Autor Wątek: Jaki catering w Warszawie?  (Przeczytany 2279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martah
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2013
Jaki catering w Warszawie?
« dnia: 26 Lutego 2015, 18:03 »
Szukam jakiegoś dobrego cateringu na 100 osób.  Znalazłam tą firmę w necie

 
« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2015, 18:34 wysłana przez Maja »

Offline anna_pion
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jaki catering w Warszawie?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2015, 11:00 »
Hej.  Ja mogę polecić Catering Powozownia.  Korzystałam z ich usług kiedy organizowaliśmy z mężem komunię córki.  Spisali się na medal.  Z tego, co wiem to oni organizują też różne duże eventy w całej Polsce, więc wesele będzie dla nich pestką.  Druga córka niedługo bierze ślub i też zamierzamy skorzystać właśnie z ich usług.  Na ich stronie internetowej można obejrzeć mnóstwo "pysznych" zdjęć, aż ślinka cieknie. . .  ;) Polecam serdecznie.

Offline lori90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2016
Odp: Jaki catering w Warszawie?
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Sierpnia 2015, 09:37 »
Wiem, że w Warszawie wybór, jak i ceny są bardzo zróżnicowane.  My zdecydowaliśmy się na  podawanie linków narusza regulaminWłaściciel bardzo uprzejmy.  Można dopasować naprawdę bardzo indywidualne menu na każdą okazję.  Myślę, że to dobre rozwiązanie jeśli nie chcemy sami się tym zajmować :)
« Ostatnia zmiana: 9 Sierpnia 2015, 12:40 wysłana przez Maja »

Offline Mada87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 14.05.2016
  • Skąd:: Płock
  • Ślub w: Płock
Odp: Jaki catering w Warszawie?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia 2016, 15:51 »
Wiem, że w Warszawie wybór, jak i ceny są bardzo zróżnicowane.  My zdecydowaliśmy się na  podawanie linków narusza regulaminWłaściciel bardzo uprzejmy.  Można dopasować naprawdę bardzo indywidualne menu na każdą okazję.  Myślę, że to dobre rozwiązanie jeśli nie chcemy sami się tym zajmować :)

A myślałaś o cateringu słodkim, czekoladowym ? Mam sprawdzoną ekipę na słodkości , sklep cukieteria.pl ogarnia takie tematy, Pani Agnieszka pomagała mi przy cateringu na chrzest córki, była fontanna czekoladowa i czekoladowe salaterki , obłęd