Autor Wątek: 2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze  (Przeczytany 3934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« dnia: 29 Listopada 2006, 11:01 »
Nie znalazłam takiego tematu a może komuś przyda się ta informacja. Chociaż... nie wiem czy mogłam otworzyć ten temat...
A oto opis tych targów jaki znalazłam w necie:
Cytuj

Targi odbędą sie 2-3 grudnia 2006. Zapraszamy w godz. 10.00-18.00. Bilety w cenie 15 zł będzie można kupić w czasie trwania targów w kasach Torwaru przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.

W pierwszy weekend grudnia, 2-3 grudnia wszystkich zakochanych oraz ich rodziny zapraszamy na III Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR 2007. Te największe targi ślubne w Polsce odbędą się w warszawskiej Hali Torwar.Pierwsze 50 par, które odwiedzą Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej w sobotę, otrzyma prezent o wartości ponad 100 zł - szwedzkie kosmetyki pielęgnacyjne firmy Ce-Ce. Zaś 30 pierwszych par, które odwiedzą targi w niedzielę, otrzyma kosmetyki o wartości 100 zł od Laboratorium Kosmetycznego Norel.

Podczas festiwalu odbędzie się wiele pokazów mody ślubnej. A wśród nich ekskluzywny pokaz kolekcji Demetrios. Niewątpliwą atrakcją pierwszego dnia targów będzie się wielka gala ?Szalone Pary Gwiazdorskie na Festiwalu Mody Ślubnej?, podczas której w ślubnych kreacjach wystąpią znani i lubiani aktorzy, dziennikarze i muzycy. A wśród nich będą:

Aleksandra Woźniak:
aktorka znana z wielu ról m.in. 13 posterunek, , Złotopolscy, Kryminalni, Daleko od noszy. Bogusław Kaczmarczyk: aktor znany m.in. z serialu Daleko od noszy, niewielu wie, że jest również instruktorem tańca.

Martyna Kliszewska:
aktorka znana m.in. seriali Plebania, Klan, Kryminalni.

Jakub Przebindowski:
aktor takich seriali jak ?M jak Miłość?, ?Magda M?, ?Na Wspólnej?, równie utalentowany jako kompozytor.

Marzanna Graff-Osczepalińska:
dziennikarka pisząca o gwiazdach m.in. Świat Seriali, Boutique, Eden, W Zdrowym Stylu.

Janusz Tylman:
znany muzyk i kompozytor, publiczność telewizyjna pokochała go za program ?Śpiewające fortepiany?.

Elżbieta Jędrzejewska:
aktorka m.in. serial Samo życie, prowadzi koktajl towarzyski w Świecie Seriali oraz w Pytaniu na śniadanie TVP .

Tomasz Bednarek:
aktor znany m.in. z seriali ?Klan?, ?Na Wspólnej?, jego głos znany jest z wielu dubingów oraz Radia Eska.

Agnieszka Rosłoniak:
dziennikarka od lat związana z TVP.

Cezary Morawski:
aktor z ogromnym dorobkiem, ostatnio jego głos pojawił się w kinowej wersji ?Królewny Śnieżki i Siedmiu Karasnoludków?. Ciekawe kreacje tworzy również w Teatrze Ochoty.

Kasia Zielińska:
aktorka m.in. serialu Klan, piosenkarka przygotowująca swoją solową płytę.

Wojciech Medyński:
aktor związany obecnie z Teatrem Syrena, szerokiej publiczności znany m.in. z serialu ?Samo Życie?.

Patrycja Perek:
dziennikarka TVP Teleexpress i Teleplotki.

Damian Aleksander:
aktor Teatru Roma, publiczność telewizyjna kojarzy go z rolami w serialach: Zostać Miss, Klan, Lokatorzy, Kryminalni.

Zofia Czernicka:
znana dziennikarka oraz rzecznik Reprezentacji Polski Artystów w Piłce Nożnej.

Bartek Król:
wielu kojarzy go z programem Idol, ale on jest dumny z tego, ze jest liderem zespołu Mafia.

Festiwal Muzyki Weselnej Podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 2007 odbędzie się Festiwal Muzyki Weselnej. Weźmie w nim udział 8 wiodących kapel weselnych: Active Time, Alis, Bzzyk-Band, Kajax, Falcon Band, Kubacki Band, Prograv, Viva Band. O tym, który z zespołów zwycięży zdecydują zakochani odwiedzający targi. Warto oddać swój głos, bowiem wszystkie kupony wezmą udział w losowaniu cennych nagród dla narzeczonych.

Konkurs SMS-owy Dla par, które wezmą udział w konkursie SMS-owym przygotowaliśmy nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł. Sposób na ich wygranie jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać SMS pod nr tel. 0 781 66 00 40, a w treści wpisać imiona narzeczonych oraz datę ślubu. Przy odrobinie szczęścia macie szansę wygrać cenne nagrody. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej TORWAR 2007.

Hotele w promocyjnych cenach Dzięki uprzejmości warszawskich hoteli START hotel FELIX, Hotel Premiere Classe, Hotel Campanile, Hotel Jan III Sobieski odwiedzający targi ślubne, mogą rezerwować pokoje w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby otrzymać rabat wystarczy zatelefonować do wybranego przez siebie hotelu i podać specjalne hasło, w START hotel FELIX ?Festiwal Mody Ślubnej Torwar?, zaś w Hotel Premiere Classe, Hotel Campanile, Hotel Jan III Sobieski należy podać hasło ?Moda na Ślub?. Rezerwacji pokoi można dokonać już teraz.

