Autor Wątek: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?  (Przeczytany 5649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia_S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2017
Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« dnia: 18 Sierpnia 2015, 18:36 »
Hej jakie sale weselne polecacie w Bydgoszczy lub okolicach najlepiej z noclegiem dla gości? Chciałabym, żeby sala nie była szara, bura i ponura tylko jasna i przestronna.  Czy macie jakies sprawdzone miejscówki?? Dzięki za info

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2015, 08:37 »
Ja polecam salę którą sama wybrałam Dwór Hulanka. Ale nie  jest to typowo sala weselna w takim "stereotypowym" myśleniu, sala w klimacie staropolskiego dworku, ale dla mnie strzał w 10, nie chciałam sztampowej sali weselnej (białe ściany, kryształowe żyrandole itd) Jeśli lubisz takie klimaty to baardzo polecam. Wiem, że nasze wesele będzie zapamiętane chociażby ze względu na małe dodatki ze strony restauracji jak powitanie przez Pana Twardowskiego - manager przebiera się za szlachcica w kontuszu, otwieranie szampana poprzez odcięcie szyjki szablą, młodzi przed wejście na sale musza przeciąć wspólnie piłą pieniek, dania są wnoszone przed kilku kelnerów jednocześnie i zapowiadane w uroczysty sposób itd. Zobacz sobie w internecie filmiki i zdjęcia. Cena nie jest niska, ale my woleliśmy zaoszczędzić na czym tylko się da, żeby tylko mieć ta salę. Noclegi są zaraz przy sali. Jest też plac zabaw i ognisko wieczorem.
Z innych sal mogę polecić dom weselny u Sławka w Nowej Wsi Wielkiej, wiem, że ceny mają dobre, a byłam tam na najlepszym weseleu w swoim życiu, jedzenia dużo, pyszne, sala przestronna (z wyglądu taki typowy dom weselny wiec zupełnie nie mój klimat), dookoła dużo przestrzeni, staw - bardzo polecam. My braliśmy początkowo też pod uwagę "Magnolię" w Kruszynie (z wyglądu też tak typowo ślubnie, jasne ściany, lustra, kryształki - dużo panin młodych marzy o takiej właśnie sali) znam kilka osób które miały juz tam wesele lub będą miałyi bardzo chwalą. Kummerówka (do 80 osób) w Myślęcinku - w takim ludowym klimacie, mają rewelacyjne jedzenie. Dwór Pan Taduesz (nie wiem czy nie zmienil nazwy) ma bardzo dobre opinie. No i na mniejszą ilość osób Dworek Zawadzkich w Kruszynie- koleżanka miała i bardzo chwaliła, jedzenia dużo, właściciele bardzo w porządku i dobra cena.

Offline agnieszka91
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2015r.
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpnia 2015, 17:41 »
My będziemy mieli w Dworku Zawadzkich w Kruszynie :)
Miło przeczytać, że ktoś tam miał i jest zadowolony, bo stres jest, ale to chyba normalne ;)
Ogólnie moje wrażenia są bardzo pozytywne: bardzo miły szef, sala nie za duża (mamy na 50-60osób, nie chcieliśmy efektu jakby połowa gości nie przyjechała dlatego szukaliśmy czegoś mniejszego), cena dobra na taką ilość jedzenia, wystrój sali w cenie oraz napoje, pokoje na górze i obok u innego właściciela dla gości w dobrej cenie no i jedzenie pyszne, bo nie raz byliśmy tam na obiedzie ;)
Zobacz sobie zdjęcia na ich stronie, może akurat ;)
Dokładnie będę mogła wypowiedzieć się po weselu ;)

Offline karolinka_87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpnia 2015, 19:12 »
piękna sala jest w tleniu http://evitahotel.pl/galeria ktoś kiedyś polubił zdjęcia z wesela na fejsie i mi tak mignęło ;-) tu są chyba zdjęcia komputerowe (nie wszystkie) ale niczym się nie różniły.

