Autor Wątek: opinie zespół bella note  (Przeczytany 1130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aga888
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2015
opinie zespół bella note
« dnia: 18 Września 2015, 22:45 »
Ostrzegam przed  zespołem Bella Note z Inowrocławia (woj.  kujawsko- pomorskie).  Mieli grać u mnie na weselu, zachowali się bardzo mało profesjonalnie.  Jest z  nimi bardzo utrudniony kontakt (wieczne zakłócenia i problemy z siecią jak się dzwoni do właściciela), osoba kontaktowa jest arogancka, nigdy nie wiadomo który skład zespołu przyjedzie na wesele i jak się zaprezentuje, bo ciągle się zmienia.  Nie dotrzymują umowy. . Oczywiście do czasu podpisania umowy wszystko jest w jak najlepszym porządku.  Jeśli chcecie sobie oszczędzić zawodu i nerwów to radzę zrezygnować. . . chyba okres świetlności ten zespół ma już za sobą . . . jeśli ktoś nie wierzy proszę bardziej przyjrzeć się szczegółom ( ile ma siedzib ta firma/miejsc prób, ilość zespołów, zmieniające się składy zespołu (w filmikach i na ich stronie wokaliści których już dawno nie ma w zespole)  Lepiej sugerować się opiniami z wątków, bo na ich stronach są same ochy i achy! Mam nadzieję, że ktoś nauczy się na naszych błędach! Dodam, że nigdy nie pisałam o nikim źle w Internecie, jestem zawiedziona. . bo ostatnie dni przed naszym ślubem były jedną wielką nerwówką przez ten zespół.  Nie obwiniam tu osób śpiewających, bo personel ciągle się zmienia tylko właściciela p.  Zbyszka, który robi wstyd i manianę, odwalił taki numer, że dwa tygodnie przed naszą uroczystością nie było z nim kontaktu i zrezygnował pisząc jednego maila. . . wcale nie przez jakieś specjalne okoliczności. . . tylko przez pazerność (podpisuje więcej umów niż ma ludzi).  Dodam, że tak tego nie zostawimy. . . kiedyś poleciliśmy ten zespół naszym znajomym, przyjechał inny skład niż było w umowie, a właściciel, który gra na klawiszach w jednym ze składów zrobił wstyd przed całą rodziną. . . w dzisiejszych czasach gdzie każdy się bije o klienta to jakieś nieporozumienie, porażka, to nie tylko moja opinia!. . . . radzę uważać, dlatego piszę to na forum!!!