Autor Wątek: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie  (Przeczytany 15255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia1981

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • dubeltowa mama
  • data ślubu: 07-07-07
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« dnia: 28 Stycznia 2007, 11:36 »
pomyślałam że wspólnie możemy pomyśleć nad miejscami które byłyby fajne, ciekawe do wykonania zdjeć plenerowych. Może macie jakies fajne pomysly. To co mi przychodzi do głowy to
starówka
most gdański, świętokrzyski
całkiem fajne wychodzą w metrze
widziałam też takie przed wejściem do arkadii (ale nie jestem do końca przekonana)

podrzućcie jeszcze jakieś pomysły :mdleje:

Offline AgataM

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lutego 2007, 20:59 »
Kasiu1981 masz piękny miesiąc na ślub, ja też biorę ślub w lipcu my wymyśliliśmy zdjęcia w polu w sianie, widziałam takie zdjęcia i uważam że są "inne"a zarazem śliczne, most gdański wydaje się też być fajnym pomysłem :brewki:

Offline Su
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lutego 2007, 21:41 »
Cześć i ja też się zastanawiam nad fotkami, gdzie w Warszawie można zrobić. Przeglądając dzieła różnych fotografów widziałam fotki na dachu siedziby TYN 24. Widok naprawdę fajny-panorama warszawy i fajny pomysł. Widziałam też zdjęcia z różych dużych domów handlowych, ale chyba nie chcialabym tam maszerować w bieli, dziwne takie uczucie, mieć na sobie gały wszystkich przechodniów. Starówka fajny pomysł:), co druga para robi w Łazienkach, ale to już oczy się naoglądały. Ewentualnie, jak bedzie czasu trochę, to moze wyjazd za warszawę w jakiś plener:)
Pozdrawiam

Offline Su
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Lutego 2007, 21:43 »
Kasiu1981  to nasz współny dzień

Offline Cela
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lutego 2007, 23:24 »
Witajcie. My po ślubie chcemy przyjechać na zdjęcia do Warszawy, ponieważ mamy z nią wiele miłych wspomnień - lata studiów  :skacza: , które już się niestety kończą... Widziałam bardzo fajne zdjęcia zrobione wieczorem na moście świętokrzyskim. Wiem, że bardzo ładne zdjęcia można zrobić przy Wiśle (popatrzyliśmy takie na targach ślubnych), tylko niestety nie znam takiego miejsca :(
Pozdrawiam serdecznie.

Offline M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lutego 2007, 09:31 »
Moim zdaniem:

-nad Zegrzem
-na dachu błękitnego wierzowca na Pl.Zawiszy(nagrywał tam teledysk zespol Bajm;))
-na Politechnice
-Biblioteka Uniwersytecka
-tradycyjnie Most Świętokrzyski
-Starówka
-Powsin

i jak cos wymysle to dopisze

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lutego 2007, 16:19 »
My mielismy w Lazeinkach i w Gmachu Glownym Politechniki Warszawskiej

troche trzebabylo sie nagimnastykowac zeby dostac zgode na sesje w GPW, ale warto bylo


Offline evita12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 31.05.2008
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpnia 2007, 15:02 »
ja dodam jeszcze Ogród Saski - pięknie odnowiona fontanna i kolorowe rabatki; poza tym Wilanów. 

Offline kevin7
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 19.04.2008
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Grudnia 2007, 19:09 »
my wybraliśmy odnowiony park w krolikarni . . . . . . . blisko i ładnie

Gabiś
  • Gość
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Grudnia 2007, 19:29 »
Wedłóg mnie POWSIN!!! + Ogród na BUWie:):) Cudownie!! Sama chce mieć tam zdjęcia ok. tydzień po ślubie:):) ( o ile nie będzie lało:(:((

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Grudnia 2007, 20:33 »
Jest jeszcze Wilanów


Offline stewe_griffin

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.09.2007
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Kwietnia 2008, 13:04 »
Wilanów polecam gorąco :)
mieliśmy tam zdjęcia i wyszły fantastycznie.. park ma sporo przepiękych zakątków i na prawdę warto zrobić tam sobie sesję



Offline Gosia_777
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ustalona
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #12 dnia: 4 Czerwca 2012, 20:36 »
Aaaneta! Bardzo fajny pomysł z Politechniką! :-) Mnie się marzy coś w typowym plenerze, z dala od ludzi.  Jeziorko jakieś, żeby można było do niego wejść (widziałam kiedyś zdjęcia młodej pary w wodzie i wyglądało to super!).  Dziewczyny, a pozwolenie na robienie zdjęć to kto załatwiać powinien? My, czy fotograf? Bo np.  mój fotograf - Jakub Sosnowski powiedział że może nam zrobić zdjęcia nawet w czołgu na poligonie, pod warunkiem, że uzyskamy zgodę na wejście na teren i na fotografowanie  ;D Z niego to ogólnie super specjalista w swojej dziedzinie i sympatyczny facet, potrafi podpowiedzieć wiele rzeczy, sporo doradzić ale jak chcemy coś na niego przerzucić, to jakby wychodziło poza jego kompetencje.  Tak było w przypadku sklepu z albumami fotograficznymi - polecił hurtownię, podpowiedział jak załatwić tańsze ale jak chcieliśmy dać pieniądze, żeby sam nam to kupił, to się wykręcił, że czasu nie ma.  Ostatnio rozmawialiśmy o tym plenerze, mój facet pokazał mu miejsce na mapie, bo wypatrzyliśmy w poprzednie wakacje właśnie takie zacisze z jeziorkiem, to fotograf nam powiedział, że chętnie z nami tam pojedzie, ale naszym samochodem i pod warunkiem, że załatwimy zgodę na wejście na teren, bo obszar trudno dostępny i do tego prywatne stawy rybne, więc nie zamierza ryzykować sprzętem wartym kilkadziesiąt tysięcy.  Trochę takie gwiazdorskie podejście moim zdaniem.  Może i mu wolno, bo renomę ma, o klientów bić się nie musi.  Chyba, że to taka norma w kręgach fotograficznych ;-)

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Czerwca 2012, 22:21 »
Moja koleżanka jest fotografem i wlezie wszędzie, już nie raz uciekała z młodymi (z resztą zajęła pierwsze miejsce w rankingu fotografów ślubnych), więc bez przesady.
Na PW my załatwialiśmy zgodę.

Offline Gosia_777
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ustalona
Odp: pomysł na zdjęcia plenerowe w warszawie
« Odpowiedź #14 dnia: 5 Czerwca 2012, 13:21 »
Tak sobie teraz wyobraziłam jak uciekamy przed tymi strażnikami przez groble, zarośla, szuwary...!  ;D Kurcze! Suknia, welon, garnitur...! Wszystko w strzępach!  ;D
Jest szansa, że skupią się na fotografie, bo z tymi wszystkimi swoimi klamotami, to ładnie z tyłu zostanie!  ;D
:-)
Chyba faktycznie lepiej to pozwolenie załatwić i mieć spokojną głowę. Pewnie wystarczy do tego butelka wódki weselnej. Może dwie. Ale przynajmniej spokojnie można będzie skupić się na pozowaniu, zamiast rozglądać, czy ktoś z flintą nie biegnie. :-)