Autor Wątek: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?  (Przeczytany 69794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« dnia: 11 Grudnia 2006, 14:25 »
Kochani czy możecie doradzić gdzie w Szczecinie poszukiwać garnituru dla Pana Młodego? gdzie najlepiej kupować i oczywiście żeby cena była przystępna.


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudnia 2006, 20:30 »
ja kupowałam w świnoujściu.. i nie uwierzysz.. około 300zł za 3 cześciowy z kamizelka  - całośc z materiału bez tyłu podszewkowego..

te same  garnitury sa w PIAŚCIE ( tak gdzie medias) od strony pralni chemicznej.. chyba 2gi sklep idąc od rogu z pamiatkami..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Re: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2006, 12:00 »
Cytat: "lubczyk.ml"
Kochani czy możecie doradzić gdzie w Szczecinie poszukiwać garnituru dla Pana Młodego? gdzie najlepiej kupować i oczywiście żeby cena była przystępna.

Temat już był poruszany, poszperaj w "Szczecinie".

Offline Justyna.H.

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
Polecam...
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudnia 2006, 15:32 »
Jeżeli chodzi o ubiór dla pana młodego to polecam salon "Gina" na ul. Sławomira...może zamiast garnituru zdecydujecie się na frak, surdut bądź też smoking?Pani bardzo miła na pewno coś ciekawego poleci.Mój narzeczony własnie tam zamawia sobie ubranko:)
Justyna


Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maja 2010, 10:54 »
a co do wybierania dzisiejszych garniturów  Brawo_2 to :
Gina - bardzo bardzo maly wybor,
Marietta -pani miala kolo 10 garniturów Sad nic  ciekawego,   Dno
NICO -   Brewki pod salonem preatty woman na krzywoustego   było kilka bardzo bardzo fajnych, ale odpadły ponieważ moze udalo by sie zamowic na 28 sierpnia  Gazeta, a tego dnia to mamy ślub, ale wszystko mozna samemu wybierac kolor, kroj, wzór materiał długość marynarki bardzo polecam. i jest jeszcze jeden salon na krzywoustego miedzy ANAGRA a PRREATY WOMAN, ale nie polecam Pani byla bardzo bardzo niemiła 

nom i trafiliśmyyyyyy do Provocatieur na jagielońskiej bardzo mila pani  Skaczą i świetne garnitury, duzy wybor. w tym salonie wybraliśmy 3 garnitury i dzisiaj sie zastanowimy  Na ucho  i jutro idziemy spisac  zamowienie koszt garnituru to okolo 900 zł  w iny salonach to 1200zl-2900 zł  Szczęka a fajne naprawde rewelacyjne i material tez fajny, Smiley nom i do tego koszula, krawat, buty, spinki wszystko doslownie wszystko Smiley   Pani bardzo pomocna. ja poszlam z kawalkiem materialu z mojej sukni i naprawde polecam zabrac bo mozna wszystko pod kolor dobrac Smiley kolor kolorowi nie równy Smiley  1   Skaczą garnitur ciemno ciemno brazowy w delikatne paski pionowe, śrenio nabłyszczany 2 garnitur stalowy delikatnie  nablyszczany gładki i 3 garnitur  bardzo ciekawy kolor cos miedzy stala i brazem w kilka delikatnych prazkow równiez ciemnych. ja jestem za 1 ciemno ciemno brazowym jest rewelacyjny jest bardzo fajny i do tego delikatnie kremowa koszula i  kremowa kamizelka w delikatne wzorki bardzo podobne do tego co mam na sukni  Uu   i kr krawat w tym samym kolorze- w identycznym kolorze co moja suknia   Skaczą

Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja 2010, 11:22 »
My kupowalismy w Ginie.
Ten sam ganitur firmy New Men w Centrum Mody Ślubnej byl 200 zl drozszy!
Pani bardzo pomocna, ewentualne przerobki krawieckie na miejscu.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maja 2010, 16:27 »
a ja widziałąm gajerki w.. fali.. na stoisku przy pralki i poczcie ( na końcu).. może tam popatrzcie..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Robin

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24-04-2010 :Serduszka:
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Czerwca 2010, 10:53 »
My garnitur dla M kupowalismy właśnie w Provocatieur. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem z jakim Pani do nas podeszła. Najpierw pokazałą mojemu M to co on chciał, a potem to co ona na podstawie naszych opowieści miała nam do zaproponowania. I dopiero wtedy zaczął wyglądać jak Pan Młody!! Koszt 900 zł.
W Fali (zaraz obok poczty) kupiliśmy gajerek taki poprawinowo-urodzinowo-elegancki. Kosztował nas niecał 500 zł. 3-częściowy.

