Autor Wątek: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!  (Przeczytany 4564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« dnia: 9 Listopada 2006, 17:14 »
Pomimo wielu pozytywnych opini na temat sposobu prowadzenia wesela przez zespoł Gambit z Nowogardu, chcę Was przed Panami ostrzec. Może i wesela prowadzą dobrze (chociaż naocznie i namacalnie tego nie sprawdziłam - takie były opinie) to doprowadzenie do tego, by pojawili sie na Waszym weselu graniczy z cudem....

Dziś już moge powiedzieć, że niestety chcieliśmy wraz z moim narzeczonym by właśnie Gambit bawił naszych gości na weselu. Uroczytsość odbedzie sie w kwietniu przyszłego roku. Ja w czerwcu zarezerwowałam sobie u nich termin (była to jedna z pierwszych rzeczy jaką zrobiłam w kwestii organizacji wesela). Pierwsza rozmowa przebiegała całkiem miło i sympatycznie, Pan Mirek obiecywał przesłać płytkę. Chciałam się z nimi spotkać, lecz stwierdził, że jest jeszcze sporo czasu do wesela, umówimy się na spotkanie w okolicach październik - listopad. Ok, więc czekałam. Pod koniec września Pan Mirek zadzwonił do mnie z pytaniem, czy nadal jesteśmy zainteresowani. Ja odpowiedziałam że owszem, na co usłyszałam, że niestety w przyszłym roku cena wzrośnie o 300 zł od ustalonej podczas pierwszej rozmowy, gdyż prawdopodobnie zwiększy im się skład. Hym... Pomimo faktu, że srednio mi się to podobało, stwierdziłam ze ok (nie miałam zamiaru już poszukiwać innego zespołu obawiając się, że nie znajdę już zadnego odpowiadającego mi). Na co usłyszałam, że zawsze mogę sobie poszukac kogoś innego (to zdanie baaaaardzo mnie zdziwiło....) Rozmowa staneła na tym, że nadal jesteśmy zainteresowani i że w najblizszym czasie się spotkamy. Kilka dni później Ar zadzwonił do Gambitu, by umówić się konkretnie na rozmowę. Akurat fajnie się złożyło, bo Pan Mirek stwierdził że będzie w ciągu kilku dni w Szczecinie (tu podał konkretny dzień i godzinę). Poprosiliśmy Go, by przywiózł ze sobą płytę oraz dwa egzemplarze umowy - po przeczytaniu, ostatecznej decyzji chcieliśmy odesłać podpisaną umowę a pieniądze przelewem. Pan Mirek bardzo się zdziwił, ale zgodził się na naszą propozycję (która wynikala z 2 faktów: 1 - ciągły brak czasu Gambitu na spotkanie; 2. - zmieniające się warunki - tu wspomniana cena oraz skład zespołu  - chcieliśmy podpisać umowę i mieć już sprawę załatwioną). Niestety, w umówionym dniu Pana Mirka nie było w Szczecinie, nawet do nas nie zadzwonił z informacją, że nie przyjedzie mimo, że sie umówiliśmy. Hym.... W tym momencie miarka sie przebrała.... Aż tu nagle wczoraj (po około miesiącu od daty spotkania) troszkę prze 22 Pan Mirek do mnie zadzwonił, gdyż na dzisiaj planował wizytę w Szczecinie.... No cóż... może liczył że znów wszystko rzucimy  i stawimy się na spotkaniu... Na pytanie czemu nie pojawił się ostatnio - stwierdził, że był chory (przypominam, nawet nie zadzwonił by nas o tym fakcie poinformować), ale będzie jutro i możemy się spotkać...(nieważne że my pracujemy, mamy swoje zajęcia...Z dnia na dzień mamy wszytsko rzucić bo Pan Mirek znalazł dla nas czas - chociaż nie wiadomo, czy znów by mu się coś nie odwidziało...). Ar spytał, dlaczego nie mamy jeszcze płyty i czy wszytskich swoich potencjalnych klientów tak traktuje (mowiąc delikatnie olewa). Dowiedzieliśmy się, że tak w zasadzie, to nam powinno bardziej na zespole zależeć niz zespołowi na nas i że to my powinniśmy zabiegać o spotkania z nimi (co zresztą czyniliśmy i co nie przynosiło skutków).. Na to Ar odpowiedział, że cos chyba tu nie gra... W końcu to my płacimy sporą kasę za zespół - a Oni nam robią łaskę ze zagraja, musimy sie o wszytsko dopraszac, do tego sa niesłowni...I w tym momencie Ar usłyszał, że nPan Mirek nie ma o czym z nim rozmawiać.......Hym....No coż....I w tym momecnie nikt już nie będzie nam robił łaski że u nas na weselu zagra....Jakis czas temu rozpoczeliśmy rozmowy z innym zespołem, który ma dla nas czas, zjawia się na umówione spotkania, a płytkę otrzymaliśmy w kilka dni po pierwszym telefonie. Wspomne jeszcze, że nie zaśpiewali nam ceny "z sufitu". No cóż...Widać Gambit jest tak świetnym zespołem, tak rozchwytywanym, że może sobie wybuerać klientów u których zagra, traktować wszytskich z góry i robić łaskę, że sie  na weselu pojawią. W sumie dobrze że sytuacja jest juz rozwiązana - bo co by było, gdyby jednak Oni u nas mieli grać, a nie pojawiliby się na weselu??? Z takim podejściem jak Gambitu nigdy nic nie wiadomo.....[/b]

