Autor Wątek: PILNE! Fryzjer!  (Przeczytany 4510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m3renn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • data ślubu: 04.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
PILNE! Fryzjer!
« dnia: 16 Lutego 2017, 14:48 »
Dziewczyny, ratujcie, ślub 22.04 a ja nie mam fryzjerki.
Od razu powiem, ze Hanna Czerwińska ma zajęte wszystkie terminy tego dnia, na nikogo innego nie dostałam żadnego sensownego namiaru.
Macie kogoś do polecenia?
Z góry dziękuję!

Offline marta91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.08.2017
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2017, 19:36 »
Mi polecono Karolinę Rychlicką (ma stronę na fb - Salon Fryzjerski - Karoliny Rychlickiej) i dużo dobrego też słyszałam o Adamie Przyjemskim.

Offline m3renn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • data ślubu: 04.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lutego 2017, 14:45 »
Dzięki. A słyszałyście coś o salonie Jacka Rybackiego ?

Offline Zuchelek

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lutego 2017, 17:10 »
Ja osobiście nie słyszałam, choć raz miałam ochotę się tam wybrać, ale byłam w salonie Lok&Roll w Osielsku i mogę polecić :)

Offline Sylwia.a
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • data ślubu: 21.04.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Kwietnia 2017, 09:33 »
Mi polecono Karolinę Rychlicką (ma stronę na fb - Salon Fryzjerski - Karoliny Rychlickiej) i dużo dobrego też słyszałam o Adamie Przyjemskim.


Zasugerowałam się tym postem i poszłam do p.Karoliny na farbowanie...i to był mój błąd.
Ogólnie musiałam odczekać kilka tygodni z ratunkiem tych włosów, ale przez miesiąc chodziłam po DOBRYCH fryzjerach żeby się gdzieś wbić na termin. Każdy na mnie patrzył z takim politowaniem, ja sama nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze.
Nie wiem czy to tylko ja miałam pecha, bo na facebooku zdjęcia "prac" są ładne, przyzwoite. Nawet przyszłam do niej ze zdjęciem jednej z Pań, które ona farbowała, ale to z czym wyszłam .. szkoda komentarza. Nawet poprawka nie pomogła. Dopiero wczoraj, po miesiącu uratowała mnie inna fryzjerka.

Marta Cholewińska - serdecznie polecam.

Offline m3renn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • data ślubu: 04.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Maja 2017, 15:54 »
Bardzo NIE POLECAM salonu Jacka Rybackiego na Mostowej. Fryzjerka spieprzyła mi próbną fryzurę, a właściwą zrobiła jeszcze gorszą. Po próbnej, kiedy powiedziałam, że mi się nie podoba, to się obraziła i kazała wysłać mmsem to, co chcę. Mało tego, prosto od fryzjera jechałam na paznokcie (samochodem!), jak zdjęłam szalik z szyi to rozleciała mi się połowa misternie pospinanych kosmyków... Zdjęcia poglądowe wysłałam, na właściwej fryzurze Pani powiedziała, że skoro nie chcę tapiru to nie daje mi gwarancji, ze fryzura się będzie trzymać -tak na dzień dobry, z obrażoną miną. Zrobiłą mi na głowie dokładnie to samo co na próbnej, nie pytając o zdanie, niczego nie konsultując, dodatkowo wrzuciła mi w środek głowy usztywniacz, za który skasowała 20złotych, pomimo tego, ze włosy mam bardzo grube i na próbnej myślałyśmy nawet o tym by je ściąć! aby nie było ich tyle. Jednym słowem DRAMAT.

Offline Ae_ndżelika

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2020
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: PILNE! Fryzjer!
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sierpnia 2017, 09:38 »
Ja słyszałam dobre opinie, ale o samym Panu Rybackim, o jego pracownikach nic nie wiem. Trudno znaleźć dobrego fryzjera w Bydgoszczy, a jeśli takie znacie to się podzielcie : )