Autor Wątek: znalazłam ideał  (Przeczytany 14440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« dnia: 16 Grudnia 2006, 11:04 »
znalazłam idealną suknię
http://www.eddyk.com/scelta.asp?id=3
tu jest jej fotka
załamała mnie cena
4200 za wypożyczenie
piszę o tym, bo może któraś z was widziała ją jeszcze gdzieś (ja byłam w chwalęcicach)
i była inna cena?
W pierwszej chwili od razu zrezygnowałam, ale obejrzawszy ją ponownie w internecie
nie mam wątpliwości to jest ta jedyna, w której
będzie mi dobrze.
Jednak wiem, że nie będzie mnie stać na 4200. 3000 to juz moje maximum.
Pomóżcie proszę

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:00 »
a może poszukasz krawcowej, która ci uszyje podobną kieckę?no i za mniejsze pieniądze??

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:12 »
powiem ci, że może tego na fotkach nie widać, ale wydaje mi się, że nie sposób jej uszyć. Ma strasznie skomplikowany tren i gorset. Poza tym nie znam żadnej krawcowej. U nas takich nie ma. Może w szczecinie są? Nie wiesz przypadkiem?

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
znalazłam ideał
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:16 »
Mam nadzieje, że się nie obrazisz...ale zamierzasz w takiej kiecce do kościoła iść?? moim zdaniem zbyt frywolna...

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:16 »
el, sukna jest rzeczywiście bardzo strojna - słuchaj - dziewczyny polecają CMŚ w Szczecinie; moze powinnaś tam pojechać i pogadać czy jest możliwe uszycie tej kieckie

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
znalazłam ideał
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:18 »
Cytat: "dziubasek"
Mam nadzieje, że się nie obrazisz...ale zamierzasz w takiej kiecce do kościoła iść?? moim zdaniem zbyt frywolna...

to samo mi na myśl przyszło

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:24 »
Cytat: "dziubasek"
Mam nadzieje, że się nie obrazisz...ale zamierzasz w takiej kiecce do kościoła iść?? moim zdaniem zbyt frywolna...

dziubasku po nałożeniu Bolerka nic nie widać. Wczoraj ja mierzyłam :)

Cytat: "Anusia-szczecin"
el, sukna jest rzeczywiście bardzo strojna - słuchaj - dziewczyny polecają CMŚ w Szczecinie; moze powinnaś tam pojechać i pogadać czy jest możliwe uszycie tej kieckie

Pojadę tam w styczniu.
Nie znam szczecina CMS jest... znasz może adres?
Dziewczyny dziękuję za reakcję.
Suknia jest faktycznie ekstrawagancka, ale ja mam 180 wzrostu i w długa jest problem, bo wszystkie są za krótkie, a po przedłużeniu tracą fason.
Anaprawdę, jak sie założy bolerko albo taki niby korzuszek, to zakrywa to, co powinien zakryć, a jak sie stoi normalnie, to nogi też nie widać, dopiero przy "większych" ruchach się odkrywa

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
znalazłam ideał
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:29 »
myślę,ze musiałaby ja zobaczyc monika nowakowska z CMŚ.. ona juz różne dziwy robiła .. moze podjęłaby się zrobienia czegoś takiego..  :roll:

namiary na centrum mody slubnej znajdziesz w bazie e-wesele
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:34 »
Moniu dziękuję. Wysłałam do nich maila z linkiem do zdjęcia. Może mi odpowiedzą.
Jeszcze żyję nadzieją :) wiecie to okropne uczucie znaleźć cos idealnego i mieć świadomość, że nie można tego mieć

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudnia 2006, 12:45 »
znalazłam adres na mapie szczecina. Całe szczęście, ze toblisko dworca. Pojadę tam napewno. Mamm nadzieję, że odpowiedzą mi  na maila. Bo szkoda by było, gdyby okazało się, że nie ma możliwości uszycia jej :(

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
znalazłam ideał
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Grudnia 2006, 13:37 »
A możecie wkleić jej zdjęcie? Co to za frywolne cudo?

