Autor Wątek: Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?  (Przeczytany 1315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olleo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?
« dnia: 22 Stycznia 2007, 13:00 »
Czesc,

pierwszy raz sobie organizuje slub (pewnie jak zdecydowana wiekszosc z was =) i nie wiem na co zwrocic uwage w umowie, co w niej obowiazkowo zawrzec itd., zeby potem nie miec specjalnych klopotow w Tym dniu. Moze mnie ktos poratuje?

Mam jeszcze pytanie odnosnie zaopatrzenia orkiestry w jedzenie i picie. Juz zdecydowalem, ze orkiestra alkoholu podczas imprezy nie dostanie,  ale co z jedzeniem? Uznac orkiestre jako zwyklych gosci i placic za te 4-6 osob pelna stawke? Czy tez dostarczyc np. tylko obiad i polmisek wedlin oraz kawa/herbata bez ograniczen?

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi jeszcze dzis - jade wieczorem podpisac umowe.

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2007, 15:48 »
Mój zespół,kamerzysta,fotograf,kierowcy,dostana wszystko co jest też na naszym stole,ale u mnie sytuacja na to pozwala,poniewaz robimy wesele sami na sali działkowej,a nie w restauracji,co do alkoholu przewiduje małe conieceo  :wink:

Offline Netula

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5891
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.10.2007
Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Stycznia 2007, 17:39 »
u mnie orkiestra ebdzie traktowana jak goscie weselni i dostana wszytko to samo poza alkoholem. Oni juzw umowie zastrzegli sobie ze ma byc z wyzywieniem..

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia 2007, 07:55 »
u nas tez orkiestra dostała takie samo menu jak wszyscy goście tylko oczywiście zero alkoholu :) ja przy umowie zwróciłam uwage na ilość osób w zespole i skład bo często ktoś niby choruje i na weselu gra orkiestra w zupełnie innym składnie :) spiszcie też dokładnie godziny w jakich mają grać :) lepiej zawse zawyżyć niż zaniżyć aby się nie okazało że goście się świetnie bawią a orkiestra już sie zwija :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Umowa z orkiestra i jakie jedzenie dla orkiestry?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia 2007, 08:08 »
odnośnie umowy  z orkiestra

temat był juz poruszany

https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=341

odnośnie menu

https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=1717
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"