Autor Wątek: Restauracja Uniwersytecka Bydgoszcz-dekoracja sali  (Przeczytany 1524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Restauracja Uniwersytecka Bydgoszcz-dekoracja sali
« dnia: 19 Listopada 2014, 19:12 »
Witajcie.
Dopiero zaczynam zabawę z tym forum, więc proszę o wyrozumiałość.  Planujemy z narzeczonym ślub wiosną 2016 roku.  Przeraża mnie ogół przygotowań i decyzji do podjęcia :) Czas już najwyższy wybrać przynajmniej salę, fotografa, dj.  W tej chwili sprawa dotyczy tego pierwszego.  Chciałabym zapytać czy któraś z was organizowała tam swoje wesele, ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz.  Chodzi o dekorację sali.  Przeczytałam kiedyś, że właściciele są dość nieugięci w pewnych sprawach.  Zależy mi na ustrojeniu sali według własnego gustu, a nie decydowaniu się tylko na to co oferowane jest jako standard.  Czy nie ma problemu, by wprowadzić swojego dekoratora, czy może trzeba "brać jak jest"? Jeżeli jest tutaj ktoś kto mógłby odpowiedzieć na to pytanie, będę bardzo wdzięczna.  Nie byliśmy jeszcze na spotkaniu w lokalu, ale na pewno w najbliższym czasie się wybierzemy i chciałabym już wtedy mieć przynajmniej mgliste pojęcie o dręczącej mnie sprawie.  Pozdrawiam wszystkie Panny Młode ;)

Offline weronafoto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2015
Odp: Restauracja Uniwersytecka Bydgoszcz-dekoracja sali
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopada 2014, 11:43 »
Cześć majkaaaa

Też zastanawialiśmy się nad tą salą ze względu na opinie o pysznym jedzeniu. Niestety sala nam się nie podobała (najbardziej zielone płytki na podłodze).

Co do ustrojenia to właściciele lokalu oferują standardowe ustrojenie i z tego co pytałam nie zgadzają się na inne. Możesz wybrać tylko z tych kolorów, które proponują. Chyba że się z nimi dogadasz, podejrzewam że mogą się zgodzić po długotrwałych namowach.

Z tego co tłumaczył manager, nie wprowadzają jakichś innych dekoracji bo w sezonie tych ślubów mają po cztery na weekend (dwa w piątek i dwa w sobotę). Więc ciężko by im było ogarnąć kwestię zmiany ustrojenia? Tak zrozumiałam, chociaż może być inaczej.
Z drugiej strony do Waszego ślubu daleko, może się pozmienia jeszcze pogląd na tę sprawę.

Proponuję umówić się z nimi na spotkanie i spokojnie porozmawiać  :D

Offline szkodnik_byd

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26,04,2008
Odp: Restauracja Uniwersytecka Bydgoszcz-dekoracja sali
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Lipca 2015, 21:16 »
Witam serdecznie

generalnie to jakieś nieporozumienie nastąpiło

każdy może wprowadzić swoją firmę dekoracyjną do restauracji uniwersyteckiej, a wszystkie firmy dekorujące są przyzwyczajone do zmiany dekoracji z dnia na dzień

nasza standardowa dekoracja po prostu jest w cenie i większość gości korzysta tylko z niej

zrozumiała jest kwestia, że na jedno wesele nie będziemy szykować nowej dekoracji jednak zawsze można porozmawiać i spotkać się gdzieś pośrodku

pozdrawiam

Krzysztof Wojciechowski