Autor Wątek: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy  (Przeczytany 2131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malutka956
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 08.2016
poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« dnia: 12 Kwietnia 2015, 16:17 »
Witam,
poszukujemy sali na ok.  80 osób w Bydgoszczy, aby górna granica za osobę wynosiła 170 zł. 
Czekam na wasze propozycje i opinie ;).
Pozdrawiam :)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2015, 16:42 »
A musi być dokładnie Bydgoszczy, czy bliskie okolice też?
Moja znajoma miała z Dworku Zawadzkich w Kruszynie - szczerze polecała, no i mają bardzo dobrą ofertę cenową (tylko nie wiem czy aż 80 osób miesci). Hotel Autos w Solcu Kujawskim - mega pyszne jedzenie i cena chyba właśnie 180zł tylko troszke dalej już.
Co do innych to tak chyba koło 180zł może będzie też w Kummerówce  (Bydgoszcz) już nie pamiętam dobrze cen, ale jedzenie mają też bardzo dobre, zastanawialiśmy się nad tą restauracja niby jest do 90 osób ale stwierdziliśmy, że 80 to jest maksymalna ilość na tą restaurację dlatego zrezygnowaliśmy z niej. Jest też restauracja w fordonie Dobry Smak - dawna Korona czytałam o niej dobre opinie, kiedyś mieli dobre ceny teraz nie wiem jak to wygląda.
A myślicie może o piątku? Sierpień to wysoki sezon w wielu restauracjach w piątek jest taniej i można coś znaleźć do 180zł.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwietnia 2015, 16:44 »
A musi być dokładnie Bydgoszczy, czy bliskie okolice też?
Moja znajoma miała z Dworku Zawadzkich w Kruszynie - szczerze polecała, no i mają bardzo dobrą ofertę cenową (tylko nie wiem czy aż 80 osób miesci). Hotel Autos w Solcu Kujawskim - mega pyszne jedzenie i cena chyba właśnie 180zł tylko troszke dalej już.
Co do innych to tak chyba koło 180zł może będzie też w Kummerówce  (Bydgoszcz) już nie pamiętam dobrze cen, ale jedzenie mają też bardzo dobre, zastanawialiśmy się nad tą restauracja niby jest do 90 osób ale stwierdziliśmy, że 80 to jest maksymalna ilość na tą restaurację dlatego zrezygnowaliśmy z niej. Jest też restauracja w fordonie Dobry Smak - dawna Korona czytałam o niej dobre opinie, kiedyś mieli dobre ceny teraz nie wiem jak to wygląda.
A myślicie może o piątku? Sierpień to wysoki sezon w wielu restauracjach w piątek jest taniej i można coś znaleźć do 180zł.

a nie wiem czemu myślałam, że górna granica ma być 180 a nie 170zł ale w Dworku Zawadzkich chyba 160/170zł bedzie. w Hotelu Autos mozna też chyba modyfikować menu i bedzie taniej.

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwietnia 2015, 21:36 »
W Dworku Zawadzkich spokojnie zmieścisz się w tej granicy cenowej i jeszcze dużo zostanie. Jeśli chodzi natomiast o ilość gości to zmieszczą się z luzem, ale wtedy trzeba tańce zrobić na sali obok. Przy czym jest to przedzielone takimi drzwiami, że robi się jedna długa sala zamiast dwóch mniejszych. My nie chcieliśmy dwóch osobnych sal, ale ten układ nam odpowiada. W kwietniu przyszłego roku robimy u Zawadzkich wesele.

Offline joaszo
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2016
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwietnia 2015, 13:11 »
restauracja uniwersytecka oferuje cenę 160-170 zł i słyną z dobrego jedzenia, tylko ten wystrój mi tam nie pasi ;)

Offline kasik25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.07.2015
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Kwietnia 2015, 17:08 »
Bardzo korzystnie cenowo wypada hotel 'Brda', gdzie odbędzie się za 3 miesiące moje wesele, również na 80 osób. Szczerze polecam, wiele tam imprez w mojej rodzinie już się odbyło. Podstawowym atutem tego miejsca jest pyszne jedzenie i mnóstwo jedzenia. Z zewnątrz hotel nie zachwyca, za to w środku jak najbardziej bez zarzutu. Kiedy ja szukałam sali, jakieś 1,5 roku temu to jeszcze zastanawiałam się nad restauracją u Hołosia - tam też korzystne ceny, nad gościńcem nad Strugą - wiele dobrego słyszałam o tym miejscu no i Hotel Autos w Solcu też dobre ceny ma. Restauracja Uniwersytecka podobno jest super no i ten dworek Zawadzkich też ma dobre ceny, również się nad tym miejscem zastanawialiśmy, ale nie chcieliśmy dwóch osobnych sal.

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwietnia 2015, 21:02 »
Może w samej Bydgoszczy umów się i podejdź do Telimeny (okolice Ronda Fordońskiego). Cena za osobę jest u nich zależna od wyboru menu - myślę, że kwota 170 zł jest osiągalna, skoro najdroższe menu kosztuje około 190 zł. Wiem, że piątki są u nich tańsze (-10% całości ceny) i jeśli nie lubicie np. ryb i ograniczycie ich ilość w menu, to cena na pewno będzie niższa. Telimena ma 2 sale - na dole jest akurat na 80 osób, na górze na 120 gości. Wystrój jest uniwersalny, dość elegancki, więc może warto wziąć ich pod uwagę.

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Maja 2015, 13:35 »
Każdemu co innego w głowie, a ja polecam z pełną świadomością lokal Szarotka w Bydgoszczy, sam osobiście byłem tam jako gość na urodzinach a nie dalej jak 2 dni temu zaklepałem tam termin na ślub.  Lokal deklaruje, że mieści do 80 osób, sala jest wspólna z parkietem, więc nie ma rozproszenia gości, mają fajne rabaty, np w sobotę przy min.  50 os.  DJ lub zespół w cenie.  Porcje jedzenia solidne, domowe, duże menu do wyboru, wedle upodobań, alkohol i napoje wnosi się swoje, także baja, sala też bardzo ładna szczególnie to oświetlenie jak już przyjdzie zmrok, to robi wrażenie :) ogólnie same pozytywy i pełna kompatybilność względem klienta.  na stronce mają nawet przykładowe menu na 50 osób z podanym kosztem :)
hxxp: www. kawiarniaszarotka. pl/
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maja 2015, 13:55 »
Kontynuując wątek sali na 80 osób muszę niestety przyznać się do lekkiego błędu, bo jeszcze parę dni temu zachwalałem salę Szarotka, ale tak szybko jak napisałem tamtego posta tak coś mnie ruszyło i w dniu kiedy mieliśmy podpisywać umowę zadzwoniłem do Hołosia...i to był strzał w dziesiątkę gdyż akurat mieli wolny nasz upodobany termin...sala przestrzenna, lokalizacja super, baza noclegowa plus pokój dla Młodych, właściciele przejmują się klientem, doradzają itp itd... :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: poszukiwana sala na 80 osób w Bydgoszczy
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Maja 2015, 12:50 »
Tak w kwestii doprecyzowania, sprostowania ;) bo wtedy byłem w tym ferworze organizacji ;) Wybrałem ostatecznie sale u Hołosia, zaraz za Osową Górą w gminie Osówiec :) zaważyło kilka istotnych detali :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0