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Listopada 2006, 17:25 »
No i wcale się nie zdziwię, jak sie teraz Panowie z Gambitu na Forum pojawią...
Znowu straszenie sądem sie zacznie...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Listopada 2006, 17:42 »
Liliann - a taka sytuacja miała już miejsce????

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Listopada 2006, 17:52 »
DjJeyDi, już nie raz...
zgodnie z zasadą uderz w stół a nożyce się odezwą...
Zobaczymy czy będzie jakiś ciąg dalszy...

Nauczona doświadczeniem chętnie usłyszalabym również zdanie drugiej strony
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline xena_music

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Listopada 2006, 17:56 »
poprostu lekcewazenie klientów....
ale dobrze ze opisujesz, ludzie sie zastanowia zanim ich wezmą, i już maja czesciowo opinie z głowy...


Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Listopada 2006, 17:59 »
Cytat: "liliann"
Nauczona doświadczeniem chętnie usłyszalabym również zdanie drugiej strony


Nie mam nic przeciwko, żeby druga strona tez sie wypowiedziala - chetnie przeczytam co maja do powiedzenia na ten temat - a raczej na swoja obrone. Nie mam powodu zeby bezpodstawnie ich oczerniac - przeciez chcialam zeby zagrali na moim weselu...Ale skoro nie mieli na to ochoty - wytarczylo powiedziec, a nie lekcewazyc nas tak, jak to mialo miejsce.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Listopada 2006, 18:12 »
Cytat: "liliann"
No i wcale się nie zdziwię, jak sie teraz Panowie z Gambitu na Forum pojawią...


konkurencja zibiego juz sie o to zatroszczy zeby sie dowiedzieli..  :twisted:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Listopada 2006, 18:21 »
Cytat: "monia"
konkurencja zibiego juz sie o to zatroszczy zeby sie dowiedzieli..

że też ja się wcześniej nie domyśliłam, jak ten system działa...a to takie proste...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Listopada 2006, 18:22 »
ha..  czytaja forum post po poście i donoszą uprzejmie ;).. sprawa sprawdzona..  :twisted:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Listopada 2006, 19:06 »
O matko......Straszne...A moze zalosne...?

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Listopada 2006, 19:09 »
Cytat: "DjJeyDi"
O matko......Straszne...A moze zalosne...?


życie...po prostu życie...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Listopada 2006, 19:18 »
Kolejna efera ?
Dobrze, że DjJeyDi napisała o tym. Wnioski niech każdy wyciąga sam.

Offline dorotka462
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Listopada 2006, 19:33 »
hmm gdyby coś się złego zaczęło dzieć hehehe czyt. straszenie sądem to polecam się w kwestii porad prawnych :P nauczona na własnej skórze co nie co wiem na ten temat

Offline xena_music

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Listopada 2006, 19:44 »
ło matko to tu takie cuda sie dzieją????? :shock:  :shock:  :lol:


Offline xena_music

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Listopada 2006, 19:45 »
a gdzie ten Gambit ma wogóle siedzibe?? jakie miasto???
muszę sie podpytać znajomych kapel czy ich znają...


