Autor Wątek: U Hołosia - opinie  (Przeczytany 3320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
U Hołosia - opinie
« dnia: 22 Czerwca 2015, 21:00 »
Witam.  Mam pytanie, czy miał ktoś wesele w wyżej wymienionej Restauracji? Zależy mi na opinii zarówno co do jakości jedzenia, jak i jego ilości oraz jakości obsługi.  Z góry dziękuję za informacje
« Ostatnia zmiana: 7 Listopada 2015, 13:09 wysłana przez zibi »

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwca 2015, 10:38 »
Nie byłam tam osobiscie, ale znajomi teściów byli tam dwa razy na Sylwestrze i bardzo sobie chwalili, jedzenie bardzo dobre, to nie to samo co wesele ale jakas przynajmniej opinia. Ja ta restauracje miałam na 3cim miejscu u siebie w "rankingu".

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Czerwca 2015, 13:52 »
Siemka

My jeszcze nie mieliśmy, ale będziemy mieć w tym roku i wybraliśmy lokal ponieważ ma bardzo dobre opinie co do jakości jedzenia jak i obsługi. Właściciele bardzo przejmują się tym, żeby wyszło jak należy. U nas np w związku z tym, że nie ma poprawin, to okroiliśmy porcję w odniesieniu do wyjściowego menu, z obiadu, przystawki i ciasta, po oczywiście uprzednim skonsultowaniu tego z właścicielami, którzy z czystym sumieniem stwierdzili, że będzie ok :) Zawsze jakiś grosz do przodu :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwca 2015, 15:31 »
 A sala duża? My będziemy mieć wesele tak na 80 osób

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwca 2015, 16:21 »
Idę tam w piątek na wesele jako gość to dam znać jak to wyglądało z mojej perspektywy ;)



Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwca 2015, 22:47 »
A sala duża? My będziemy mieć wesele tak na 80 osób

Sala wg deklaracji jest do 130 osób i powiem szczerze...stół prezydialny chyba jest możliwy max do 16 osób i plus 4 odnogi średnio po 30 osób (15 na stronę) w każdej...jest to realne :)

Dlatego też wysyłamy zaproszenia do naszych potencjalnych 130 gości, a kto przybędzie to już niech się dzieje wola boża ;)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline vermicelli
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Sierpnia 2015, 22:58 »
Dziewczyny, jak wygląda cenowo wesele "U Hołosia"? Co wchodzi w cenę, a co leży we własnym interesie?  :)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Listopada 2015, 23:34 »
Korzystając z faktu, że wątek odnośnie "naszej" sali weselnej jest już założony, dokładam tutaj swoją opinię na temat tej sali i zachęcam pozostałych do wyrażania swoich opinii na temat Hołosia i wszystkiego co z tym lokalem związane. Restauracja ta, na tle niektórych bydgoskich "perełek weselnych" jest dość świeżym lokalem, dlatego warto wymienić się poglądami nie tylko w prywatnych wiadomościach, ale tutaj, na forum publicznym :) Oto moja opinia:

