Autor Wątek: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku  (Przeczytany 6298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« dnia: 6 Listopada 2015, 17:22 »
Moi drodzy - czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat sali bankietowej- Stary Młyn w Sicienku? :) Był ktoś tam na weselu, planuje a może urządzał swoje?
Czekam na odpowiedzi bo sala wpadła mi w oko ;)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Listopada 2015, 17:26 »
Masz już tam klepnięte, czy dopiero bierzesz pod uwagę?

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Listopada 2015, 17:28 »
Ja mam tam już podpisaną umowę na 2016 rok :) słyszałam 2 opinie z tego jedną złą jedną dobrą, a i to nie jest Sicienko tylko Wierzchucice :)

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Listopada 2015, 17:29 »
zibi - biorę pod uwagę :P

musia0  - Wierzchucice 6 to nr ulicy a miejscowość Sicienko. A jakie to opinie? :)

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Listopada 2015, 17:29 »
I z chęcią także dowiem się o opiniach o tym miejscu, byliśmy na degustacji i powiem żę zostaliśmy bardzo a to bardzo miło zaskoczeni oczywiście pozytywnie!

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Listopada 2015, 17:34 »
Jedna to jak było rozpoczęcie chyba sylwester to że było kiepsko i to bardzo a później, że zrobili walentynki i opinia automatycznie obrócona na pozytywnie, że wszystko dobrze wyszło. Tylko ile w tym prawdy? Tego nie wiem :) Ogólnie sala nas bardzo zauroczyła i od razu wiedzieliśmy, że chcemy tam, byliśmy nawet na innych salach ale to już nie było to.

I ogólnie Pani Konstancja bardzo sympatyczna, można się z nią dogadać i myślę że cokolwiek sobie wymyślcie to postarają się to spełnić!

Jedno tylko co na minus to dekoracja( a właściwie jej brak, obrusy, serwetki i falbany są w cenie od lokalu. Obrusy i serwetki są kolory BIAŁEGO, Falbany są kolru ecru.) Ale podobno ma być stworzona jakaś oferta dekoracyjna właśnie na rok 2016, po było dużo zapytań o to. Jednak jeszcze nie znam ich szczegółów, ponieważ cały czas czekam na e-maila od nich.
« Ostatnia zmiana: 6 Listopada 2015, 17:39 wysłana przez musia0 »

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Listopada 2015, 17:40 »
A faktycznie Sicienko, przepraszam :) zawsze mówiliśmy na to Wierzchucinek i tak nam pozostało


I jeśli chodzi o terminy to mają też już napięte, więc jeśli chodzi o jakieś oblegane miesiące to radzę się pospieszyć z ich zaklepywaniem  :)
« Ostatnia zmiana: 6 Listopada 2015, 17:45 wysłana przez musia0 »

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Listopada 2015, 17:47 »
Będziemy mogli tam pojechać dopiero na końcu listopada bo PM pracuje za granicą :P a wesele planujemy na czerwiec lub sierpień 2017... Byliśmy oglądać kilka sal i wszędzie jeszcze mają wolne terminy - z czerwcem gorzej ale sierpień jeszcze spokojnie.
Jeśli nie damy rady to widocznie ta sala nie jest nam przeznaczona :D

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopada 2015, 20:03 »
Byliśmy oglądać salę... okolica piękna ale sala jest mała. Maks 70 osób według mnie, Pani twierdziła, że do 80 :P a my planujemy na ok. 110-115 i przy takiej liczbie gości do sali dostawiany jest namiot, do którego przechodzi się przez drzwi (dwie pary drzwi dwuskrzydłowych, które podczas wesela są oczywiście otwarte).
Dla nas odpada bo tańce i jedzenie w osobnych pomieszczeniach nam nie odpowiadają.

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopada 2015, 20:15 »
Możesz u góry posadzić gości a na dole tańce

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Listopada 2015, 17:23 »
tańce i jedzenie w osobnych salach to faktycznie mocno wpływa na jakość imprezy...

Offline Kasia_S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2017
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Stycznia 2016, 15:28 »
Ja bylam tam na weselu i bylo calkiem fajnie. Obsluga szybko sie uwijala, dania i wszystko inne podawali w mig. Troszke szkoda, ze nie wszyscy siedzieli na jednym poziomie.

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Stycznia 2016, 23:25 »
Też już słyszałem głosy rezygnacji z tego wyjątkowego miejsca z powodu właśnie dwóch poziomów, na ktorych siedzą goście przy większej liczbie osób oczywiście. Ale za to jakie pole do popisu dla ekipy foto-wideo no i do wężyka albo pociągu jaka ścieżka do przebycia  ;D
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline marta91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.08.2017
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Stycznia 2016, 23:50 »
Ale jest możliwość, żeby spokojnie ok 100 gości usadzić na dole i wtedy skorzystać z parkietu pod namiotem. Niby są to wtedy osobne sale, ale są one do siebie przylegające i są szerokie drzwi, więc babcie i ciocie mogą nadal sobie oglądać co się dzieje na parkiecie ;) Naprawdę piękne miejsce, do tego fajne wyjście, bo jednocześnie nie jest tak duże, żeby goście się rozchodzili, ale dla nas niestety problematyczna była odległość od Bydgoszczy. Jak na razie są tam 3 pokoje, w tym roku ma być kolejnych 7, ale nadal dużo osób rezygnuje wtedy z picia i jest obawa, że nie będą się goście tak dobrze bawić jak po kieliszku ;)

Offline mar1990
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwca 2016, 22:52 »
Czy znajdzie się osoba, która podzieli się informacjami na temat tego miejsca? Zależy mi głownie na opiniach odnośnie jedzenia- czy smaczne i ilość wystarczająca oraz dotyczących obsługi, ewentualnych ukrytych kosztów czy nieudogodnień. Z góry dziękuję :)

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: Sala Bankietowa Stary Młyn w Sicienku
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwca 2016, 09:39 »
Jedzenie smaczne - jadłam, czy ilość wystarczająca tego nie wiem. Ukryte koszty bądź dodatkowe to dekoracja sali gdzie koszt na ok 120 osób to 1200-1400 i w zwyz.  Więc w sumie jeśli złączy się cenę za osobę plus ta dekoracja to wcale mało nie wychodzi (są właśnie restauracje gdzie dekoracja jest w cenie ewentualnie płaci się ok 200 zł za żywe kwiaty). Plusem jest to że nie ma tam korkowego jest przesympatyczna i widać że bardzo się stara i zależy jej na ludziach Pani Konstancja wraz z mężem. Wszystko jest nimi do ustalenia i załatwienia. Jest namiot i jeśli jest mniej osób niż 100 to trzeba za niego dopłacić jeśli oczywiście chcecie tam być. Jest pod nim klimatyzacja i tak samo na sali ale jak się sprawdza tego nie wiem. Oczywiście za tort osobno się płaci ale mają tam zniżki od sowy i staropolskiej, nie wiem czy skąs jeszcze biorą ciasto ( można także na własną rękę zamówić i przywieść).  co do obsługi słyszalam że wszystko idzie sprawnie.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2016, 09:43 wysłana przez musia0 »