Autor Wątek: OPINIE O CENTRUM MODY ŚLUBNEJ w SZCZECINIE (CMŚ)  (Przeczytany 2024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anna333
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: szczecin
  • Ślub w: szczecin
OPINIE O CENTRUM MODY ŚLUBNEJ w SZCZECINIE (CMŚ)
« dnia: 16 Grudnia 2016, 15:43 »
jestem zadowolona bardzo zarówno z sukni jaką wybrałam w tym salonie , jak również z fachowej i ciepłej obsługi. Polecam bardzo i dziękuję za pomoc i doradztwo
anna

Offline Beata76
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: OPINIE O CENTRUM MODY ŚLUBNEJ w SZCZECINIE (CMŚ)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudnia 2016, 11:21 »
Jestem bardzo zadowolona z CMŚ. Szyłam tutaj sukienkę wieczorową dla siebie, później ślubną (taką jaką sobie wymarzyłam), a ponad rok później sukieneczkę do chrztu wraz z akcesoriami dla mojej małej Księżniczki, która miała zaledwie 1,5 miesiąca. Teraz zdecydowałam się na spódniczkę tiulówkę dla....już 4 letniej córci, która wygląda bajecznie. Jak kiedyś tak i teraz jestem zadowolona z miłej, a co najważniejsze z fachowej obsługi. Doradztwo pierwsza klasa zarówno dla mnie jak i dla mojej małej Gwiazdeczki. Jeśli ktoś potrzebuje fachowej pomocy w zrealizowaniu marzeń...polecam CMŚ.

Offline ZamiejskiMariusz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: OPINIE O CENTRUM MODY ŚLUBNEJ w SZCZECINIE (CMŚ)
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Stycznia 2017, 19:09 »
Tak czytam z żona te wszystkie komentarze i dochodze do wniosku iż pisze to wszystko konkurencja której żal ze inni robią coś lepiej i maja więcej klientów .
Żona zamawiała tam suknie i była rewelacyjna jak ja w niej zobaczyłem to normalnie szok była śliczna . Kilku naszych znajomych tez
Zamawiało tam suknie i widzieliśmy jak wyglądają będąc na ich weselach i tez
Były super (co prawda moja żona i tak wyglądała najlepiej ) . Ale wracając do tematu ja osobiście polecam moja żonka tez a jak się pytałem znajomych tez byli mega zadowoleni