Autor Wątek: Delikatny sweterek na ślub i wesele.  (Przeczytany 6619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agnieshax
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 30.09.2017
Delikatny sweterek na ślub i wesele.
« dnia: 18 Września 2017, 13:47 »
Witajcie,

chciałam zaczerpnąć rady - mam wykonany na drutach specjalnie na ślub bardzo cieniutki, delikatny sweterek z angory. Jako, że nie jestem przekonana do tego jak wyglądam ostatecznie w mojej sukni (niestety gorset nie wygląda tak jak powinien) czy nietaktem byłoby nosić ten sweterek podczas wesela? Z pewnością czułabym się komfortowo, pytanie tylko czy to będzie okej? Sweterek, dekolt w łódkę, rękaw 3/4 zapinany z tyłu na dwa guziczki

Offline agt
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 03.08.2019
  • Skąd:: Niepołomice
  • Ślub w: Niepołomice
Odp: Delikatny sweterek na ślub i wesele.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2017, 15:25 »
Jak wygląda elegancko, to według mnie można, tylko... w swetrze na weselu. Zgrzejesz się strasznie. Do kościoła jeszcze ok, ale na wesele, sama nie wiem... No chyba, że go tak sobie zarzucisz elegancko na ramiona podczas posiłków i siedzenia przy stole, ale w tańcu tego nie widzę. Co jest źle z tym gorsetem?

Offline martiniwin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Delikatny sweterek na ślub i wesele.
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Listopada 2018, 13:05 »
Według mnie można jak najbardziej pokusić o tego typu sweterek, żeby narzucić na wierz jak jest trochę chłodniej. Sama jak miałam wesele i było dość chłodno i wolałam nie marznąć, przez co udało mi się znaleźć świetne swetry damskie zarówno na wesele jak i na co dzień.. Polecam, jeżeli czujesz się, że sama sukienka to za mało to może warto postawić tak jak ja na sweterek lub może na bardziej oficjalną część i wybrać biały żakiet, który moim zdaniem również powinien spełnić swoją rolę. A co czy będzie pasowało, dużo zależy także od modelu sukienki jaki masz wybrane. Od siebie mogę polecić mały dodatek, a naprawdę czy to sweterek czy żakiet może zapewnić komfort jak jest chłodny dzień.
« Ostatnia zmiana: 6 Listopada 2018, 12:52 wysłana przez zibi »

Offline Dagmara001
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Ślub w: Olsztyn
Odp: Delikatny sweterek na ślub i wesele.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpnia 2021, 09:33 »
nie jest to moim zdaniem żaden nietakt, ale czy nie za gorąco w takim sweterku jest ;)