Offline Magda M.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Listopada 2006, 22:09 »
A ja mam nieco odmienne doświadczenia jesli chodzi o zespół Gambit :D  Grali na moim weselu w sierpniu tego roku i byliśmy bardzo zadowoleni z ich występu   :D  Zaklepałam ich w sierpniu 2005 i aż do momentu spisania umowy w pażdzieniku 2005 Pan Mirek kilkakrotnie dzwonil i potwierdzał czy nadal jesteśmy zainteresowani. Po podpisaniu umowy skontaktowałam sie z nim dopiero tuż przed ślubem w celu ustalenia m.in szczegółów dotyczacych oczepin. Nie wiem czym było spowodowane takie dziwne zachowanie Pana Mirka w stosunku do DiJeyDi. Ja w każdym razie gorąco polecam ten zespól wszystkim zainteresowanym. Pomimo, że grali u nas w okrojonym składzie to świetnie sobie poradzili. No, ale jak mogło być inaczej - wkońcu to profesjonaliści, jeśli chodzi o prowadzenie tego rodzaju imprez :D

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Listopada 2006, 22:37 »
KIKI, widzisz j tego jakoś pojąć nie mogę.
Drastyczna różnica zachowania w stosunku do klientów.
Czasem przychodzi mi tylko na myśl to, że mają lepszą propozycję na ten termin i chcą kogoś zniechęcić do siebie.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline xena_music

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Listopada 2006, 22:45 »
wiecie co..ja tak myślę..że nie chciałabym być zdana na humory tego pana..na ich łaskę-niełaskę.... :roll:


Offline Magda M.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Listopada 2006, 22:51 »
Cytat: "liliann"
Czasem przychodzi mi tylko na myśl to, że mają lepszą propozycję na ten termin i chcą kogoś zniechęcić do siebie.


A wiesz Lila, ze coś w tym jest  :roll:  U mnie też przed spisaniem umowy troche kombinowal, ze niby ma wesele w rodzinie i czy jestesmy na pewno zdecydowani  :? . Ale ja postawiłam na swoim i czym prędzej spisalismy umowę na warunkach które wczesniej ustaliliśmy ustnie. Dalej wszystko bylo bez zastrzeżeń  :D

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Listopada 2006, 23:37 »
No to fajnie Kiki ze Ci sie tak wszysko ladnie udalo, bo u nas mimo ze napieralismy na spotkanie, by wszystko juz zaklepac ostatecznie i podpisac umowe, wplacic zaliczke, to Pan Mirek nas olał i nie przyszedł. A tekst pt. ze to my powinniśmy za nim chodzic i wydzwaniac byl juz zupelnie nie na miejscu...NIe wiem jak Wy, ale ja sobie nie pozwole na to, by mnie tak traktowano - mimo iz mialam szczere chceci i zalezalo mi na tym zespole.

A co do profesjonalizmu Panów, jako zespołu weselnego - na ten temat nie powiedzialam i nie powiem ani jednego zlego slowa - gdyz niestety nie mialam okazji posluchac ich ani na plycie a na weselu. Jak juz wspomnialam wczesniej - slyszalam o nich tez duzo dobrych opini, dlatego chcialam by grali u nas. Niestety nie przewidzialam, ze tacy profesjonalisci tak nas potraktuja....Tylko do tego mam zastrzeżenia.

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Listopada 2006, 07:03 »
Profesjonaliści z mało profesjonalnym podejściem do klienta.
Zachowali się, jak baba z mięsnego, za głębokiej komuny.
Aż chce się krzyknąć:

FRONTEM DO KLIENTA!!

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Listopada 2006, 12:23 »
Hym..widac mielismy pecha.....

Offline niania72

  • "Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem"
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Listopada 2006, 22:12 »
ewidentnie zespół Gambit wybiera sobie "lepszych" klientów i nie było by w tym nic złego gdyby nie wprowadzał przy tym MŁODYCH w kanał.

i tak w przygotowaniach do ślubu i wesela nie brakuje im stresiku - dodatkowy zbędnyyyy.....

 :oops: praktyka negatywna - potępiam :oops:  :oops:

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Listopada 2006, 22:45 »
Lepszy znaczy ten kto wiecej płaci? Ciekawe czy właśnie takie są kryteria...

Offline lala_1980

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008 r.
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Października 2007, 12:24 »
O matko dziewczyny nie straszcie mnie . . . . ja w niedziele jade z nimi podpisac umowe.  Ale u mnie pan marek nie bedzie  spiewal tylko jego syn.  O boze ale sie przestraszylam

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Października 2007, 20:01 »
spokojnie.. popatrz na daty.. to z zeszłego roku.. moze panowie sie zreformowali  ;D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline namor308
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Grudnia 2007, 14:02 »
Jak dla mnie profesjonaliści się tak nie zachowują nie ma wytłumaczenia