Offline Kasia_S
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2017
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpnia 2015, 23:32 »
Dzięki dziewczyny :)                                                                                                                                                                                     
Cytat: karolinka_87 link=topic=50724. msg2209388#msg2209388 date=1440349973
piękna sala jest w tleniu hxxp: evitahotel. pl/galeria ktoś kiedyś polubił zdjęcia z wesela na fejsie i mi tak mignęło ;-) tu są chyba zdjęcia komputerowe (nie wszystkie) ale niczym się nie różniły.
.    Sala piękna ale za daleko jak dla mnie :)
Chyba wybiorę Hotel Brzoza :) jakoś mi sie spodobał, nie byłam tam na żadnym weselu.  Jeszcze nie oglądałam sali ale jak tylko bede w Pl to pojadę tam na obiad :)

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpnia 2015, 12:03 »
Ja robię w hotelu Brzoza :) Byłam tam u koleżanki na weselu i bardzo mi się spodobało:) Jedzenie tez było ok
i opcja z alkoholem jest bardzo wygodna, można się dogadać i ciasta i tort zamówią (od Sowy).
Bardzo mi sie podobała dekoracją sali, i doradzą jeżeli chodzi o Dj albo orkiestrę :)
Ale myślę że tak jak wszędzie trzeba wszystkiego dopilnować i ustalić przy podpisywaniu umowy (najlepiej wszystko co sie ustaliło żeby było w niej zawarte).