Z obu zakupów bardzo bylismy zadowoleni.

Relacyjka Robin
Zapraszam :)

Offline k8libby

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Czerwca 2010, 10:39 »
Provocatieur- mega profesjonalne podejście. Nigdzie się z takim nie spotkałam. Ale niestety nie zdecydowaliśmy się na gajer od nich, bo wydatek rzędu 2 tyś dla kogoś, kto więcej tego gajera nie założy, niestety był by strata pieniędzy. W rezultacie kupiliśmy od znajomego, który sprowadza gajerki z zachodnich outletów, można u niego kupić Lagerfelda, czy Bossa za 1200zł...

Offline Nika_19

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Czerwca 2010, 16:57 »
Mój Tomek kupował w Vistuli, ale troafił na przecene 50% wiec wyszło go stosunkowo tanio, juz chyba nie ma tej promocji ale za to polecam kupic tam koszule-piękny materiał i całkiem niedrogi ;)

Offline Jaretzky
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Sierpnia 2010, 18:41 »
Kupiłem swój garnitur w "Bytomiu" przy Jagiellońskiej (między Deptakiem i Śląską).  Był co prawda tylko dwuczęściowy (bez kamizelki), ale wykonany ze świetnej jakości materiału i za przystępną cenę - było to coś ok.  800,00 zł (w innych sklepach poniżej 1. 500,00 zł nie schodzili).  Był to też garnitur jakby na mnie szyty - jestem dość szeroki w barach i trudno było znaleźć coś, co pasowałoby na mnie i nie zwisało poniżej klaty wyglądając, jakby było wykonane dla kogoś, kto waży z 200 kilo.

Offline ŻonaSzalona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpnia 2010, 13:42 »
a my kupilismy w Lancerto w Auchanie - faje cena, fajny materiał, od razu dobraliśmy koszulę i krawat :)

Offline ellie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpnia 2010, 19:49 »
Byłam dziś w Sunset Suits kupić mężowi spodnie i koszulę.Elegancki, ale nie garniturowy zestaw.Spodnie jakościowo były ok,ale koszula...pełno wystających nitek(brak kontroli jakości?),kieszenie krzywo naszyte (jedna wyżej druga niżej),chciałam inną w tym samym rozmiarze i każda jedna tak miała.Przyznam ,że na początku działalności tej firmy jakość wyrobów  była o wiele lepsza,teraz bardziej" idą" chyba na ilość  a nie na jakość.Jedyny plus,że dostałam 10% zniżki za  koszulę,bo kupić  musieliśmy(pasowała idealnie do spodni:)).

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Września 2010, 10:49 »
a ja bym chciala sie spytac gdzie mozna dostac ladny, przystepny  cenowo, garniaczek dla wysokiego pana powyzej 190cm:)? moze ktos mial podobny problem,ze nogawki i rekawy sa o 5 cm za krotkie i przeszedl juz przez to i moglby mi cos poradzic:)

Offline Dalia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Stycznia 2011, 00:02 »
Ja mogę z ręką na sercu polecić BYTOM ale w Galaxy (nie na Jagiellońskiej). Panie świetnie dobrały mojemu mężowi garnitur a nie było to proste. Miła, baardzo fachowa obsługa. Dalej wracamy do tego sklepu już po normalne garniaki.

Koszule polecam Willsoor gruboskrętne. Nie prześwituje ciało pod nimi, świetnie oddychają i układają się.


Offline zabuula
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.05.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Stycznia 2011, 18:32 »
anullali ja kupywałam z moim przyszlym mezem garniak w AUCHANIE. Zapomnialam jak sie sklep nazywa, alke za to pamietam, ze obok jest sklep damski z ciuszkami Taranko.
Moj narzeczony ma 192cm i rowniez mial problem. Tutaj trafilismy na super obsluge, ktora bardzo dobrze dobrala mu garnitur. Jesli chodzi o koszule bedziemy jeszcze szukac, bo maja akurat sredni wybor. Jeśli chodzi o Bytom w galaxy, to nie mieli nic na mojego narzeczonego, jeden tylko na wielki, piwny brzuszek wiec sporo za duzy:)

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Stycznia 2011, 10:00 »
o dzieki za niusa zabuula :) bardzo przydatna rada:D a moge sie dowiedzieć też o aspekt cenowy...

