Autor Wątek: kosmetyki do skóry mieszanej   (Przeczytany 1809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karora
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09-05
kosmetyki do skóry mieszanej 
« dnia: 22 Czerwca 2015, 18:40 »
Znacie jakieś dobre kosmetyki do skóry mieszanej, które mogłyby pomóc mi ? Troche nawilżyć, zamaskowac niedoskonałośi. . .  Cięzko mi coś znaleźć godnego uwagi.

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lipca 2015, 19:40 »
U mnie się fajnie sprawdza olej arganowy, smaruję nim buzię;) wystarczy po kropelce na policzki;)
Poszukuj. . .

Offline Miszel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca 2015, 22:13 »
Ja ma też skórę mieszaną, tłustą w strefie "T"a w pozostałej części sucha.  Szukam jakiegoś dobrego kremu, ale mimo dużego wyboru na rynku ciężko jest mi dobrać odpowiedni.  Chętnie posłucham jakie macie propozycje.

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Października 2015, 20:49 »
Ostatnio zamówiłam półprodukty do zrobienia toniku z glukonolaktotem, a do tego stosuję błoto z morza martwego dwa razy w tygodniu jako maseczkę i cera mi się bardzo poprawiła
Poszukuj. . .

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Października 2015, 13:39 »
Ja ma też skórę mieszaną, tłustą w strefie "T"a w pozostałej części sucha.  Szukam jakiegoś dobrego kremu, ale mimo dużego wyboru na rynku ciężko jest mi dobrać odpowiedni.  Chętnie posłucham jakie macie propozycje.
Może sprawdziłoby się u Ciebie serun Clochee. W salonie są próbki, żeby nie kupować w ciemno.
P.S. Drugie zdanie aktualne, jeżeli jesteś ze Szczecina :D Poza Szczecinem kosmetyki można kupić w aptekach, sklepach eko, etc. Pełna lista jest na stronie www.
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2015, 13:41 wysłana przez Sylvi »

Offline Salamandra
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.03.2015
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2015, 16:38 »
Ostatnio dużo dobrego słyszę o polskich markach Sylveco, Orientana czy nawet Ziaja (ale tutaj już składy trochę gorsze) - do cery mieszanej można używać na przykład lekkiego kremu, a na przesuszone miejsce dodatkowo dawać jakiś bogatszy

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Grudnia 2015, 18:45 »
Też znam te kosmetyki i podobają mi się ich naturalne, w miare proste składy. Ale oprócz tego robię dużo kosmetyków sama z półproduktów (zwłaszcza toniki i serum)
Poszukuj. . .

Offline duda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • data ślubu: 24-06-2017
  • Skąd:: Recz
  • Ślub w: Pęzino
Odp: kosmetyki do skóry mieszanej 
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Grudnia 2015, 22:39 »
A ja polecam naturalny olejek arganowy  :) łagodzi podrażnienia i do tego świetnie nawilża  :) tylko przy zakupie trzeba dokładnie czytać czy jest w 100 % naturalny! Kropelka na twarz może zdziałać cuda! Nie wspominam już o dobroczynnych właściwościach na brwi, rzęsy czy włosy  ;)