Autor Wątek: Poszukiwana sala weselna z noclegami okolice Tucholi 100-120 osób  (Przeczytany 1344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek231

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Drodzy Forumowicze. Poszukuję, jak w tytule, godnej polecenia sali weselnej w okolicach Tucholi lub w promieniu 50 km. W ostateczności biorę pod uwagę Bydgoszcz. Wymagany raczej wysoki standard. Dobrze gdyby na miejscu były też miejsca noclegowe. Na razie na myśl przychodzi mi Evita w Tleniu, ale może macie jeszcze jakieś pomysły? Będę wdzięczny za pomoc.
"Muzyka to najlepszy lek, ona jest jak w długiej trasie piąty bieg".      (Budka Suflera - Piąty bieg)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Poszukiwana sala weselna z noclegami okolice Tucholi 100-120 osób
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Lutego 2016, 23:23 »
Nie wiem czy standard w tym miejscu sprosta Waszym potrzebom, ale w tych okolicach to Zajazd pod Jeleniem też organizuje wesela, możesz się tam zorientować  :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline paulina1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2016
Odp: Poszukiwana sala weselna z noclegami okolice Tucholi 100-120 osób
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Lutego 2016, 16:21 »
pomyśl też o lokalu Panorama Tucholi, mam tam ślub w czerwcu, lokal w stylu nowoczesnym, obejście i jedzenie też niczego sobie.Myślę, że warto o tym pomyśleć.

Offline Maniaa

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukiwana sala weselna z noclegami okolice Tucholi 100-120 osób
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Lutego 2016, 16:34 »
W tamtej okolicy jest też Pałac Jastrzębie. Co prawda osobiście tam nie byłam, ale słyszałam dobre opinie.  Panorama Tucholi ujęła mnie wnętrzem, ale ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na ten lokal. :)

Offline margolciaz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Poszukiwana sala weselna z noclegami okolice Tucholi 100-120 osób
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Lutego 2016, 00:23 »
A może w Fojutowie?