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Września 2015, 22:31 »
Wprawdzie wrzuciłam juz w wątek Panny młode 2016 ale wrzucę też tu: może później komuś się przyda:
zestaw pytań do menagera sali
1. Cena pokoi noclegowych? Kiedy goście mogą się zameldować i kiedy muszą wymeldować się z pokoi? Śniadanie, jakie gdzie i o której?
2. Czy jest wydzielone miejsce dla palących?
3. Czy i gdzie jest osobny stolik dla zespołu, kamerzysty i fotografa ? Czy są zniżki lub możliwość ustalenia odrębnego menu dla tych osób?
4. Jakie są opłaty za dzieci? Czy jest jakiś plac zabaw?
5. Czy pobierana jest tzw. „opłata korkowa”? Jeżeli tak to w jaki sposób jest liczona? Gdzie przechowywany jest alkohol i kto ma dostęp do tego miejsca? Czy jest to miejsce pod kluczem? Czy jest dostępna lodówka na alkohol i czy są z nią związane jakieś opłaty?
6. Gdzie można skosztować potraw weselnych? Czy zapewniają Państwo darmową degustację potraw weselnych?
7. Czy jest dostępny tzw. „stół wiejski”? Czy można dostarczyć własne wyroby? Jakie są opłaty?
8. Czy możemy po weselu zabrać jedzenie? Kiedy można je odebrać? Czy zapewniają Państwo pojemniki?
9. Jak wygląda zastawa i szkło, które będzie używane na weselu.
10. Czy płacimy za stłuczoną zastawę i kieliszki? Jeżeli tak to jakie są koszty?
11. Ile kawy, herbaty, soków, wody przypada na jedna osobę? Jakie są ewentualne dopłaty?
12. Czy w cenie są owoce? Jeżeli nie to jakie są koszty? Jakie owoce pojawią się na stole i w jakich ilościach?
13. Ile ciast pojawi się na stole i ile przypada na jedną osobę? Czy można wnieść swoje ciasta i tort? Czy są jakieś opłaty z tym związane?
14. Czy jest chłodnia na tort i ciasta? Jaka jest maksymalna średnica tortu aby nie było problemów np. z przeniesieniem go przez drzwi ?
15. Jaka jest ilość gorących posiłków, ilość zimnych przekąsek. Czy można zmienić godziny podań i zamiast 3 dań ciepłych po północy zrobić jedną przed północą (nie zupę) po północy zupę i jeszcze jedno ciepłe?
16. Jakie napoje są serwowane na weselu? Proszę podać marki napoi.
17. O której godzinie musi skończyć się przyjęcie weselne?
18. Czy można zobaczyć toalety? Czy w czasie wesela będzie ktoś odpowiedzialny za czystość toalety i jej wyposażenie w ręczniki, papier, mydło?
19. Czy Państwa sala do wynajęcia posiada szatnię? Czy w czasie wesela będzie ją ktoś obsługiwał? Czy pobierane są za korzystanie z szatni jakieś opłaty?
20.. Do kiedy należy podać ostateczną liczbę gości? Do kiedy należy ostatecznie ustalić menu?
21. Czy w czasie ślubu będzie dostępny ktoś z kadry kierowniczej?
22. Co dokładnie wchodzi w cenę jeśli chodzi o dekorację sali i stołów (serwetki, bieżniki, świcie, świeczniki, wazony, kwiaty)
23. Czy możemy przyjrzeć się organizacji innych wesel? Kiedy można się umówić i na jakich zasadach?
24. Jaka jest wielkość zaliczki? Kiedy trzeba ją wpłacić ? Kiedy płacimy resztę ? Czy są jakieś udogodnienia jeżeli chodzi o spłatę ?
25. Czy prąd, gaz, woda są wliczone w cenę wynajmu czy płaci się za nie dodatkowo. Czy za oświetlenia wykorzystywane przez ekipę filmową i zespół muzyczny płaci się dodatkowo?
26. Ile kelnerów przypada na określoną ilość gości?
27. Pod jakimi warunkami mogą nam Państwo wypowiedzieć umowę ?
28. Czy kelnerzy sa odpowiedzialni za to by na stołach była wódka (donoszą / pilnują)
29. Układ stołów w podkowę (i podobne) jak ma się do liczby gości i rozstawienia stołów? Gdzie wtedy jest miejsce na wiejski stół i stół kawowy z ciastami?
30. Kiedy można przyjść udekorować salę przed weselem, czy może to być dzień wesela wczesne godziny poranne?
31. Czy w obiekcie znajduje się agregat prądotwórczy (w razie braku prądu)? Czy w razie braku prądu poniesiemy dodatkowe koszty za korzystanie z agregatu?
32. Jakiej pojemności kieliszki Państwo posiadacie? Czy możemy wybrać pojemność jaka nam odpowiada?
33. Czy posiadają państwo i mogą udostępnić rzutnik?
34. Czy mieli Państwo jakieś wpadki w czasie organizacji wesela i jak sobie Państwo poradzili?

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Września 2015, 22:37 »
Lista przydatna. Je większość z tych pytań przed weselem zapytałam. Co do ostatniego - pewnie się nie przyznają ;)

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Września 2015, 15:51 »
lista faktycznie przydatna
większość tego co zawiera menager sam nam powiedział ale dla dziewczyn, które dopiero zaczynają przygodę z salą to bardzo przydatna rzecz

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Września 2015, 20:40 »
Teraz patrzę, że moja poprzednia wypowiedź to jakiś bełkot " zapytałam pytania"? ::) Mniejsza o to  ;)

Ja ze swojej strony jeszcze dodam, że jak ktoś ma wesele w restauracji, gdzie jest więcej pomieszczeń (np. jakaś boczna sala) to warto zapytać, czy restauracja w dniu wesela jest na wyłączność.

Kiedyś byłam na stypie w Telimenie i kelnerzy stroili stoły do wesela, ale zdążyliśmy się wszyscy zmyć zanim młodzi przyjechali (tym bardziej, że po stypie trzeba było posprzątać i dostawić stoły, więc podziwiałam, jak obsługa się uwijała z tym wszystkim).

