Autor Wątek: studio L`OR  (Przeczytany 5515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

a.katarzyna
  • Gość
studio L`OR
« dnia: 6 Listopada 2006, 16:54 »
czy macie jakieś doświadczenia z tym studiem??? chciałabym sie pozbyć moich pasemek i powrócic do naturalnego koloru - a moze polecacie inny salon fryzjerski.
dzieki za info - jeśli można to też na priv. THX :)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
studio L`OR
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Listopada 2006, 20:37 »
W temacie koloryzacji Ci nie pomoge. Ale L'or znam - obcinam sie tam :)

a.katarzyna
  • Gość
studio L`OR
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Listopada 2006, 20:45 »
i co warto iść??

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
studio L`OR
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Listopada 2006, 08:35 »
ja chodzę do Andżeliki ze Strefy Piękna (w hotelu Campanile) - zawsze była zadowolona z koloru ...hmmm....no może raz nie ale to bardziej na własne życzenie

Offline Agniesz_ka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 237
studio L`OR
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Listopada 2006, 12:02 »
ja L'ORa nie polacem - zrobili mi kiedys zóltko na glowie.
Dziewczyna sympatyczna, wszystko fajnie ale zoltko zostalo - musialam poprawiac.

Dla mnie dwa najlepsze salony - w sensie - sprawdzone to Trico na Rayskiego i Keune kolo bylego swiata dziecka.

a.katarzyna
  • Gość
studio L`OR
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopada 2006, 13:22 »
idę jutro na konsultacje do l`or zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Offline Agniesz_ka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 237
studio L`OR
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopada 2006, 09:04 »
Cytat: "amelani"
Cytat: "Agniesz_ka"
Dla mnie dwa najlepsze salony - w sensie - sprawdzone to Trico na Rayskiego i Keune kolo bylego swiata dziecka.

No, i chyba również najdroższe 8)

nie wiem czy najdrozsze - za odrosty pasemek - w dwoch lub trzech kolorach (zalezy jak wiatr zawieje ;) ) na wlosach do ramion, plus prostowanie i czasem podciecie place 150 zl srednio.

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
studio L`OR
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopada 2006, 10:43 »
Ja do L'ora jestem już uprzedzona...ale nie chodzi tu o farbowanie włosów...Bynajmniej....o coś ważniejszego...

Tak znajomi zachwalali ten zakład, że mama poszła się tam obciąć no i jej się spodobało...i babeczka sympatyczna...

Więc umówiła się na 5 sierpnia na zrobienie koczka tudzież innego fajnego upięcia włosów na godzinę 12....
Bo właśnie wtedy jej córka (czyli ja...) wychodziła za mąż...

Mama wpada cała w skowronkach (przecież taki ważny dziś dzień) 10 minut przed czasem i mówi, że jest umówiona na koczka...a pani... :shock:  :shock: taaaakie gały!!!!
Mówi, że i owszem, ale ta pani co upina włosy jest na urlopie a innne, które są dziś w pracy tego nie robią....
Wyobraźcie sobie minę mojej mamy...i łzy...jak grochy...
Mówi do tej dziewczyny, że przecież podawała nr tel. (właśnie gdyby się coś takiego zdarzyło!!!)- dlaczego jej nie uprzedzono!!!!!!
I gdzie ona w sobotę o 12 znajdzie fryzjera, skoro zakłady najczęściej są czynne albo do 13 albo do 14...
Dziewczyna zrobiła tylko głupią minę :evil:  :evil:

Mama objechała pobliskie zakłady fryzjerskie- i choć niektóre były czynne do 13 to o 12.30 żywego ducha nie było a drzwi zamknięte na trzy spusty

Za to jak jakiś był otwarty to mówili, że już jej nie przyjmą bo do 14 mają robotę..

W końcu jakaś babeczka nad nią się zlitowała....i moja mama miała po prostu ładnie wymodelowane włocy...to wszystko..

Nie powiem, że się napłakała.....
Jak przyjechałam ja od fryzjera- i to zobaczyłam.....Mówię jej, że przecież w hipermarketach są do późna czynne zakłądy fryzjerskie-a ona na to, że w tych nerwach nie pomyslała...no i wcale się nie dziwię.....

