Autor Wątek: Autos Solec Kujawski - opinie  (Przeczytany 2116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kodzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.06.2017
Autos Solec Kujawski - opinie
« dnia: 28 Września 2015, 14:01 »
Kochane, termin wesela ustalony dopiero na 2017 rok, a tu już trzeba rezerwować salę...
Mam dylemat pomiędzy Hotelem City, a Autosem w Solcu Kujawskim. Czy któraś z Was robiła wesele a Autosie, albo gościła w tej restauracji na weselu?
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2015, 16:55 wysłana przez zibi »

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Autos Solec Kujawski
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Września 2015, 16:26 »
Wprawdzie na weselu nigdy nie byłam w Autosie, ale kilka razy na obiedzie i mają pyszne jedzenie, mieli w zeszłym roku bardzo fajną ofertę ślubną, mojej teściowej bardzo się podobało. Tyle mogę się wypowiedzieć co do tej restauracji.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Autos Solec Kujawski
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Września 2015, 14:53 »
Tez nie byłam tam na weselu i ze słyszenia zdania podzielone. Jedni ze sztywno menu typowo talerzykowe (dania podstawie pod nos).
teraz koleżanka była i mówiła ze bardzo elegancko jedzenie bardzo dobre i ogólnie zadowolona :-)
Ja też się zastanawiam nad autosem i w pierwszej opcji miałam tam mieć wesele ale nie doczekała się kontaktu ze strony restauracji i odpuściłam.

Offline kodzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.06.2017
Odp: Autos Solec Kujawski
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Września 2015, 08:52 »
Tez nie byłam tam na weselu i ze słyszenia zdania podzielone. Jedni ze sztywno menu typowo talerzykowe (dania podstawie pod nos).
teraz koleżanka była i mówiła ze bardzo elegancko jedzenie bardzo dobre i ogólnie zadowolona :-)
Ja też się zastanawiam nad autosem i w pierwszej opcji miałam tam mieć wesele ale nie doczekała się kontaktu ze strony restauracji i odpuściłam.

Z opinii znajomych wynika, że jedyną rzeczą do której można się przyczepić to śliski parkiet w Autosie. Na kontakt z Panią menager narzekać nie mogę, bo telefony odbiera i w sumie póki co to my jeszcze zwlekamy z wizytą w restauracji. Może w ten weekend uda nam się wjechać do Hotelu City i Autosa i po obejrzeniu sal zapadnie decyzja. W Autosie wszyscy zachwalają kuchnię, więc ostatecznie pewnie padnie na Solec Kujawski.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Autos Solec Kujawski
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Listopada 2015, 15:28 »
Wczoraj spotkałam się z ciotka która powiedziała mi że była ostatnio w autosie na weselu i czekali na obiad pół godziny, mało tego dostali obiad zimny. Podobno juz nie pierwszy raz im to sie zdarzyło bo gadała z gośćmi którzy już bawili sie na weselach tam i nie zawsze ale drugi czy trzeci raz im to sie przytrafiło.

Offline kodzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.06.2017
Odp: Autos Solec Kujawski
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopada 2015, 16:35 »
Miesiąc temu podpisaliśmy umowę z Autosem, miejsce bardzo przemyślane, długo rozmawialiśmy z menagerem i myślę, że akurat w naszym przypadku wszystko przebiegnie pozytywnie :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Autos Solec Kujawski - opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopada 2015, 17:05 »
Pamiętaj, aby będąc po, wrzucić nam małą recenzję.
Zresztą zachęcamy do referowania na bieżąco swoich przygotowań :)
jak inne rzeczy? muza, foto itp?

Offline kodzia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.06.2017
Odp: Autos Solec Kujawski - opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Listopada 2015, 17:30 »
Jeszcze nie złapałam weselnego bakcyla, szczerze mówiąc to myślałam, że na spokojnie mogę się za to zabrać w przyszłym roku, a tu nagle okazało się, że na 2017 rok jest już sporo rezerwacji :)
Wesele w Autosie, zrezygnowaliśmy ze strojenia światłem, ponieważ sala sama w sobie jest bardzo strojna, a DJ którego wybraliśmy jest dobrze zaopatrzony jeśli chodzi o oświetlenie ;)
Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie Dj 'The Singers', którego gorąco polecam jak i wokalistkę Gosię z którą współpracuje (wspaniały głos) byliśmy już na paru weselach na których grał, więc wybór w pełni świadomy. W niedzielę na targach ślubnych będziemy poszukiwać kamerzysty i fotografa, bo akurat w tym temacie to nawet nie mamy nikogo na oku...

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Autos Solec Kujawski - opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Listopada 2015, 17:46 »
Ale widzisz, masz już zaczyn na jakiś wątek odliczeniowy, który proponuję założyć, żeby tu nie zaśmiecać tematów związanych z Autosem.
Taki wątek pomoże Ci samej uporządkować przygotowania, a do 2017 zleci, że ho. Zwłaszcza, że faktycznie najlepszych trzeba zamawiać z dużym wyprzedzenie,

Offline martucha1989
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 3.06.2017
Odp: Autos Solec Kujawski - opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Listopada 2015, 23:38 »
poproszę o podzielenie się wrażeniami z wesela zorganizowanego w Autosie. Jesteśmy przed rezerwacją na 2017 rok . Mam nadzieję, że wybór własnie takiej sali a nie innej jest trafny a jak Wy sądzicie??

Offline Cherry Lady
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Autos Solec Kujawski - opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Maja 2016, 08:17 »
Byłam w restauracji Autos i na komunii, i na weselu. Właściwie bardzo popularne miejsce, ładna sala, czyste pokoje, śliczna okolica jeśli ktoś planuje np. zdjęcia podczas wesela. Obsługa także miła, nie ma problemu żeby się dogadać, ogólnie znajomi, którzy organizowali tam swoje wesele byli bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo smaczne, być może nie ma go za dużo, ale myślę, że można się najeść, wszystko zależy od "pakietu", którą wybiorą organizatorzy. Chłopski stół specjalnie do mnie nie przemawia.

Menu jest dostępne na stronie restauracji.
« Ostatnia zmiana: 3 Czerwca 2016, 09:12 wysłana przez Nodi »