Autor Wątek: Hotel Brzoza - jakie opinie 2014/2015?  (Przeczytany 2029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tofffi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Hotel Brzoza - jakie opinie 2014/2015?
« dnia: 19 Stycznia 2015, 17:45 »
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może podzielić się doświadczeniami z organizacją wesela w hotelu brzoza? Ktoś tam organizował, był u znajomych? Jestem ciekawa wszystkich opinii, najlepiej jak najświeższych :)  Pozdrawiam :)

Offline lenia08
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2016
Odp: Hotel Brzoza - jakie opinie 2014/2015?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2015, 17:12 »
Podbijam pytanie! Też mnie ciekawią Wasze opinie na temat wesela w hotelu Brzoza, jak jedzonko, obsługa, itp? Poważnie rozważam to miejsce na moje wesele. 

Offline Milllusiaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2016.09.11
Odp: Hotel Brzoza - jakie opinie 2014/2015?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2015, 16:46 »
 Witam!Mogę trochę się wypowiedzieć, bo byłam kilka razy jako gość na weselach wBRZOZIE a poza tym moja ciocia jakiś czas temu pracowała tam.  Polecam bardziej namiot niż restauracje, restauracja ma mało miejsca i dla orkiesty  i dla gości, poza tym przeszkadzają słupki nieco.  Namiot ma dużą przestrzen i do tanca i do jedzenia i do orkiestry, jest gdzie wyjsc-ogródek  z kątem dla dzieci.  Jedzenie tez duży plus, smaczne, esetycznie podane, tylko może czasem wydaje sie mało , zalezy do ile jest w stanie wszamać.  Obsługa? grzeczna co do zasady.  Są to osoby dobierane z zewnątrz- (cięcie kosztów, zarabiaja  groszowe sprawy) na ogól niedoświadczone, czasem jest jeden czasem dwóch stałych kelnerów.  Kelnerzy pracuja( ci dobierani )ponad 20 h, nie chodza tylko z tacami, ale poleruja szkło, naczynia, odpowiadaja za bufety, aranzuja wnetrze( np bankietówki tworza) itd.  Pani menager zaś kiwa tylko palcem, klasy  ma mało, odpow iada jedynie za swoj " ladny wyglad" i za dekoracje kwiatowe- nie powiem,że są złe.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Hotel Brzoza - jakie opinie 2014/2015?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lutego 2015, 19:52 »
Byłam dwa lata temu na weselu tam i bardzo mi się podobało.  Wystrój super.  Jedzenie bardzo dobre i nie mogę narzekać ze było mało bo o 24 nie mogłam się ruszać! Ceny tez bardzo atrakcyjne.  Kelnerzy co chwila chodzi i sprawdzali czy donieść wody albo soku a przy stole z ciastem stał Pan i nalewał kawę.  W 2016 robię sama tam swoje wesele i mam nadzieje ze będę tak samo zadowolona jak dwa lata temu na koleżanki :)