Offline zabuula
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.05.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Stycznia 2011, 11:06 »
Zapłacił łącznie 760zl, spodnie,marynarka i krawacik sledzik;)  Mysle, ze to naprawde tanio, a wyglada pieknie. Wydaje mi sie, ze jestem dosc wymagajaca...:) Polecam tam pojsc bo pytalam rowniez o gajer dla mojego taty, 192cm ale za to troszke wiekszy pan:) To powiedziano mi, ze tez bez problemu...  Moj przyszly maz wybral dlasiebie czarny gajer ale wyglada w nim super, jest jak szyty na miare i na 100% to nie bedzie garnitut jednorazowy, tylko zalozy gho na siebie na wiele okazji po slubie;) A chyba tez o to chodzi:) POZDRAWIAM i daj znac jesli sie tam wybierzesz czy cos znalezliscie;)

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Stycznia 2011, 11:14 »
no wybiore sie na pewno. cena faktycznie przyzwoita. dziekuje :* i dam znac...

Offline Ceiwko

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2011 :)
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Stycznia 2011, 22:57 »
Ja tez z czystym sumieniem moge polecic Provocatieur.  Widac ze Pani tam pracujaca zna sie na tym co robi i poswieca sie do reszty.  Sam garnitur nie byl taki drogi Troche kosztowaly nas dodatki takie jak kamizelka czy buty ale uwazam ze naprawdę warto! Wszystko doskonale dobrane i "zapiete na ostatni guzik"  ;D 

Offline agniesia24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 marca 2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Stycznia 2011, 19:13 »
Provocatieur zdecydowanie! Oboje byliśmy bardzo zadowoleni jesli chodzi o ich profesjonalizm.  Po przechodzeniu całego Szczecina wzdłuż i wszerz wreszcie znaleźliśmy cos, w czym wyglada idealnie:)

Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Stycznia 2011, 19:49 »
Ja polecam SS w Sterze.. Przemiła obsługa a za garnitur zapłaciliśmy 599zł :)


Offline paulincia1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lutego 2011, 17:32 »
ja z czystym sumieniem polecam Lancerto w CH Auchan, obsługa profesjonalna do niczego nie namawia, wybór w każdym rozmiarze wszędzie indziej słyszeliśmy, że na tak wysokich panów to nic nie mają. Przyznam, że za garnitur zapłąciliśmy nie mało ale to tylko dlatego, że jest z nowej kolekcji i jak zobaczyłam w nim PM to mi szczęka opadła :)

Offline k8libby

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Marca 2011, 11:33 »
Odkryłam nowe miejsce z gajerkami. W hali węglobudu, teraz centrum outletowe... bieda straszna, ale ten jeden sklep fajny.
Gajerki męskie po 399zł, świetne gatunkowo.

Offline Gosare
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marca 2011, 15:45 »
Provocatieur zdecydowane TAK.
Wzorcowa obsługa,rzeczowe rady,pomocna i profesjonalna obsługa,duzy wybór klasyki ale nie tylko.
Mozna wszytko dobrać od stóp do głów ,nas garnitur kosztował 1400pln +buty 299pln,kamizelki ,paski ,krawaty i inne drobiazgi tez można śmiało dobrać do sukni pani młodej. Szczerze polecam!!!

Offline polishgirlolga
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-09-2011
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lipca 2011, 20:26 »
a gdzie kupić czarny garnitur  do około 800zł? czy w Provocatieur coś się znajdzie w takiej cenie?

Offline k8libby

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Lipca 2011, 08:49 »
oj, czarny? pogrzebowy?
zaglądnij do outletu w węglobudzie. W nowym Turzynie też jest pełno gajerkowych sklepów.

Offline vicky55
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.04.2012
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Października 2011, 09:30 »
zeszliśmy Kaskadę, gdzie w Vistuli znudzony sprzedawca ledwo cedził przez zęby odpowiedzi na nasze pytania a w Pierre Cardin ŻUJĄCA GUMĘ SPRZEDAWCZYNI szyte w Chinach garnitury miały nieproporcjonalnie wielkie ramiona, mające chyba ukryć pod spodem strój do baseball'a.  Wertowałam i to forum i przypomniałam sobie o sklepie Bytom na Jagiellońskiej.  Sprzedawczyni wiedziała, co oferuje, wybór przebogaty i ceny nie zawierały wynajmu powierzchni w galerii, więc ten sam garnitur, który oferowany jest w centrach za 1200 zł kupiliśmy za 900zł, nie był też świecący poliestrem niczym ubranie akwizytora.  Za 1200 zł mieliśmy więc kompletne ubranie i czuliśmy się dopieszczeni przez siłę fachową niczym Julia Roberts w Pretty Woman.  

Offline Akasha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2013
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Maja 2013, 20:26 »
W jakich miejscach polecacie szukać garniturów?

Offline Akasha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2013
Odp: Gdzie kupić garnitur dla Pana młodego?
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Maja 2013, 11:54 »
Kupiliśmy w końcu garnitur w Provocatieur, mam nadzieję że dobrze wybraliśmy :)