Autor Wątek: Dobry fryzjer Wrocław  (Przeczytany 9109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JeszczePanienka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.10.2015
Dobry fryzjer Wrocław
« dnia: 17 Maja 2015, 00:42 »
Witam wszystkie Panny Młode, szczególnie te z Wrocławia,
jestem w trakcie rozglądania się za dobrym stylistą fryzur, który zrobi mi trwałą fryzurkę na wesele, bez używania tony lakieru.

Moja koleżanka czesała się u pani Natalii Kozłowskiej z Wrocławia i fryzura trzymała się jej całą noc w nienaruszonym stanie, a nawet następnego dnia.  Czy któraś z Was czesała się też u tej pani i może mi coś powiedzieć? A może polecacie kogoś innego? Liczę na Was  :)

Offline PatiPati
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: już wkrótce
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maja 2015, 22:26 »
hej, mam za sobą fryzurkę próbną u tej pani i jak pokazywałam koleżankom to wszystkie zazdrościły mi nietypowej, a zarazem ładnej fryzury.

polecić ci mogę jeszcze, bo raz w życiu narzeczony ufundował mi wizytę u niego, ale jest bardzo drogi (Natalia Kozłowska ma przystępniejszy cennik) salon Andrzeja Wierzbickiego tego ze znanego programu tv.

Offline Jukanka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maja 2015, 21:06 »
Świat jest mały, byłam u tej pani jak miałam być świadkową, aby się uczesać (Natalii Kozłowskiej) i przyznaję, że czesze genialnie :) Nie zużyła na mnie całego opakowania lakieru, a mimo to fryzurka się trzymała do rana :) Widzę, że dziewczyna zaczyna robić furorę.  Macie jakieś namiary na nią? Musiałam gdzieś zgubić :(

Offline JeszczePanienka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.10.2015
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maja 2015, 21:31 »
Dzięki za odpowiedź :) Wierzbicki to niestety nie moja półka cenowa  :P

A e-mail do Natalii to: n. p. kozlowska@gmail. com .  Telefon na priv jakbyś chciała Jukanka.

Offline Hanitka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Wrocław
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Lipca 2016, 17:08 »
Co do fryzur to trzeba poświęcić dużo czasu na wymodelowanie fryzury na taki szczególny dzień, cenowo można nawet znaleźć niedrogie usługi.

Offline juliaprokop
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 18.03.2017
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Wrocław
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Marca 2017, 14:22 »
Tydzień temu miałam ślub i byłam u Pani Natalii Kozłowskiej w jej przeeeeeepięknym salonie NK Pracownia Fryzjerska i jestem zachwycona !! Fryzura trzymała się cały wieczór, była super ciekawa a do tego Pani Natalia jest przemiłą osobą z którą można naprawdę super pogadać.

Offline natalia876
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 02.09.2017
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwietnia 2017, 17:15 »
Widzę, że jesteście z Wrocławia. Chciałam wam polecić świetny gabinet kosmetyczny, w którym można wykonać na przykład Ferulac C, który ładnie poprawia kolor skóry, odświeża cerę, ogólnie nadaje takiej witalności, to taka pobudka dla skóry, która jest zmęczona, a chcemy ją ożywić, sprawić, żeby wyglądała świeżo i po prostu ładnie. Czyli zabieg idealny przed ślubem :). Gabinet mieści się przy Al. Armii Krajowej 4B/5.

Offline natalia876
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 02.09.2017
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maja 2017, 11:41 »
:)

Offline ontonowka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 3.02.2018
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Wrocław
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Marca 2018, 19:54 »
Widzę, że juz jedna pani wspomniała o salonie NK pracownia fryzjerska na Dąbrowskiego ale i ja chętnie się tutaj dorzucę z opinią.
Byłam zarówno na fryzurze próbnej jak i później na fryzurze w dniu ślubu. Umiejętności Pani Natalii są obłędne!! Fryzura nie tylko że przepiękna to jeszce bardzo wytrzymała. Wybrałam bardzo skromną, prostą sukienką więc zależało mi na efektownej fryzurze i wszystko udało się pani Natalii dobrać perfekcyjnie! Chodzę tez do NK na farbę od tego czasu (do pani Julii) i zawsze jestem mega zadowolona. Bardzo polecam!!

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marca 2018, 16:35 »
a tutaj bezpośredni kontakt do salonu fryzjerskiego  NK we Wrocławiu:
http://e-wesele.pl/oferty/wpis/265-nk-pracownia-fryzjerska
« Ostatnia zmiana: 3 Sierpnia 2018, 11:47 wysłana przez zibi »

Offline nkpracownia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Wrocław
Odp: Dobry fryzjer Wrocław
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Sierpnia 2018, 16:13 »
Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszymi usługami.
Staramy się najlepiej jak potrafimy :)
Wszelkie zawsze aktualne informacje na temat proponowanych przez nas upięć ślubnych oraz innych usług ślubnych znajdziecie Państwo pod tym linkiem : https://nkpracownia.pl/sluby/
Pozdrawiamy!