Autor Wątek: Poszukiwania sukni zakonczone :D  (Przeczytany 2755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5667
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2007
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« dnia: 20 Stycznia 2007, 11:03 »
Ponad tydzień poszukiwań tej jednej jedynej wymarzonej sukni slubnej ...Elblag, Olsztyn, Trójmiasto objechane, chyba około 50 sukienek przymierzonych, niemal wszystkie jak z bajki cudowne piekne ale ...no wlasnie prawie wszystkie byly takie same. Bardzo mało jest sukien oryginalnych. Panie w salonach mowily, ze w Polsce jest jeszcze maly popyt na takie suknie wiec przewazają wszedzie klasyczne. A ja szukałam czegos innego...nie chcialam wygladac jak typowa Panna Młoda, choc w niektórych sukniach mozna sie było zakochać....Zrezygnowana wróciłam do domu, niespałam calą noc z nerwów, bo chcialam juz miec sprawe wyboru sukni za sobą. Zadałam sobie w myślach pytanie jak bym chciała wyglądać, o jakiej sukni marzę? no i wyobraziłam sobie ta moja wymarzoną! Na drugi dzień pojechalam do znanej mi projektantki,któa prowadzi atelier slubne. Powiedzialam o jakiej sukni marzę. Myslalam że i ona podsunie mi parę sukienek do przymierzenia i na tym sie skonczy. Naszczęscie tak sie nie stało. Strasznie sie ucieszyła,  ze w koncu przyszedł do niej ktoś, kto chce miec inna suknie od wszystkich. Wspolnie opracowałysmy projekt czaderskiej sukni a szczegoły bedziemy omawiac w trakcie szycia. Takiej osoby szukałam. Jest młodą pełną zapału projektantką, dla której uszycie "innej" sukni jest wyzwaniem, "misją" do spełnienia (tak sama to określiła). Teraz spokojnie moge sie skupić na obronie magisterki i świat od razu wydaję sie piękniejszy :brawo_2:
 

                         Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2007, 11:35 »
Zaneta_81, super a masz jakiś model tej sukienki...jakis szkic...chetnie byśmy obejrzały??? a moze zapodasz zdjęcia z kolejnych przymiarek....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Zaneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5667
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2007
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia 2007, 11:40 »
Jasne na bieżaco bede wklejac fotki z przymiarki. Nie ma na necie podobnej sukni jest jeden model w salonie Farage w Gdyni, który jest jakby podstawą tworzenia tej mojej wymarzonej ale nie pozwloły Panie robic fotek.
 

                         Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Stycznia 2007, 13:53 »
W takim razie czekamy niecierpliwie :) jestem strasznie ciekawa czym nas zaskoczysz :)

Offline Karmen

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Stycznia 2007, 21:44 »
a no i ja z niecierpliwością czekam na fotke :D
Poznanie Ciebie otworzyło najpiękniejszy rozdział mojego życia :*

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia 2007, 07:35 »
No to wspaniale że tak ładnie Ci to idzie :) wklejaj fotki bedziemy mogły pomóc ewentualnie z jakimiś dodatkami itp  :tupot:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline kuchasia

  • Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3335
  • Płeć: Kobieta
  • Lenka-Nasz Największy Skarb...
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sak
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Stycznia 2007, 14:13 »
NO wlasnie gdzie sa fotki????Bo sie niecierpliwimy

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Stycznia 2007, 14:37 »
:tupot:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Zaneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5667
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.2007
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Stycznia 2007, 17:24 »
No fotki beda oczywiscie ale dziewczynki prosze o troszke cierpliwości. Jestem umowiona z projektantką dopiero na poczatek lutego, powiedziala ze bedzie sie starała zrobic mi niespodzianke i cos juz tam przygotowac ale to bedzie dopiero jakas baza, na ktorej bedziemy tworzyly reszte:)ale obiecuje fotki z kazdego spotkania. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie i juz sie nie moge doczekac koncowego efektu :tupot:
 

                         Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Poszukiwania sukni zakonczone :D
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Stycznia 2007, 17:38 »
No to poczekamy
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -