Autor Wątek: wesele nad morzem  (Przeczytany 11421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
wesele nad morzem
« dnia: 7 Lutego 2005, 19:01 »
hej ,
poniewaz nasze rodziny - bracia i siostry naszych rodzicow nie mieszkaja w Szczecinie , planujemy nasze wesle zrobic nad morzem. Sala bedzie w stolowce pewnego pieknego nadmorkiego pensjonatu, a dla gosci bedzie to chyba dodatkowa okazja zjawienia sie na naszym weselu.Nie mielismy tez pojecia gdzie ulokowac tych wszytskich przyjezdnych w Szczecinie , a tak znajowma rodzicow ktora prowadzi ten pensjonat policzy nam na pewno taniej(bedzie to wrzesien).
Co wy o tym myslicie,czy byliscie u kogos na takim weselu, prosze napiszcie jak macie jakies doswiadczenia i sugestie. dzieki i pozdrawiam

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
wesele nad morzem
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Lutego 2005, 19:28 »
Nigdy nie bylam na takiem weselu, ale znajoma mojej mamy byla w sierpniu w Niechorzu na slubie swojego chrzesniaka i byla zachwycona samym pomyslem zorganizowania wesele wlasnie nad morzem. Mowila tez, ze wszyscy swietnie sie bawili, odpoczeli i smiala sie, ze nadmorski klimat nie powoduje bolu glowy poranka dnia nastepnego ;-) (co chyba moge z reka na sercu poprzec  :wink: ) Uwazam, ze to swietny pomysl  :!: Sama chcialam zorganizowac nasze weselicho gdzies nad morzem, ale niestety u nas nie ma takiej mozliwosci  :cry:  Ale ogolnie pomysl super :!:

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
wesele nad morzem
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Lutego 2005, 19:38 »
ja zastanawialam sie nad weselem nad morzem, w nie sezonie, aby koszt nei byl taki wysoki i aby wszytkich mozna bylo ulokowac za nizsza cene.

Ale byly pewne minusy....oprocz wielu plusow (przez ktore gleboko zastanawialam sie nad weselem). Pierwsze to termin sluby, planowalismy na lato i nei chceileismy tegoprzekladac (wtedy koszty nad morzem sa jednak dosc wysokie) no i chodzilo o sam slub...gdzie mialby sie odbyc?? nad morzem w jakies slicznej kapiliczce (BOBMA!!!) no ale wtedy najparawdopodobniej zjawia sie na nich tylko goscie weselni a zawiadomieni (na ktorych tez mi zalezy) moga sie nie zjawaic. A znowu slub w Sz-nie i podroz nad morze odpada.

to byly moje przeciw, cala reszta jest za. I jesli masz przyjezdnych to decyduj sie na morze!! koszt tez nie bedzie drogi, ostanio ktos organizowal wesele w Dziwnowku za 120zl za os z noclegiem, bylo to chyba w maju rok temu!

SUPER POMYSL
powodzenia
02.07.2005

Offline olcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
wesele nad morzem
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Lutego 2005, 10:58 »
uff, no to mnie pocieszylyscie:)my najprawdopodobniej bedziemy miec mniejsza stawke za noceg ok 40 zł, no i juz niektorzy zaplanowali dluzszy pobyt(ale to juz placa w swoim zakesie)
pozdrawiam

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
wesele nad morzem
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Lutego 2005, 12:33 »
Moze uda sie jeszcze cos potargowac o cene jesli czesc gosci zostanie na dluzej!! targuj sie, jesli napedzasz im klientow na dluzyszy okres i to jeszcze nie w sezonie!
02.07.2005

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
wesele nad morzem
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Lutego 2005, 18:25 »
POLECM WESELE NAD MORZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ja i mój mąż pochodzimy z Koszalina i wesele było co prawda w Koszalinie, ale bardzo chcielimsy zrobic w Mielnie.Jednak nasz ślub był w sezonie...więc odpadło....(terminy!!!!)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Stycznia 2006, 16:12 »
mi też się marzy wesele nad morzem!!

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
wesele nad morzem
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Stycznia 2006, 16:17 »
U nas jest tak, że rodzice Mojego mają Ośrodek nad morzem i można tam zrobić małą imprezkę po weselu. zastanawiamy się nad tym - trzeba by było wynając autokar aby wszystkich przewieźć. Pomysł dobry -  mały spacerek brzegiem morza i fajna imprezka na zakonczenie. :D
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Stycznia 2006, 16:20 »
okruszek,

super pomysł!!

Offline Kaśka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2006
wesele nad morzem
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Stycznia 2006, 16:21 »
nad morzem rewelacja  my będziemy szaleć w Pogorzelicy i wcale wesele oraz pobyt nie będzie wiele droższe niż w Szczecinie a jaka atrakcja dla naszych gości z całej Polski i z zagranicy

Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Stycznia 2006, 19:41 »
My będziemy brać ślub w Świnoujściu... ośrodek w którym będzie wesele jest dosłownie 5 minut od promenady... na pewno  zrobimy sobie sesję na plaży:))))
A goście rano będą mogli powdychać trochę jodu... i przewietrzyć się po długiej nocy:)))

Offline monia_piotr
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Stycznia 2006, 20:31 »
Moongirl a gdzie dokładnie macie zarezerwowaną salę.  :D




Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
wesele nad morzem
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Stycznia 2006, 20:34 »
niooooooooooo.. gdzie?????

sama jestem ciekawa , któr lokale w ś-ciu teraz cieszą się dobrą opinią....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Stycznia 2006, 20:55 »
heheh:) nie mogę odpowiedzieć inaczej jak w ten sposób, że najlepszą opinią cieszy sie "Sobótka" bo to rodzinny bizness:)))))))  :lol: Tam będą spali goście weselni, no bo wiadomo, że koszty mniejsze. A wesele będzie w "Grodku", ale szczerze mówiąc nie wiem jak tam sala w środku wygląda, bo jeszcze nie byłam. A dlatego tam, bo podobno jest to jedna z większych sal mogąca pomieścić koło 100 osób  :D

Offline monia_piotr
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Stycznia 2006, 21:00 »
Tak to prawda, jest duża i bardzo ładna. Świetny wybór.  :D




Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Stycznia 2006, 21:08 »
Bardzo ładna?  :shock: ojaaaa! a to mnie pocieszyliście! bo ja myślałam że jest "taka sobie". Jak będę w ten weekend w Świnoujściu to polecę z aparatem, pooglądam i porobię fotki:)))))))))) :roll:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
wesele nad morzem
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Stycznia 2006, 22:25 »
tez o grodku słyszałam ciepłe opinie..

moja siostra weseliła się w w słowianinie między leningradami.. hmm. sala jak sala.. kucharki zwinęły cześc potraw.. nawet na stoły nie wjechały... :?

gotowały panie ze słowianina z ul. niedziałkowskiego (przy LO) ..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
wesele nad morzem
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Stycznia 2006, 09:44 »
Cytat: "monia"
kucharki zwinęły cześc potraw.. nawet na stoły nie wjechały...  


Ojj to prawda, wiem co się potrafi dziać od zaplecza, bo nijedno wesele obsługiwałam.

Monia_ piotr- a wy gdzie bedziecie balowac?

Offline Szymono
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
wesele nad morzem
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipca 2006, 17:24 »
Hej,

Planujemy wiziąć ślub i to koniecznie w nadmorskiej miejscowości. Chcielibyśmy mieć pękny lokal - z naciskiem na pałacyk lub zameczek z przestronną salą weselną (na conajmniej 120 osób). Byłoby wręcz idealnie gdyby były w tym lokalu również miejsca noclegowe dla gości.

Bardzo proszę o Wasze propozycje, za które z góry Wam dziękujemy.

Pozdrowienia,
Aniołek i Szymono

P.S.1 Piękny kościólek w pobliżu również byłby jak znalazł .
P.S.2 Wyłącznie okolice Szczecina, Koszalina, Słupska, Lęborka lub Gdańska.

Offline agayuna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
wesele nad morzem
« Odpowiedź #19 dnia: 7 Sierpnia 2006, 00:36 »
Cytat: "Moongirl"
A wesele będzie w "Grodku",


wynika to z tego,że mamy po Was wesele na Grodku....Ale fajnie jest spotkać na forum kogoś kto będzie tydzień przed Nami balować w tej samej sali:-)...a w jakim kościele ? - o ile to jest kościelny ślubik...

buziaki..
napisz mi gdzie do fryzjera sie wybierasz i gdzie do kosmetyczki..gdzie torta i ciacho załatwiasz..
pozdr

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
wesele nad morzem
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Sierpnia 2006, 12:44 »
Ja wlasnie sie zastanawiam jesli bede chciala kiedys zrobic wesele nad morzem (bo mam taka mozliwosc po kosztach) w Uniesciu to jak mam to zrobic skoro MY jetesmy ze stargardu rodzice, znajomi okoloce szczecina i stargardu.Wiec nie mam pojecia jak to wymyslec.Kosciół w stargardzie a wesele w Unisciu i 2,5 h drogi?



Offline agayuna
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
wesele nad morzem
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Sierpnia 2006, 12:56 »
proponuje wziecie slubu w kosciele w Uniesciu....
Ja mam moj kosciol w Szczecinie.Rodziny nie ma w Szczecinie ,ani mojej ani mojego M.Nasz ślub bedzie w Swinoujsciu.Wesele tam rowniez.

buziaki i powodzenia

Offline Jozasia45
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2012
Odp: wesele nad morzem
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Marca 2013, 08:43 »
Cześć!
Patrząc na datę Waszych postów, na pewno macie już swoje wesela dawno za sobą! I jak udało się?. . .  Teraz pomagam trochę siostrze i zaglądam tu i tam.
z Moim Kotem mieliśmy wesele w zeszłym roku właśnie nad morzem w Trzęsaczu.  Było to nieduże przyjęcie weselne, było nie więcej niż 50 osób.  Tam jest taki romantyczny ukryty w parku kościółek i bardzo chcieliśmy mieć tam ślub.   Na przyjęcie wybraliśmy Willę Kliper, są też w Trzęsaczu niedaleko tego kościoła, sala bardzo ładna, taka z ikrą jak to się mówi,  i można się było fajnie z szefową dogadać.  Przyjęcie wyszło super, wszystko się udało, jedzenie było pyszne i można było zostać dłużej na poprawiny.  My byliśmy zadowoleni, a Goście wniebowzięci! Jak by ktoś szukał to tam jest dobre miejsce.

Offline NataliaNatalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 10.09.2016
  • Skąd:: Koszalin
  • Ślub w: Łazy
Odp: wesele nad morzem
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lutego 2016, 10:14 »
Z tego co wiem nad morzem w sezonie letnim strasznie ciężko o znalezienie sali (napięte terminy), ale po sezonie nie ma większego problemu i ceny są niższe. Jest też od groma ośrodków wypoczynkowych, które oferują poza weselem noclegi dla gości przyjezdnych. Nie daleko Mielna jest cicha i mała miejscowość Łazy i tam właśnie jest świetny ośrodek na wesele Holiday Camping, szczerze polecam. Świetne jedzenie, czysto i z klasą.

Offline Daenerys

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2015.
Odp: wesele nad morzem
« Odpowiedź #24 dnia: 3 Maja 2016, 15:09 »
bardzo ladna sala weselna jest w Dżwirzynie w Neptuno Resort & Spa. ladnie przystrojona i dobre jedzenie. super lokalizacja,pokoje na miejscu,plac i sala zabaw dla dzieci,spa.juz nie mowiac o tym,ze za hotelem od razu jest plaza,wiec super fotki mozna od razu zrobic w plenerze.