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
znalazłam ideał
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Grudnia 2006, 13:56 »

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
znalazłam ideał
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Grudnia 2006, 14:21 »
no no suknia cudowna, gratuluje wyboru :mrgreen:   :brawo:    :mdleje:    :ok:  
wreszcie cos innego na tym forum
Sluchaj w Szczecinie salon Nikol ma kolekcje Eddiego K,moze zadzwon do nich i podaj model sukni, ciekawe ile u nich wypozyczenie(w wiekszych miastach, wieksza konkurencja to ceny tez mniejsze)
a do pani Moniki tez zadzwon, bo jak mi sie przyznala ona zadko sprawdza poczte i nie chetnie wybiera ta forme kontaktu, po co masz jechac w ciemno :mrgreen:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline skarbek
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: październik 2007
znalazłam ideał
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Grudnia 2006, 14:24 »
No no ładniutka ale i odważna. :lol:
"Dzis też bym Cię wybrała"2007

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
znalazłam ideał
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Grudnia 2006, 14:39 »
na stronie Eddiego K, jest lista sklepow gdzie sa dostepni, ja bym obdzwonila wszystkie, przynajmniej w okolicy, jest Poznan,Zielona gora, Gorzow wlk,
ja tez skontaktowalabym sie z salonem na slowacji,moja znajoma Slowaczka wychodzi za maz i z tego co mowi u nich cenowo jest duzo taniej z sukniami,jak to ta i zadna inna to porusz niebo i ziemie zeby ja dostac, za rozsadna cene  :wink: i sprobuj tez Berlin
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline kitki82

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1419
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Grudnia 2006, 16:22 »
el suknia superowa, zupełnie inna niż wszystkie  :mrgreen:
ja chyba bym sie nie odwazyła ale znam to jak jest sie wysokim choć ja znalazłam w sumie taką która podoba mi sie i jestem nia oczarowana, nawet jak jest dłuzsza to nie traci swojego uroku.


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Grudnia 2006, 16:47 »
wow super! odważna ale jakas taka fajna! ja bym nie założyła bo bym wyg;ądała smiesznie przy moim 160! Ale fakt cudna jest ale cena tez powalajaca! I to mówie ja- ta która nie lubi falbanek!

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
znalazłam ideał
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Grudnia 2006, 10:45 »
A mnie nie zachwyciła... może na estradę dla artystki, ale jako propozycja na ślub do mnie nie przemawia...  :roll:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
znalazłam ideał
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Grudnia 2006, 11:15 »
a mnie się podoba.. tylko ciotki by mnie zadziobały gdyby mnie w czyms takim na wlasnym slubie zobaczyły...

ale co tam.. slub jest raz w życiu.. wybierasz to w czym sie czujesz najnajnajlepiej  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudnia 2006, 11:24 »
Suknia niesamowita według mnie, może i z deczka frywolna i kojarzy się z kankanem, ale jesli Ci się podoba, a bolerko faktycznie zasłania to i owo, to czemu nie?! :-)

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
znalazłam ideał
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Grudnia 2006, 12:48 »
(moim zdaniem) suknia fajna, ale nie powala na kolana... Świetnie nadaje się dla tancerki estradowej kankana, ale średnio na jeża widzę ja w kościele na pannie mlodej... Ale szczerze to podniosło mnie to na duchu, bo moja suknia w porównaniu do tej to oaza spokoju... :D



Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Grudnia 2006, 13:20 »
dzwoniłam do Szczecina do Nikol. Panie jeszcze nie wiedzą w jakiej cenie, ale powinny ją mieć w styczniu :) może faktycznie trochę niższą cenę zaoferują.
Tak a propos opinii. Bardzo wam dziękuję dziewczyny.
Ja jestem właśnie taka osoba, że nie nadaję się do spokojnych sukienek.
Zwłaszcza, że przy 180cm wzrostu (179 dokładnie) to wszystko na mnie jest krótkie, a przy tym za szerokie, a jak juz jakoś leży, to wyglądam jak wielka beza.
Niestety mój przyszły niedoszły ma tylko 176 wzrostu i jak ja bym ubrała wielką długą suknię, buty i kok do tego, to wyglądalibyśmy, jak flip i flap.
A do tego wszystkiego to on jest taki chudy jak ja. Więc te też nie jest tak do końca, że uparłam się na krótką, bo jestem taka odważna.
Fakt faktem jak ja ubrałam w wypożyczalni, to cztery Panie i moje dwie koleżanki zaniemówiły z wrażenia a mi szczęka opadłą jak się odwróciła do lustra.
Mierzyłam chyba z 20 sukienek.
Większyść była sporo za krótka, kilka dałoby sie dopasować, ale były niezbyt ładne, takie dla starszych raczej, jedna była nawet ładna, ale była długa i kosztowała 3600 więc niewielka różnica a bez porównania.
Mówię wam strasznie było tam.
Ja sie załamałam
Mam 180cm, ważę 59 kg, więc łatwo sobie wyobrazić, jak wyglądam, na dodatek mam małe piersi.
a jak juz cos okazało sie leżeć idealnie to zena jest zabójcza :(
A Frywolne jest.

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
znalazłam ideał
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Grudnia 2006, 14:57 »
a Misia podobna ma do sprzedania - PODOBNĄ ale to nie ta sama ...
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Grudnia 2006, 14:58 »
wiem, umowiłam się, że jak  nie znajdę tej, albo nie nazbieram tych 4200zł to spotkamy sie na przymiarkę :)

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
znalazłam ideał
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Grudnia 2006, 15:26 »
Suknia suknią , zastanawiam sie tylko czy jak pokazesz tak swoje dlugie pewnie nozki to wizualnie nie bedziesze jszcze wyzsza ?

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Grudnia 2006, 15:49 »
el, a może przymierz ta kieckę od misi - może w tej się zakochasz i troche kasy zostanie w portfelu ??

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Grudnia 2006, 07:09 »
Cytuj
el, a może przymierz ta kieckę od misi - może w tej się zakochasz i troche kasy zostanie w portfelu ??

Anusia ja mierzyłam ten model, który ona ma. Co prawda za duży i źle wyglądał i Misia pisała, że trochę pozmieniała w niej, ale wiesz, ja sie uparłam na tą i póki jest jakas szansa to próbuję ją zdobyć. W Szczecinie mam próbować w styczniu. Potem pojadę jeszcze raz do gorzowa i dowiem się, jak wygląda sytuacja, bo jeśli ktoś ją przede mną wypożyczy, będzie kosztowała 3200, a to duża różnica. Ale umówiłam się z Misią, że jak nie wypali, to będę się z nią kontaktowała.

[ Dodano: 19-12-06, 11:54 am ]
dzwoniłam do tej Pani Moniki!!! do Szczecina do CMŚ!!! :D powiedziała, że zdjęciazobaczy w domu, ale nie ma problemu, szyła coś podobnego już dwa razy i napewno damy radę!! jestem taka szczęśliwa, że mogłabym podskakiwać
gdyby ne to, że szef siedzi obok :) w styczniu jade do Szczecina i będziemy kombinować. No i cena o około 1500zł mniej niż tam za wypożyczenie i suknia będzie moja, będzie uszyta na mnie i będzie można dopasować ja tak, żeby ukryć to co trzeba a pokazać to co sie chce :) :) :) :) :) :) :D :D normalnie już się nie moge doczekać!!!!!!!!

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
znalazłam ideał
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Grudnia 2006, 13:01 »
no widzisz, mowilam ze sie ulozy :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
znalazłam ideał
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Grudnia 2006, 13:38 »
el, to super!!czekam niecierpliwie na dasze relacje z przymiarki.

pozdrawiam

Offline el

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
znalazłam ideał
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Grudnia 2006, 13:47 »
oj z pewnością będą. Mam nadzieję, że będe mogła robić fotki. W Chwalęcicach nie pozwoliły :(