Autor Wątek: Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie  (Przeczytany 1971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline truskawkowy_mus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie
« dnia: 9 Lutego 2016, 12:59 »
Witam.

Chciałabym zasięgnąć opinii na temat organizacji wesela w Hotelu pod Orłem w Bydgoszczy. Znalazłam kilka, jednak z roku 2011, 2008 i wcześniej, a interesują mnie nieco bardziej aktualne opinie, bo od tego czasu wiele się mogło zmienić.
Mają wiele wolnych terminów jeszcze na ten rok, więc trochę mnie to zastanawia.
Bardzo proszę o jakieś informacje, jeśli ktoś posiada, w szczególności jeśli chodzi o jedzenie.

Z góry dziękuję.

Offline An_90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Skąd:: Bydgoszcz
Odp: Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwietnia 2016, 11:24 »
Witam!

Dołączam się do pytania. Tym bardziej, że w maju i lipcu mają 15% taniej - cenowo wychodzi bardzo ciekawie. Jak wygląda organizacja? Był ktoś tam na weselu?

Offline truskawkowy_mus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwietnia 2016, 13:43 »
Szkoda, że nikt nie ma doświadczenia z tym hotelem.
Postaram się jednak napisać, co udało mi się ustalić ;)

Spotkałam się z panią, która zajmuje się organizacją wesel w tym hotelu i jestem zażenowana stanem jej wiedzy. Nie wiedziała ile jedzenia przypada na osobę, jaka jest gramatura dań, ilu osobowe są stoły ani też ile osób pomieści każda z sal. Czyli generalnie wiedziała bardzo mało. Na wszystkie pytania otrzymałam w końcu odpowiedź mailową (o co prosiłam), jednak czekałam na nią tydzień i musiałam dwukrotnie telefonować, aby ostatecznie uzyskać maila ze wszystkimi informacjami.
Prośba o przesłanie zdjęć przykładowego wystroju sali czy też choćby rozmieszczenia stołów stanęła na tym, że otrzymałam zdjęcia dokładnie te same, które można znaleźć w internecie.

Także trzeba uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości, aby się czegoś dowiedzieć. Natomiast sama pani wydaje się być bardzo sympatyczna i uprzejma, jednak mało profesjonalna.

Jeżeli chodzi o samą ofertę hotelu, to jest bardzo ciekawa (z opowiadań właśnie tej pani), dużo atrakcji i udogodnień w cenie lub w bardzo przystępnych cenach - jak choćby noclegi dla gości, czy obiad następnego dnia.

Głównym problemem jest jednak komunikacja i to potwierdza również znajomy fotograf, który był na kilku weselach w Hotelu pod Orłem. Ciężko się z nimi dogadać.

Ja osobiście zrezygnowałam, choć byłam wysoce przekonana, że wesele ma się tam odbyć.


Offline Paulina Lewandowska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwietnia 2016, 12:32 »
Dzień dobry,

W imieniu Hotelu "Pod Orłem" serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację!

Sytuacja którą Pani przedstawiła jest również dla nas bardzo niekomfortowa. To nie jest standard obsługi, do którego jesteśmy przyzwyczajeni i który zapewniamy naszym Gościom! Gwarantuję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Chcielibyśmy ponownie zaprosić Panią na spotkanie i mamy nadzieję, że uda nam się zatrzeć pierwsze wrażenie.

Offline agula1992
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 26,06,2016
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Hotel pod Orłem - Bydgoszcz - opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maja 2016, 09:13 »
A ja jestem zadowolona. Ceny niskie, jedzenie słyszałam, że dobre. Podpisałam już umowę, pani szczegółowo opowiedziała o ofercie.
Mają super apartament dla pary młodej. Ja polecam. ;D ;D ;D