Autor Wątek: zabawy z budką  (Przeczytany 16059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunnyday
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.04.2016
zabawy z budką
« dnia: 24 Sierpnia 2015, 13:03 »
ostatnio jest moda na fotobudki na weselach.  zastanawiam się co o tym myśleć i czy można to połączyć z jakąś zabawą oczepinową.  konkurs na najbadziej odjechane zdjęcie, albo "poza na panne mloda".  co o tym myslicie? czy takie fotobudki sie sprawdzaja?

Offline brzózka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2015
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpnia 2015, 12:31 »
fotobudki to super sprawa. bylam na jednym weselu gdzie bylo cos takiego i to bylo zupelnie cos nowego i swiezego. goscie swietnie sie bawia, smieja i przebieraja. niech druzba pomoze Ci z zabawami, albo poddaj pomysl swojemu wodzirejowi. ja moge polecic Ci te budke z wesela na ktorym bylam.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2015, 12:32 wysłana przez Maja »

Offline monci

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.02.2016
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpnia 2015, 15:30 »
Fajny pomysł.  Ja wraz z przyjaciółmi coś takiego zrobiłam na prezent dla koleżanki.  Wyszło bardzo fajnie ;)
Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć te miłość w ręce i przenieść ja przez cale życie - A. Bekannte

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Września 2015, 10:05 »
Mnie to jakoś w sumie nie przekonuje, wolę postawić na inne rozrywki, które w całym czasie wesela zaktywizują szersze grono osób.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Września 2015, 14:11 »
Tyle, że taka budka, "dzieje się" przez dłuższy czas i może niejako być "obok" imprezy.

Offline Rudy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Października 2015, 13:03 »
Jak dla mnie to pomysł trochę nietrafiony. Ciekawe jednak, czy ludzie potrafią się przy tym dobrze bawić.

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Stycznia 2016, 01:44 »
No właśnie wszystko zależy od gości , też się właśnie zastanawiamy nad taką budką, ale kompletnie nie mamy doświadczeń :-\

Offline PartyCab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Stycznia 2016, 18:36 »
Ja wynajmuję na śluby własnie fotobudkę... zabawa rewelacyjna. trwa zazwyczaj 2 albo 3 godz, rzadko dłużej... jeszcze nie byliśmy na imprezie gdzie goście nie chcieliby z tego korzystać... wręcz przeciwnie zawsze kolejka i wszyscy z mega uśmiechem robią masę zdjęć i zazwyczaj robią sobie kilka sesji... masa zabawy i funu a przy tym młodzi mają pamiątkę bo goście zazwyczaj jedną odbitkę wklejają odrazu do albumu... gorąco polecam
spam
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2016, 18:39 wysłana przez zibi »

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Stycznia 2016, 20:52 »
Wiec chyba należało by się zdecydować  :)

Offline Nodi
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Stycznia 2016, 21:59 »
Jak ktoś chce mieć trochę inną i taką nieoklepaną fotobudkę, to polecam zrobić własne tło, z czego tylko dusza zapragnie ;) do tego jakieś siedziska dostepne na sali, może jakaś kanapa i dogadać się z fotografem (najlepiej jeśli jest dwóch) czy by nie popstrykał fotek przez 2h na fotobudce. Tylko, że wtedy, nie będzie fotek od razu, jak to niektórzy chcą mieć np w księdze gości.
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline MartaAdi

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 240
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Skąd:: Rymań
  • Ślub w: Sianożęty
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Stycznia 2016, 09:33 »
No też jest to jakiś pomysł,  tego nam potrzeba.  :)

Offline Cherry Lady
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sierpnia 2016, 10:44 »
Fotobudka to świetny pomysł jako forma zabawy dla gości i świetne wspomnienie dla pary młodej. Wykorzystana jako mozliwość uzupełnienia księgi gości a nie darmowej sesji zdjęciowej? Idealnie. Na jednym z wesel na którym byłam fotograf posiadał Instaxa, klisze nieco zdroższe, ale zdjęcia wychodziły od razu, kazdy mógł je wkleić do księgi i podpisać. Dobrym  pomysłem są także aplikacje, jednak budki, które wywołują zdjęcia przy natłoku osób, które pobrały apkę często nie ogarniają.

