Autor Wątek: jak zadbać o auto ?  (Przeczytany 1223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka768
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2016
jak zadbać o auto ?
« dnia: 20 Lutego 2015, 21:54 »
zima w tym roku można powiedzieć nas rozpieszcza nie ma ani śniegu ani dużych mrozów.  z tego też względu myślę że może warto już teraz zadbać o ochronę lakieru na samochodzie i trochę go odświeżyć.  oddanie go do wypolerowania raczej wiąże się ze sporym kosztem.  mam teraz trochę czasu więc może kupię jakieś środki do samochodowe coś jak kosmetyki dla kobiet i uda mi się osiągnąć podobny efekt jak po polerce.  jak sądzicie warto się bawić w ten sposób ?

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: jak zadbać o auto ?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego 2015, 06:59 »
Ojojojojojoj :)

Offline kassiczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.11.2015
Odp: jak zadbać o auto ?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lutego 2015, 18:55 »
Coś jak kosmetyki dla kobiet :D Rozwaliłaś mnie tym stwierdzeniem :D Ale faktycznie, trzeba dbać o swój samochód i należycie go pielęgnować.  Oczywiście, jeśli dobrze nałożysz wosk i później wypolerujesz samochód to efekt będzie porównywalny z tym z salonu.

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: jak zadbać o auto ?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lutego 2015, 20:22 »
Pasta turbo k2 się nadaje ;)
plastmal do lżejszych spraw ;)


Offline AlicjaRafael
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2016
Odp: jak zadbać o auto ?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lutego 2015, 11:13 »
"Coś jak kosmetyki dla kobiet"- nieźle :D My się tak "polerujemy", żebyście mieli na co patrzeć, drodzy panowie, ale tak dosadnie bym tego nie nazwała. O ile sama się w domu maluję, o tyle poważniejszą kosmetyką samochodu zajmują się w moim przypadku fachowcy. Zawsze możesz spróbowac bawic się w to sam, ale bądź pewny, że będzie Cię to kosztować sporo nerwów.

Offline blondynkakolorowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2015
Odp: jak zadbać o auto ?
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lutego 2015, 12:20 »
To prawda, malowanie swojej twarzy i jej pielęgnacja raczej nie może się równać pielęgnacji auta, gdzie trzeba je uchronić przed korozją a nie tylko złym wyglądem czy zbyt suchą cerą:) Na szczęście ja nie muszę się zajmować samochodem bo mąż uwielbia takie zabawy i zawsze dba i o swój i o mój, a ja mam problem z głowy :)
« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2015, 12:22 wysłana przez Maja »