Autor Wątek: edyciurakaczucha  (Przeczytany 1372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EdytkaTarek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
edyciurakaczucha
« dnia: 29 Czerwca 2016, 16:51 »
Witam, serdecznie wszystkich użytkowników forum! Ostatnio nastał u mnie ten najbardziej szczęśliwy moment w moim życiu. Oświadczył mi się z wybranek mojego życia, stało to się to w najmniej oczekiwanym przez ze mnie momencie. Żeby mógł tego dokonać musiał zakupić pierścionek, więc udał się do jednego z najlepszych jubilerów w Szczecinie. Który od dłuższego czasu oferuje swoje usługi w naszym mieście firma nazywa się „Gold W.A.J.R. S.C”. Jest prowadzona przez państwa: Pana Jarosława Rzewuskiego i Panią Dorotę Jaremek. 

Złożył wizytę w jednym z należącym do nich salonów. Został profesjonalnie obsłużony czując miłą atmosferę ze strony pracowników punktu. Dostał przystępną cenę na interesujący go pierścionek, wybierał z pośród wielu interesujących wyrobów. Został również poinformowany na miejscu, jako klient o bardzo bogatej ofercie usług, jakie są przez ten salon oferowane. Bardzo serdecznie chciała bym polecić tego jubilera, o którym dokładne informacje znaleźć można na linku do strony, który podaję poniżej. Pozdrawiam wszystkich i również życzę szczęścia na nowej drodze życia.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2016, 17:35 wysłana przez zibi »