Offline Zuchelek

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Września 2016, 11:41 »
My chcemy zrobić własną dużą ramkę do zdjęć jak z polaroida i powiesić ją na zewnątrz, gdzieś między drzewami (oby pogoda dopisała)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Września 2016, 14:49 »
fajny pomysł :)

Offline Zuchelek

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Września 2016, 21:03 »
Też tak myślę, tym bardziej, że chcemy mieć trochę wkładu własnego w dekoracje sali :) Mam nadzieję, że goście chętnie będą sobie robić zdjęcia w takiej ramce :)

Offline Janka.M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Października 2016, 13:00 »
Byłam na paru weselach gdzie była fortobudka, każdy był zachwycony:)  nawet starsze osoby ubierały się w te śmieszne gadżety i pozowały :) naprawdę najlepsza atrakcja dla gości jaka może być:) My na pewno zamówimy ją...

Offline evra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Października 2016, 12:42 »
Zauważyłem od niedawna modę na fotobudki na wesele. Pewnie większość z nas posiada konto na facebooku, dlatego sami z pewnością widzicie, że znajomi wstawiają weselne zdjęcia z takich fotobudek. Ja jestem za takimi pomysłami, bo dla gości to dodatkowa atrakcja i mogą sobie pstryknąć jakąś odjechaną fotkę.

Offline kaska323

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.1999
  • Skąd:: Gdańsk
  • Ślub w: Sopot
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Listopada 2016, 14:58 »
No właśnie na innych forach weselnych też się o tym pisze. Fotobudka staje się takim nieodłącznym elementem nowoczesnego wesela :)

Offline Slu_elle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Skąd:: Warszawa
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Stycznia 2017, 10:17 »
To prawda, sama miałam przyjemność być na takim weselu gdzie główną atrakcją była fotobudka i goście świetnie się przy tym bawili. Druga kwestia jest taka, że fotobudka nie jest droga  w przeciwieństwie np: do pokazu sztucznych ogni.

Offline Nodi
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maja 2017, 11:21 »
Miałem okazję być ostatnio gościem na weselu, na którym była fotobudka. Atrakcja przednia niewątpliwie :), ale...wszystkim przyszłym parom polecam przy jej zamawianiu, ewentualnie podpisywaniu umów na jej wynajem, pisemne zastrzeżenie w umowie, że na zdjęciach odwzorowanie kolorów rzeczywistych jest niezbędne i wymagane. Co mam na myśli...;) Otrzymaliśmy 3 zdjęcia, na których kiecka żony z żółtej, takiej naprawdę żółtej, wyszła biała, jakby prześwietlona...nie wiem. Wygląda to co najmniej dziwnie, ale jest oczywiście do przeżycia, ale ile jeszcze oprócz naszego zdjęcia mogło być przekłamanych tego nie wiemy. Niewątpliwie ktoś obsługujący fotobudkę pojęcie fachowe miał niewystarczające, stąd przestroga dla zainteresowanych tematem.
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Maja 2017, 16:14 »
nie pomyślałbym, dobra podpowiedź NODI

Offline folka.fok
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #21 dnia: 2 Listopada 2019, 16:11 »
jak dla mnie to trochę przereklamowane moim zadaniem

Offline domino79
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Listopada 2019, 18:59 »
Czy ten pomysł się przyjmie mocno zależy od rodzaju gości na takim weselu. ale sam bym zaoferował taka atrakcję ;)

Offline landrynkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopada 2019, 10:59 »
jesli mowa o atrakcjach, to mnie osobiscie bardzo sie podobaja pokazy barmanskie :) ostatnio widzialam grupe Speedbar w akcji i powiem wam, ze jestem do tej pory pod wrazeniem, swietny pomysl wlasnie z taka atrakcja

Offline Antowski1407
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Listopada 2019, 15:25 »
Słyszałem o tych budkach i to całkiem fajny pomysł bo zawsze można sobie zrobić zdjęcie dla samego siebie z młodymi czy coś w tym rodzaju.

Offline WoodAndGift
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Wołomin
Odp: zabawy z budką
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Marca 2020, 11:42 »
Dla mnie super zabawa. Trzeba tylko dobrać odpowiednie godziny rozpoczęcia (tak, żeby nie było na samym początku, ale też nie po oczepinach).
Warto też napisać wcześniej o ofertę i nie śpieszyć się z wyborem. Z własnego doświadczenia wiem, że jak u kogoś się nie zdecydowaliśmy to po jakimś czasie sam pisał ponowni z obniżoną już ceną ;)