Offline kamiladzien
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Października 2008, 15:35 »
Panowie sie nie zreformowali!!!!!!!Umowę z zespołem podpisaliśmy na początku listopada 2007r. (wesele odbyło się w sierpniu 2008)Pan Mirek pobrał zaliczkę. Oczwiście cena w porównaniu z innymi zespołami była kolosalna!!Ale zespól Gambit grał na weselu mojej siostry i wiedzieliśmy, ze jest wart takiej kasy!
Umowa podpisana, więc byliśmy bardzo szczęśliwi:)żyliśmy w błogim spokoju  do 7sierpnia 2008 kiedy po wielu próbach udało mi się skontaktować z panem Mirkiem i usłyszałamze w sparawach organizacyjnych mamy się skontaktować z jego synem.  Więc pytam pana dlaczego??Odpowiada,ze jest bardzo zajęty!z ''humorem'' pytam czy będzie miał czas w sobotę!!i słyszę,że NIE!!Nietsty Pan Mirek nie zagra na naszym weselu, o czym nie raczył nas poinformować!!Gdyby nie to,że dzwoniłam po wielu nieudanych próbach ustalenia oczepin!!Dowiedzielibyśmy się w sobotę na sali ,że nie ma pana Mirka tylko jest jego syn!!
Rozmawiam z panem i tłumczę,że przeiciez umowa podpisana. . . . a pan ,że ma prawo zapewnić inny zespól, na takim samym poziomie artsytycznym! Więc mówię panu, że wg mnie jego syn nie ma takiego samego poziomu. . . Pan się tłumaczył, że ma zdarzenie losowe! w czwartek wiedział,że w sobotę coś sie wydarzy!Po niemiłej wymianie zdań pan stwierdził,ze jest chory!!Okazało się,że pan w tym czasie grał nad morzem!!Na co mamy świadków!!!Jeśli to jest chorobą lub zdarzeniem losowym to co można począć??
Uważam, że pan Mirek jest osobą nieodpowiedzialną, szanuje tylko pieniądze, nie liczy się z uczuciami innych ludzi!!
Na weslelu faktycznie grał jego syn!Wyszło mu to świetnie!!Goście byli bardzo zadowoleni!Ale stres i brak ludzkich odruchów pana Mirka . . . . . . . . . . . . . no comment
z czystym sumieniem mogę powiedzieć "OMIJAJCIE TAKICH LUDZI JAK PAN MIREK"!!!!!!!!!
Wielki szok! gdy dowaidujecie się 2 dni przed ślubem, że pana nie będzie!i co możecie zrobić jesteście skazani na zastępstwo wskazane przez pana Mirka!
ps. Cena poprawin u pana Mirka tez jest kolosalna jakieś250zł za godzinkę!!!!!!!!!PORAŻka!!

Nadmienię ,ze u mojej siostry na weselu zagrał rewelacyjnie!!Jednak pan Mirek idzie tam gdzie dostanie więcej kasy-za występy nad morzem pewnie ''dali ''więcej!
Mogę polecić syna pana Mirka- Michała pod warunkiem,ze będzie śpiewała z nim dziewczyna, której imienia niestety nie pamiętam!Dziewczyna wysoka ,blond włsoy!!Piękny głos,wspaniały zapał. . . Potrafi rokręcić imprezę:)

Offline lala_1980

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008 r.
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Października 2008, 17:44 »
Jestem po swoim weselu na którym grał zespół Gamibit w prowadzeniu przez Michała. Jak byście chcieli wiedziec  zespół Gambit to zespół rodzinny który gra w swoich składach jeden ma Michał drugi jego ojciec p. Mirek.  Graja na identycznym poziomie. A kamiladzien co bys powiedziala  jak by pan Mirek powiedział że wogóle nie przyjdzie albo na zastepstwo dał  zespół za który w Szczecinie płacisz 1200 zł. ?  U mnie zagrali bez jakichkolwiek zasztrzeżeń. Zbierałam przez cały rok zeby miec ten zespół i zespół był. Goscie byli zachwyceni a ja w niebowzięta. Za nich daję sobie głowę uciąc. Wiadomo wypadki chodzą po ludziach.  Co do p.Mirka nie mam zdania. A ta blondynka ma na imię Magda.

Offline kamiladzien
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Uwaga na zespół Gambit!!!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Października 2008, 20:51 »
podałabym zespól Gambit do sądu!! a na   orkiestrę ze Szczecina za 1200 zł nie wyraziłabym zgody!
zgadzam się jest to zespól rodzinny!Ale umowę podpisywałam z panem Mirkiem a nie jego synem! i na weselu miał być pan Mirek a nie Michał ewentualnie Michał z p.  Mirkiem!Ale głównym prowadzącym miał być p.  Mirek!
Znam tych ludzi, pochodzę z tej samej miejscowości co oni i wiem na czym polega ich interes rodzinny!!
co do Michała też nie mam żadnych zastrzeżeń!ALe PanaMirka nie polecam!!