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Października 2015, 19:09 »
My bierzemy pod uwagę:
- Dworek Zawadzkich w Kruszynie (tylko jeszcze nie wiem jak duża sala tam jest- może któraś wie? Planujemy 111 gości)
- Hotel Brzoza
- Villa Romantica
- Sala bankietowa Magnolia (Kruszyn)

Póki co - robimy rozeznanie :)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Października 2015, 19:16 »
Dworek w Krusznie będzie za mały tam robią chyba tylko do ok. 70 osób - nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że nawet 90 tam nie wejdzie.
Słyszałam wiele dobrych opinii o Magnolii, o hotelu Brzoza też, ale o Magnolii więcej, jest bardzo popularna.

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Października 2015, 19:45 »
Byłam kiedyś na weselu w Magnolii - przyznam, że sala, wystrój i teren zewnętrzny bardzo mi się spodobał  ;) Zniechęciła mnie jedynie obsługa- a właściwie ilość jedzenia bo wielu gości wyszło po prostu głodnych... Mam nadzieję, że to kwestia dogadania i zamówienia odpowiedniej ilości jedzenia...
Kwestia menu na weselu to według mnie rzecz na której NIE WOLNO oszczędzać.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Października 2015, 20:12 »
dziwne, może młodzi chcieli taniej i wzieli mniej porcji, byliśmy na początku stycznia oglądac tą salę, na obiad itd , porcje na osobą, jakie tam były podane liczone były tak samo jak na mojej sali, a zakąski zimne nawet więcej jak u nas a ja jestem spokojna o ilość jedzenia *jeszcze na domowe poprawiny je licze). Rozmawiałam z koleżanką ze studiów jakiś czas temu która robiła tam wesel 2 lata temu (żeby wypytać dla innej koleżanki co ma tam wesele) i bardzo chwaliła. Kuzyn narzeczonego był tam na dwóch weselach i mówił, że sala super (a był na sporej ilości wesel więc ma porównanie).
Sala nie jest kompletnie w moim stylu, wnętrze nie przemawia do mnie bo nie lubie takiej przytłaczającej jasności i sal stylizowanych na pałacyk, ale na serio dużo dobrych opinii słyszałam.

Offline truskawka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.12.16
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Października 2015, 11:30 »
KamilaKamila a masz jakieś informację o Villi Romantica? Też ją rozważaliśmy, ale nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii.

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Października 2015, 18:56 »
Kilka dni temu (2 października) mieliśmy wesele w Telimenie. W restauracji są 2 sale: dolna do 80 osób (u nas było 60 - moim zdaniem zarówno miejsca na stoły i parkiet było w sam raz, 80 osób to górna granica) oraz górna do 100 osób. Duży parking, szatnia, świeże, sprzątane na bieżąco toalety. Sama sala (dolna) jest ładna, jasna, aranżacje były naprawdę estetyczne - było jasno i świeżo. Obsługa energiczna i pomocna, świetne jedzenie - goście nie mogli się nachwalić. Telimena ma także dobrą lokalizację - łatwy dojazd.

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #16 dnia: 7 Października 2015, 18:59 »
Telimena ma też na miejscu 6 dużych pokojów dla gości (łóżka + sofy, jako dodatkowe miejsca do spania) i apartament małżeński dla nowożeńców. Gościom, którzy przyjeżdżali dzień wcześniej, zarezerwowałam pokoje w hotelu ELDA - hotel jest po drugiej stronie ulicy, naprawdę niedaleko Telimeny - można przejść pieszo bez problemu, nie warto brać nawet taksówki.

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #17 dnia: 8 Października 2015, 11:55 »
KamilaKamila a masz jakieś informację o Villi Romantica? Też ją rozważaliśmy, ale nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii.

