Autor Wątek: Jubiler Cardano Bydgoszcz/ Toruń  (Przeczytany 1550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline indywidualnaaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Jubiler Cardano Bydgoszcz/ Toruń
« dnia: 17 Stycznia 2016, 16:38 »
Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was zamawiał obrączki w Cardano, a może któraś z Was ma pierścionek zaręczynowy od nich? Co sądzicie o tym salonie? :) Ja przeglądałam ich stronę i oferta wydaje się być interesująca, ale jestem ciekawa czy można sobie samemu wymyślić wzór.

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: Jubiler Cardano Bydgoszcz/ Toruń
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Stycznia 2016, 00:20 »
My mamy obrączki z cardano. Upolowaliśmy nasz wzór na targach i po kilku dniach zamówiliśmy. Wprowadziliśmy jednak swoje modyfikacje i w damskiej i w męskiej. Można spokojnie działać na wzorach co do zdobień, szerokości, możliwośco jest dużo. Oni nawet na swojej stronie maja taki kreator obrączek, na którym pracują w swoich salonach i można stworzyć swój wzór. Można dać swoje złoto, które skupują i wtedy traktują je jako zaliczkę. Jedynymi minusami był dość długi czas oczekiwania, bo po targach było sporo zamówień i czas świąteczno-noworoczny też to przedłużył. I nie wiedzieliśmy na 100% czy da rade wprowadzić nasze modyfikacje. Ale ogólnie obrączki piękne, gratisy do tego. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze obrączki to zajrzyj na ich fb. Są dodane 9 stycznia. A i oczywiście grawer w cenie.

Offline indywidualnaaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Jubiler Cardano Bydgoszcz/ Toruń
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Stycznia 2016, 09:54 »
Widziałam Wasze obrączki, są piękne  :) No i chyba cenowo wyglądają lepiej niż z jakiejś sieciówki?

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: Jubiler Cardano Bydgoszcz/ Toruń
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Stycznia 2016, 10:54 »
Jeśli chodzi o cenę, to ciężko tak ogólnie powiedzieć, bo to wszystko zależy. Moja obrączka mimo że z trzema brylantami i tak jest tańsza od męskiej, bo jest sporo mniejsza, a co za tym idzie mniej kruszcu jest użyte. Gdybym zrezygnowała z kamieni to wiadomo, mniej by wyszło cenowo, gdybym chciała jeszcze dodać to więcej. Najlepiej na wybranym przez was wzorze iść pogadać, wtedy wszystko wyliczą.