Autor Wątek: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???  (Przeczytany 30699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magnolia_b

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« dnia: 11 Lutego 2005, 10:25 »
Szukam dobrego fryzjera i kosmetyczki do ślubu w Rzeszowie. Nie mam pojęcia kogo wybrać. Czy możecie mi kogoś polecić??
 :D

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego 2005, 14:12 »
Co prawda ja czesałam się i malowałam w Gorlicach, ale może coś doradzę...
Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że fajny fryzjer jest w Galerii Rzeszów (nowo otwarta przy Rynku), poza tym w Hotelu Rzeszów, oraz Prezydenckim, a w centru wg. mnie dobry fryzjer i wizazystka są przy sklepie AVONU, to jest chyba ul. Jagiellońska (tam wogóle jest obsługa kompleksowa;-) fryzjer, kosmetyczka, wizażystka...).
Jeśli wybierasz się na Targi ślubne, to z tego co pamiętam rok temu była prezentacja fryzur ślubnych i (chyba) makijażu, robiona przez konkretne zakłady z Rzeszowa;-)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego 2005, 14:21 »
Gorlice???  :mdleje:
Jezdzilam do Szymbarku na kolonie i zimowiska, wiec zachaczalismy regularnie o gorlice ...
aż mi się łezka zakręciła w oku  :cry:
to były cudne czasy, beztroskie....

wiem, że to nie na temat, ale się wzruszyłam  :)

Offline magnolia_b

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lutego 2005, 15:35 »
Merkunek dzięki wielkie za info, przyznam, że bardzo rozjaśniłaś mi sytuację;)
Napisałaś, że koło budynku Avonu, jest i kosmetyczka i fryzjer, tak sobie myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie (wszystko pod ręką).
O Hotelu Rzeszów też słyszałam same dobre opinie.
Pozdrawiam

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lutego 2005, 16:01 »
Nie koło budynku, a dokładnie tam gdzie sklepik AVONU!!!! Tam jest kilka pomieszczeń, m.in. fryzjer;-)

A ponadto:
Salon fryzur Trend na Mickiewicza (w bramie kolo Bolero) - świetna fryzjerka p. Agnieszka, z tego ,co wiem, jest tam również możliwość wykonania makijażu. Dość drogo, ale fantastycznie!!!!

I jeszcze:  :arrow: Salon Fryzjerski AVANGARDA (Hotel Rzeszów),
                :arrow: I z tego co wiem niezły fryzjer jest niedaleko Rynku nad Czarnym Kotem ;-)

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marca 2006, 18:50 »
A ja o Hotelu Rzeszów słyszałam nienajlepiej :(
Mozna trafic na panią kosmetyczkę, która nie bardzo liczy się z wymaganiami klientki. Kuzynka chciała makijaz delikatny i romantyczny a pani zrobiła z niej  kobietę wampa, bo miała inna wizję. Wszystko w porządku - tylko mozna mieć po udanym weselu, kiedy patrzysz w lustro i chce ci się płakać.
Na szczęście swoje wyszło szydło z worka na próbnym makijażu, więc na ten włąsciwy panna młoda zmieniła salon.

Malowanie było w małym saloniku kosmetycznym na osiedlu krakowska-południe. No i wyszło całkiem nieźle - a co najważniejsze było tak jak miało być, bo lepiej żadnej niespodzianki niż przykra niespodzianka w dniu ślubu!
Buziaczki  :)

Offline Doris84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Sierpnia 2006, 21:48 »
a ja jestem zadowolona zpróbnego w małym salonie kosmetycznym na Baranówce 4. Nie wiem jaka to ulica, coś około Ślusarczyka :) i tam bedę malowana na slub ;)




Offline ulunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Września 2006, 14:29 »
moja koleżanka korzysta z salonu "Nefretete" ul. 3 maja - nie wiem jak maluja ale ponoć sam salon i atmosfera rewelacja - no i ceny chyba tez  :shock:  moze któraz z Was wie wiecej na temat tego salonu...





Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Października 2007, 10:41 »
moja koleżanka czesała sie u p. Agnieszki w salonie na ul. Baldachówka 8/8. Z reszta parę lat wcześniej jej siostra tez tam robiła fryzurę ślubną. obie były zadowolone. Ja widziałam tylko fryzurkę mojej koleżanki i bardzo mi sie podobała.
a co do makijażu, to malowała sie ona w Douglasie w Galerii Grafice u którejś z pan i również była bardzo zadowolona.

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Maja 2010, 13:05 »
Może któraś z Was skorzysta więc piszę gdzie ja chodzę, a mianowicie do Strefy Urody.  Był ktoś może? Jak wrażenia? Ja muszę przyznać jestem zadowolona.   :)
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Maja 2010, 22:16 »
mój ostatni post pisany tutaj był jeszcze przed ślubem więc mogę teraz napisać gdzie byłam. Oczywiście u P. Agnieszki Bereś na Baldachówce (Salon Fryzjerstwa The Stylist). To co zrobiła na mojej głowie przeszło moje najśmielsze oczekiwania :D fryzura była boska, a p. Agnieszka upięła ją w 40 min :o :o :o do tego wszystko trzymało się do samego rana. Kto uczestniczył w moim odliczaniu lub relacji na pewno widział fryzurkę :D

dla przypomnienia:






a teraz na normalne ścięcie chodzę do P. Kasi (uczennicy p. Agnieszki), któa ma już swój salon z tym, że nie podam adresu, bo właśnie zmieniła lokalizację...

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Maja 2010, 22:21 »
zapomniałam napisać, że makijaż robiłam w Duglasie w Graffice, a wykonała go p. Beatka - wyszedł bosko i trzymał się do samego rana. Jeśli miałam ślub robić od nowa to na pewno nie zmieniłabym i fryzjera i wizażystki, bo to był strzał w 10 :D

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwca 2010, 11:28 »
baska98 piękna fryzurka :)

Moja kosmetyczka Pani Agnieszka ze Strefy Urody powiedziała mi, że nie każdemu pasują spięte włosy, a dużo dziewczyn chce takie mieć na ślubie.  Rewelacyjnie wyglądają też rozpuszczone włosy.  Ja na ostatnią imprezę zrobiłam sobie fale i to rozpuszczone.  Bardzo mi się to podobało.  ;) I nie tylko mi.  ;)
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Czerwca 2010, 21:29 »
ja na plenerze miałam rozpuszczone włosy - lekko pofalowane. Wyglądało to bardzo naturalnie ale na ślub na pewno nie poszłabym w rozpuszczonych, bo nie są praktyczne. Chwila szaleństwa i cała szyja mokra, a co za tym idzie przyklejające się do niej włosy...

Offline Karolinka M.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Czerwca 2010, 10:09 »
baska98 jasna sprawa, że rozpuszczone włosy troszkę przeszkadzają, jak chce się poszaleć.  tylko jak ktoś wygląda w takich bosko, to ja bym zaryzykowała.  Z pomocą mojej kosmetyczki ze Strefy Urody możemy zdziałać cuda.  ;)
Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej. . .  :)

Offline princesimon
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 20 lipca 2011
Odp: Gdzie dobry fryzjer kosmetyczka w Rzeszowie???
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lipca 2010, 09:45 »
Mnie się niesamowicie podobało w salonie fryzjerskim K&S w Rzeszowie.  Bardzo fajne fryzjerki, dobre ceny i . . .  no po prostu jestem zadowolony, moja narzeczona chodzi tam regularnie a dla mojej kieszeni nie jest to kłopotliwe:) nie podajemy stron www!
« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2010, 22:54 wysłana przez rybkawiedenka »