Wrażenia tylko i wyłącznie pozytywne :) od samego początku była klasa ;) mieliśmy na 104 osoby plus 4 osoby z obsługi foto-music-wideo ;) i przestrzennie było super. Nie było czuć, że jest tam aż tyle ludzi :) Jedzenie zachwalane przez wszystkich, sprytnie podane, szybko, na ciepło poczynając od samego rosołu :) i takie porcje, że naprawdę nie można się ich powstydzić :) zdaliśmy się na ich schemat i kolejność podawania i wyszło elegancko. Obiad stał na stołach jeszcze przez dwa bloki muzyczne, później weszło ciacho...ok 23 był tort. Kawa i herbata podawane na bieżąco, nie z żadnych termosów...to jest klasa wg mnie :) i pyszna kawa :) jak się zgłosiło brak napoju czy czegoś innego to reakcja natychmiastowa...ja np w przerwach nie czułem, że na sali jest obsługa, no poza tym, kiedy roznosili np właśnie kawy, herbaty czy jakies danie na ciepło już później...wszystko na stołach ogarniali w czasie tańców, tak żeby gość nie odczuł za bardzo ich obecności, ale żeby wszystko grało. Także przez dwa dni wszyscy świetnie się bawili, najedli i jeszcze masę jedzenia zabraliśmy do domu, to co się dało to zamroziliśmy.  Ciasto wydawaliśmy gościom "na do widzenia", no to poszło nam całe, ale w sumie dobrze (gdyby ktoś chciał też tak robić, to niech powie o tym na etapie uzgodnień, to oni wtedy np jednej czy tam 2 blach ciasta nie będą wykładać na stoły i goście dostaną świeże ciacho z chłodni :) Tort adekwatnie do ilości osób, u nas jak tam widać na focie, było 5 pięter do naszej ilości osób i pierwszego dnia zeszły te 3 najmniejsze kółka i na poprawinach te 2 największe :) smaków ciasta mogliśmy wybrać 6, ciasto też bardzo pyszne, goście sobie chwalili, nawet Ci najabrdziej wybredni, co tylko domowe swoje robią :) ogólnie nie mam się do czego przyczepić w sumie :) No a smak tortu jak najbardziej polecam Hiszpański :) goście śpiący nad salą też bardzo zadowoleni, rano śniadanko, jajecznica, wędlinki, super :) a no i my np nie chcielismy piwa na wesele, więc układ był taki że jak ktoś chce bardzo piwo to sobie idzie kupić do baru, to chyba tylko 2 czy 3 piwa poszły, a na poprawiny oprócz tego alkoholu co został, mieliśmy piwo z beczki z baru i to już goście brali do oporu na nasz koszt. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do piwa z beczki, ale to piwo było super. Żadne chrzczone, ani nie rozcieńczane, naprawdę miłe zaskoczenie...i co było super, że mogłeś sobie piwo zamówić i miałeś przynoszone do stołu albo w inne miejsce swojego pobytu na sali lub przed salą ;) no i w szklankach żywca, nie żadne plastikowe kubki - wygladało tak naprawdę elegancko :) No i ten żurek na początku poprawin, też super :) a w ogóle danie "nad ranem" to polecam ten barszcz z pasztetem, kurcze te pasztety takie duże, że szok, i mało ciasta, a dużo mięsa :)
I jeszcze tak na koniec... wanna z hydromasażem w pokoju dla nowożeńców...super sprawa ;D
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Listopada 2015, 23:45 »
Zakładając ten wątek jeszcze nie byliśmy zdecydowani na tą salę, byliśmy dopiero na początku poszukiwań lokalu weselnego. Teraz już klamka zapadła jak to się mówi i wierzymy, że wszystko u nas będzie tak Ty to opisałeś, że było u Was:D Bo ślub i wesele coraz bliżej :)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Listopada 2015, 23:57 »
Zakładając ten wątek jeszcze nie byliśmy zdecydowani na tą salę, byliśmy dopiero na początku poszukiwań lokalu weselnego. Teraz już klamka zapadła jak to się mówi i wierzymy, że wszystko u nas będzie tak Ty to opisałeś, że było u Was:D Bo ślub i wesele coraz bliżej :)

No najchętniej wybrałbym się jeszcze jako gość na takie wesele, żeby mieć porównanie jak to wyglądało z drugiej strony :)
ps. nie chce ktoś nas zaprosić??  ;D
Ale no jeśli goście do tej pory nie zgłaszają uchybień, niedogodności czy niezadowolenia z organizacji...nawet pocztą pantoflową nie docierają do nas żadne sygnały, no to chyba jednak znaczy, że możemy być zadowoleni i godnie lokal polecać.  Wierzę, że w przyszłym sezonie poziom jakości zostanie utrzymany :)

a przypomniało mi się: na jednej z umów z Wykonawcą (nie będę wymieniał nazwy, ale uważam, że taki błąd to żadna ujma na honorze) zobaczyliśmy, że mamy wesele w lokalu "Ucho łosia" :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Listopada 2015, 00:09 »
Rozwaliło mnie to ucho łosia :D

Offline KamilaKamila
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2017r.
Odp: U Hołosia
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Listopada 2015, 10:14 »
Na ich stronie internetowej obejrzałam sobie zdjęcia i rzeczywiście ładne miejsce ale zdjęcia są chyba dość stare - z 2012 roku. Orientujecie się czy są tam dostępne też okrągłe stoły czy tylko podłużne?