Tak, jak w ubiegłych latach spodziewamy się, że Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR 2007 odwiedzi ok. 20 tys. zwiedzających z całej Polski. W związku z tym zdecydowaliśmy o zakupieniu większej niż w zeszłym roku powierzchni wystawienniczej, która jest 4 razy większa niż ta w Pałacu Kultury i Nauki. Kolekcje sukien i akcesoriów ślubnych zaprezentuje kilkuset wystawców z Polski i Europy.


Ja wybieram się na te targi, bo szczerze mówiąc jest to jedyny sposób żeby mojego Ł wprowadzić w tajniki ślubnych przygotowań :wink:

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2006, 12:27 »
Rowniez wybieram sie na te targi - jedziesz na 2 czy na 1 dzien?

Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2006, 15:24 »
Raczej wybierzemy się w sobotę, bo w niedzielę może Polscy siatkarze będą walczyć o złoto na mistrzostwach świata a wtedy na pewno dzień spędzę przed TV.
A Ty, kiedy się wybierasz?

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada 2006, 15:52 »
Wstepnie planujemy w niedziele. Po ciezkim tygodniu w pracy chcialabym chociaz jeden dzien miec dla siebie, poza tym w niedziele lepiej sie jezdzi po stolicy :>

Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Grudnia 2006, 08:59 »
W sobotę też nie jest źle :wink:
Ja będę poruszać się komunikacją miejską, tzn. najpierw metro do Politechniki a potem autobusem (ok. 4 przystanki). W sumie droga zajmie mi 30-40 minut.
A Wy będziecie z Torunia jechać?

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Grudnia 2006, 11:48 »
Ja jadę jutro 5:36 ze Szczecin, nie moge się już doczekać jestem już tak podekscytowana ciekawa co zobaczę, tylko obawiam się że później będę marzyć o sukienkach np. z salonu Madonna (o których już teraz myślę) tylko jak to załatwiać na odległość.


Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Grudnia 2006, 12:53 »
Cytat: "Bernadetka"
tylko obawiam się że później będę marzyć o sukienkach np. z salonu Madonna (o których już teraz myślę) tylko jak to załatwiać na odległość.


Myślę, że to nie jest wielki problem...
Ja np. zachorowałam na suknię, którą obecnie można dostać tylko w Poznaniu (cena odpowiednio wyższa - o ok. 1000-1500zł - niż np. w Łodzi). Już raz wyruszyłam w poszukiwania do Łodzi i Opola - na stronie internetowej ją mieli ale jak przyszło co do czego to okazywało się, że już jej nie ma i najprawdopodobniej już nie będzie :cry:  
Obecnie jak oglądam/przymierzam jakieś inne to podobają mi się niektóre ale niestety nie mają "tego czegoś", nie zapierają dechu w piersiach, więc jeśli na targach nie znajdę czegoś zbliżonego do mojej "wybranki" to nie zawaham się, żeby pojechać do Poznania po tę wymarzoną  :wink:  

A skoro Ty przyjeżdzasz do W-wy na targi aż ze Szczecina to po tę jedną jedyną wymarzoną suknię też zdecydujesz się tak daleko jechać  :wink:

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Grudnia 2006, 16:40 »
Niki, tak z Torunia.. w niedziele to max 2h i juz :) musze tylko oblukac jak tam dojechac :)

Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Grudnia 2006, 14:43 »
Bernadetka i jak wrażenia z targów :?:

rajdowka, a Wam jak się podobało :?:

Mam nadzieję, że bez problemów dotarliście na Torwar :wink:

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Grudnia 2006, 17:27 »
byłam, widziałam nic specjalnie mnie nie zainteresowało....
zebraliśmy tylko całą masę kontaktów do kamerzystów...



Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Grudnia 2006, 16:27 »
mowiac szczerze to nic ciekawego.. wiecej sie na forum mozna dowiedziec albo znalezc w necie :> rozwalaly mnie zespoly hehe :D

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Grudnia 2006, 11:32 »
ja tylko obejrzalam kontrolnie sukienki i szybciutko doszłam do wniosku, że chwała Panu, że juz wybralam ta z kolekcji 2006 bo zadna tam zaprezentowana mi się nie podobala...



Offline Niki

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Grudnia 2006, 12:07 »
Ufffff... Dzięki dziewczyny za podniesie nie na duchu :wink:
Już myślałam, że ze mną jest coś nie tak i że przygotowania do ślubu zamiast mnie cieszyć to są przykrym obowiązkiem...
Podzielam zdanie rajdówki
I tak jak akto też cieszę się, że zanim poszłam na te targi to już miałam wybraną suknię (wprawdzie jeszcze nie kupiłam ale teraz to już na pewno nie zmienię zdania).
A te  :koncert: to naprawdę niektóre żałosne były. Mam wrażenie, że śpiewanie 'na żywo' było w rzczywistości śpiewaniem z 'playbacku'  :evil:
Organizacja tych targów też była kiepska, bo np. nie mieli planu targów, z którego można by się było dowiedzieć, na którym stoisku jest jaka firma. A nawet nie mieli spisu wszystkich wystawców, który mogliby sobie zwiedzający wziąć - była tylko gazeta, za którą trzeba było zapłacić :evil:

Podsumowując: nic szczególnego

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
2-3 grudnia 2006r. Targi ślubne na Torwarze
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Grudnia 2006, 20:56 »
mnie troche wkurzyło też to że było jedno wejscie które bylo jednoczesnie wyjściem...

ja się cieszę że bylam, bo nazbieralismy troche kontaktów do kamerzystów co bylo nam bardzo potrzebne i że moj M obejrzał kamizelki i powiedział na jakie jest sie w stanie zgodzic :)