Niestety ja również nic nie znalazłam ale napisałam w wątku PM 2015 i 2016- może zdobędziemy jakieś opinie ;)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #18 dnia: 8 Października 2015, 18:31 »
Może czasem warto założyć nowy wątek, typu Villa Romantica - opinie, z prośba o wypowiedzi. Wówczas, jeśli ktoś coś napisze nie trzeba będzie przeszukiwać długiego wątku z różnymi opiniami.
Zachęcam też Was do zakładania takich wątków i opiniowania firm po ślubie :)
to bardzo pomoże następnym.
:D

Offline marta91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.08.2017
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Października 2015, 18:47 »
Kawałek niżej jest już założony wątek o villa romantica ;) Jak dotąd dobywały się tam raczej jakieś urodziny albo malutkie wesela (20-30 osób), jak mówił mi pan na spotkaniu. Trzeba jechać zobaczyć czy na pewno o to Wam chodzi ;)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Października 2015, 18:48 »
świetnie

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Października 2015, 23:16 »
Niby na stronie jest napisane, że sala weselna na 120 osób :P (piszę o Villi Romantica)

Offline marta91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.08.2017
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Października 2015, 12:55 »
Niby na stronie jest napisane, że sala weselna na 120 osób :P (piszę o Villi Romantica)
Wiem, też to widziałam, dlatego byliśmy zobaczyć salę i wg mnie więcej niż 80 osób to ta sala nie zmieści...

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Października 2015, 23:17 »
Nie wiem jak to się stało, ale nikt nie polecił tutaj jeszcze Hołosia :) Zatem ja szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam Restaurację "u Hołosia" w Osówcu :) Nie wiem gdzie macie ślub, ale jeśli zależy Wam na jasnej i przestronnej sali, to Hołoś na pewno spełni Wasze wymagania :) My ogólnie nie mamy się do czego przyczepić, jeśli chodzi o organizację :) a no i jest baza noclegowa dla 35 -36 osób, w tym pokój na Nowożeńców z dużą wanną z hydromasażem :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Października 2015, 11:42 »
Tak samo mnie dziwi , że nikt nie poleca Gazdówki. Jedzenie pyszne i dużo, to co zostanie pakują na wynos w pudełkach, Pan Menadżer Damian Super !!!!! Wszystko idzie z nim załatwić, pokoje przepiękne, klimat samego miejsca uroczy , na sali panuje półmrok ,który nadaje miejscu wspaniałego klimatu. Obsługa c u d o w n a ! Pan Mariusz mistrz ! Wiem,  że knajpa może nie pasować do Waszego klimatu bajkowego wesela ale cenowo warto wziąć ją pod rozwagę i jeśli chcesz mieć zupełnie inny klimat na weselu to polecam każdemu  !

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Października 2015, 17:35 »
gazdowka wyglada bardzo fajnie tylko ze strona mi nie dziala. tzn jak klikam w jakies zakladki to mi wyskakuje blad. macie tez tak?

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Października 2015, 08:53 »
u mnie wszystko działa dobrze

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Października 2015, 18:17 »
juz doszlam do tego dlaczego nie dziala. lacze sie z za granicy i przekierowuje mnie od razu na strone angielska...ktorej nie ma. musze recznie z adresu stronu en wymienic na pl. szkoda ze nie widzialam wczesniej tego miejsca. wyglada bardzo fajnie, na pewno bym je wziela pod uwage jakbym nie miala juz czegos zarezerwowanego.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Października 2015, 18:21 »
juz doszlam do tego dlaczego nie dziala. lacze sie z za granicy i przekierowuje mnie od razu na strone angielska...ktorej nie ma. musze recznie z adresu stronu en wymienic na pl. szkoda ze nie widzialam wczesniej tego miejsca. wyglada bardzo fajnie, na pewno bym je wziela pod uwage jakbym nie miala juz czegos zarezerwowanego.
może do nich napisz niech to poprawią, bo tak to pewnie wiele innych osób nie trafia...

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: Sala weselna Bydgoszcz lub okolice?
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Października 2015, 18:49 »
napisze  ;D