A że była prawie 15 to już czasu nie było na zmianę fryzury...

Bądź co bądź....
Do L'ora jestem uprzedzona....

A jesli chodzi o farbowanie włosków to ja polecam :
-studio Artis przy Turzynie (robiłam tam pasemka przez 2 lata- no, ale teraz zminiłam po prostu kolor i nie jestem blondynką.. :D:D:D)

-Afrodytę(nieduży zakład fryzjerski) przy ul. Dubois i koniecznie panią Ewę....super babeczka i zna się na rzeczy...koleżanki chodzą i są zadowolone...a cenowo...na długie włosy 120 , na krótsze 890...więc chyba normalnie  :mrgreen:  :mrgreen:
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
studio L`OR
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopada 2006, 10:58 »
Qrcze miało być 90zł!!!!!! Już powyższego posta nie mogę zminić więc tu zamieszczam sprostowanie....
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

a.katarzyna
  • Gość
studio L`OR
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Listopada 2006, 13:16 »
byłam wczoraj na konsultacji u p. Ani omówiłyśmy sprawę farbowania - czyli powrót do naturalnego koloru (farbowanie najbardziej zbliżonym odcieniem) i na wierzchu kilka kontrastowych pasemek. Cena niemała ale postanowiłam sobie zrobić prezencik na imieninki - mam nadzieję że się nie zawiodę.
Mam juz dość tych moich pasemek tyle lat je noszę i włosy juz zniszczone a i kolor biały to trzyma się zaledwie m-c po farbowaniu potem to juz żółkną a czasem nabierają odcienia zielonego.................... :evil:  nawet szampony do blond i płukanki nie pomagaja więc czas na zmiany :!:  :!:  :!:

wizyta za tydzień w piątek.

Offline afrodytka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 08/08/2008
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marca 2008, 22:26 »
Czy ktoś ma doświadczenie z tym studiem w kwestii fryzur ślubnych? Informacje, których udzielono mi telefonicznie brzmiały dość profesjonalnie, cena zachęcająca.  Chyba się trochę pozmieniało, bo udzielono mi informacji, że wszystkie fryzjerki są po szkoleniach i czeszą fryzury ślubne.  Studio L'or często też pokazuje się na targach ślubnych.  Macie jakieś doświadczenia? Czekam na wszystkie opinie.

Offline aneczka 2008

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.07.2008
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwietnia 2008, 11:31 »
o ja też chętnie bym chciała się dowiedzieć czy dobrze i trwale czeszą.Bo zamierzam zapisać się do Asi  na Wojska Polskiego cały czas tam chodzę ale na farbowanie i jestem zadowolona ale tylko z Asi.U innej byłam i się wściekłam.

Offline czelka2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.07
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Lipca 2008, 14:50 »
Od L'ora przynajmniej tego na ul. Malkowskiego radzilabym trzymac sie z daleka. Przez telegon pani Oliwia brzmi bardzo profesjonalnie ale. . jesli chodzi o uczesanie fryzury slubnej-dramat. Dwie lewe!Polecam natomiast szczerze polecam Studio BM na Bog. Getta W-wskiego. Pani Monika uczesala mnie bez probnej fryzury w 45min. Bosko!

Offline baśka81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Kwietnia 2009, 17:46 »
moja koleżnaka robiła koka na Liściastej i była zadowolona, wiem że w salonie L'or pracują na lorealu

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Kwietnia 2009, 13:11 »
Ja byłam czesana w salonie L'or na Wojska Polskiego i na Przyjaciół Żołnierza. Obie fryzury ślubno-wieczorowe, obie wykonane profejonalnie i bardzo szybko. Ja byłam zadowolona z czesania, nie wiem jak inne usuługi ale czesanie ok


Offline olekfl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2013
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Sierpnia 2012, 13:24 »
A czy ktoś czesał się w L'ORu w Baltica Spa na Placu Rodła?

Offline Linka84
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 grudzień 2012
Odp: studio L`OR
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpnia 2012, 10:57 »
Ja mogę poleciec p.Martę w baltica Spa w L'orze :) młoda i taka pomysłowa