Autor Wątek: Jakub Sosnowski - fotograf  (Przeczytany 9588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia1981

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • dubeltowa mama
  • data ślubu: 07-07-07
Jakub Sosnowski - fotograf
« dnia: 26 Listopada 2006, 10:56 »
tak jak w temacie... znacie tego pana? może robił komuś zdjęcia? Napiszcie to co wiecie, słyszeliście o nim..

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Jakub Sosnowski - fotograf
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2006, 13:55 »
Znalazlam strone tego fotografa i musze powiedziec, ze zdjecia srednio mi sie podobaja:
 :arrow: wiekszosc zdjec z kociola i weslela sa w stylu lampa po oczach - czarne tlo i wielka biala plama na przodzie;
 :arrow: plener jakis taki bez pomyslu;
 :arrow: choc nie powiem jest kilka dobrych.

W gunice rzeczy ciezko ocenic, ale jesli zdjecia zamieszczone na stronie maja nalezec do najlepszych (bo takie sie zamieszcza jako wizytowkę) to moim zdaniem sa raczej przecietne :?  :? . Nie ukrywam, ze glownie zwracalam uwage na plener i kosciol.

Offline Gosia_777
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ustalona
Odp: Jakub Sosnowski - fotograf
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Czerwca 2012, 21:18 »
Aaaneta, nie wiem czy o tym samym fotografie o nazwisku Jakub Sosnowski myślimy.  Ten którego ja znam ma stronę o nazwie z jego imienia i nazwiska.  Naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć ani na temat jego prac ani o jego stylu pracy.  Fotografował dla mnie już dwa razy (chrzest i sesja rodzinna) i zdjęcia robi na mój gust bardzo ładne.  Do tego jest naprawdę bardzo kulturalnym i komunikatywnym facetem - na chrzcie mógł więcej niż fotograf, który przyszedł z drugą rodziną i to tylko dzięki temu, że porozmawiał przed mszą z księdzem.  Takie "sztuczki" świadczą też o dużym doświadczeniu. 
Teraz przeglądałam jeszcze jego stronę, bo dawno nie odwiedzałam.  Widzę, że pojawiła się też nowa jego strona - link można znaleźć na starej.  Nigdzie nie wypatrzyłam czarnego tła, poza zdjęciami ze studia fotograficznego, ale tam tło jest w rzeczywistości czarne, więc i na zdjęciach takie wychodzi  ;D Wiem, bo widziałam! Mój maluszek i ja mamy zdjęcia z takiej sesji i wszystkim się podobają :-)
Teraz przymierzam się do ślubu i chyba też wezmę tego fotografa.  Wydawało mi się, że jego stawka za ślub i wesele jest bardzo wysoka ale dzięki temu forum zmieniłam zdanie.  Jak na tej jakości zdjęcia, to stawka jest do przyjęcia.
Ja osobiście polecam.

Offline Pa.M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jakub Sosnowski - fotograf
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Września 2013, 09:11 »
Tak, z charakteru Pan Jakub jest bardzo sympatyczny,
aż się chce z nim pracować. 
Niestety, efekt końcowy nie jest już tak zachwycający.
Zgadzam się, że tych bardziej wymagających klientów może zawieść.
Wszystko jednak zależy od oczekiwań klienta.  Nie mam zamiaru uogólniać.
Cenowo pasuje ;-)


Offline Kat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 11.06.2016
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Jakub Sosnowski - fotograf
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipca 2016, 22:03 »
Witam, Pan Jakub robił nam zdjęcia na ślubie i przyjęciu weselnym niedawno (czerwiec 2016) i jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie w przyszłości jeszcze raz byśmy skorzystali z usług, choc trafiliśmy na Niego przypadkiem. Zdjęcia są bardzo ładne (nawet ładniejsze niż te na stronie), ujęcia są przemyślane, cały dzień praktycznie został ujęty za zdjęciach i wszyscy goście, więc mamy piękną pamiątkę. Kolory są też bardzo ładne, żywe, ale nie 'przekolorowane', zdjęcia są też bardzo wyraźne. Do tego Pan Jakub wyszedł z nami na chwilę podczas przyjęcia na zewnątrz i porobił nam bardzo fajne zdjęcia 'plenerowe', wśród drzew.

Ogólnie naprawdę świetnie oceniam współpracę, Pan Jakub jest bardzo sympatyczny, profesjonalny, kulturalny i pomysłowy. Zrobił nam dodatkowe spotkanie przed ślubem w celu omówienia szczegółów co też było bardzo pomocne . Mogę spokojnie poleci Pana Jakuba dalej - współpraca z Nim to sama przyjemnośc.