Autor Wątek: Skrzypce na ślub (kujawsko-pomorskie)  (Przeczytany 969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzypce na ślub
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Skrzypce na ślub (kujawsko-pomorskie)
« dnia: 16 Marca 2015, 16:58 »
Oferuję oprawę muzyczną ślubów na skrzypcach na terenie woj.  kujawsko-pomorskiego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprawy muzycznej takich uroczystości przez co gwarantuję Państwu pełną satysfakcję.

Repertuar jest ściśle dopasowany do ślubu dzięki czemu Państwa uroczystość będzie uświetniona w profesjonalny sposób (w repertuarze m. in.  "Ave Maria" Schuberta, "Aria na strunie G" Bacha, "Marzenie" Schumana).

skrzypce_na_slub@interia. pl
tel.  501 279 423

Offline violiza

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
Odp: Skrzypce na ślub (kujawsko-pomorskie)
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca 2015, 22:54 »
Część forum mnie już zna....:)
 ale jeszcze oficjalnie się nie reklamowałam...   ;) więc również się polecam jako oprawę muzyczną ślubu właśnie na skrzypcach ;)
skrzypce to moje drugie życie, z resztą nie dla wybryku gram już na nich 17 rok :) jestem zawodową skrzypaczką.
dopasowuję się w miarę możliwości do każdego indywidualnie (w miarę możliwości mam tu na myśli w granicach rozsądku, ostatnio proszono mnie bym zagrała na ślubie w kościele Elvisa... na ślubie w KOŚCIELE powtarzam;) <dopasować się niestety trzeba również do charakteru uroczystości jak i KSIĘDZA czyli szefa wydarzenia to on może zezwolić  lub nie na utwór NIELITURGICZNY podczas Mszy Św. jakim jest choćby modne Hallelujah....
co innego śluby cywilne na których również grywam:) i nie tylko, grywam na komuniach, imieninach, urodzinach, zdarzało się też i na zaręczynach pod oknem ;)

pozdrawiam wszystkich skrzypków z forum i tych reklamujących się np. przy okazji kursów przedmałżeńskich ;)  ::)
zapraszam do kontaktu pw:)
jestem forumową skrzypaczką,->
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)