Autor Wątek: Polecam Andrzeja  (Przeczytany 3617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewa Mackinlay
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 18.07.2015
  • Skąd:: Kołczewo
  • Ślub w: Kołczewo-Nowielice
Polecam Andrzeja
« dnia: 29 Lipca 2017, 17:19 »
Bardzo polecam Andrzeja wszystkim parom, ktore szukaja oprawy muzycznej i wodzireja w jednej osobie. Nasz slub odbyl sie 2 lata temu i jestem bardzo zadowolona z tego jak Andrzej poprowadzil nasze wesele. Podszedl do tego profesjonalnie, z wielkim zaangazowaniem oraz indywidualnym podejsciem. Z checia wysluchal i wzial pod uwage wszystkie nasze pomysly, ale takze podzielil sie z nami swoimi wlasnymi. Od razu widac ze Andrzej jest storzony do owej roli i poprowadzil nasze wesele znakomicie od samego poczatku az do konca. Muzyka byla rozna, tak wiec kazdy mogl pobawic sie przy swoich ulubionych melodiach:) Nie mozna tez nie wspomniec o swietnym poczuciu humoru jakie posiada Andrzej oraz umiejetnosci porwania do zabawy wszystkich gosci, nawet tych ktorzy wola posiedziec sobie przy stole. U nas Andrzej mial jeszcze bardziej utrudnione zadanie, gdzyz wesele musial poprowadzic nie tylko w polskim jezyku ale takze w jezyku angielskim, ale poradzil sobie z tym zadaniem doskonale. Wszyscy goscie dlugo po weselu bardzo pozytywnie wypowiadali sie na temat Andrzeja, gdyz wywarl na wszystkich niesamowite wrazenie. Dzieki niemu moja najwazniejsza zabawa w zyciu, ktora bylo moje wesele, byla wrecz idealna i niezapomniana. Jestem bardzo wdzieczna Andrzejowi za tak wielki wklad jaki wniosl podczas naszej zabawy weselnej i naprawde polecam go wszystkim parom. Na pewno nie bedziecie rozczarowani. Jesli chcecie by Wasza zabawa byla niezapomniana, z poczuciem humoru, mnostwem ciekawych konkursow oraz przyjemnej i roznorodnej muzyce, wybierzcie Andrzeja a na pewno bedziecie w pelni usatysfakcjonowani!  :) :)


[załącznik usunięty przez administratora]