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Listopada 2015, 15:47 »
Pewnie najlepiej jakbyś wysłała zapytanie na mail albo tel., ale z naszego doświadczenia wiem, że nie było opcji stoły okrągłe czy prostokątne...były tylko prostokątne...to już właśnie kwestia jak kto ma wizję, nam akurat z racji ilości osób stoły prostokątne były najlepszym rozwiązaniem :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Maja 2016, 14:56 »
To ode mnie opinia jako gościa: ( 2015 r)
- jedzenie smaczne i na pewno nie wyszłam głodna, jednak nie podobał mi się sposób podania zimnych zakąsek, mało elegancko ułożone na mało eleganckim talerzu ;) ale ja bardzo przywiązuje uwagę do szczegółów więc ktoś inny mógł w ogóle nie zauważyć
- sala- moim zdaniem nie jest zbyt elegancka, trochę jak w lepszej jakości remizie. Prosta i przestronna. Plusem jest to, że ze stołu dobrze widać parkiet i resztę gości przy stołach.
- ogród- fajnie, że jest miejsce zabaw dla dzieci, można wyjść się przewietrzyć, zapalić papierosa...
- toalety- ok, dobrze zaopatrzone i czyste
- dojazd- moim zdaniem lokalizacja tej sali to minus- daleko od centrum, taksówki do samego centrum b. drogie nie mówiąc o taksówce np, do Fordonu



Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Maja 2016, 17:10 »
My już po:)

Jesteśmy mega zadowoleni z Hołosia!
Wesele pierwsza klasa. Jedzenie przepyszne, bardzo elegancko, sprawnie podane, w ilościach nie do przejedzenia. Mimo poprawin, bardzo dużo jedzenia dostaliśmy jeszcze do domu. Od tego sezonu mają dodatkową opcję dekoracji sali (pokrowce, parawan za młodymi, żywe kwiaty wejście na salę itd), która była przepiękna. Kwiaciarka od nich wszystko zrobiła rewelacyjnie. Wyszło nas to sporo taniej niż byśmy mieli wynająć do dekoracji firmę z zewnątrz. Dodatkowo nasz DJ udekorował salę światłem, więc całokształt zrobił na nas i na gościach ogromne wrażenie. Z Hołosia mieliśmy wynajęty także samochód do ślubu, więc wszystko kompleksowo i na najwyższym poziomie. Właściciele restauracji, pan menager, obsługa - klasa sama w sobie, przesympatyczni ludzie. Mieliśmy wesele na ponad 80 osób i wszyscy komfortowo się czuli, miejsca na parkiecie, przy stołach było wystarczająco. Apartament dla młodych- bajka.
Warto było jechać z kościoła do restauracji ponad 20km. My, rodzice jak i goście jesteśmy wszystkim mega zachwyceni! Polecam!

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Czerwca 2016, 08:58 »
Hołoś daje radę :) Fajnie jest mieć świadomość, że wybór tej sali to był strzał w dziesiątkę, nie tylko dla nas ale i dla innych par młodych :) Można zatem dalej polecać :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 7 Czerwca 2016, 15:47 »
Nasza dekoracja Hołosia. Skorzystaliśmy z ich dodatkowej usługi dekoracji sali, którą mają od tego roku :)

Offline rudamaruda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: U Hołosia - opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 7 Czerwca 2016, 15:55 »
A samochód od nich prezentował się tak. Dodatkowa oferta, również od tego roku ;)