Autor Wątek: Wedding plenerzy  (Przeczytany 3375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Wedding plenerzy
« dnia: 3 Listopada 2006, 14:35 »
Ze wzgledu na prace (a wiec mozliwosci czasowe) oraz wymagania organizacyjne (miejsce slubu a miejsce przyjecia- odleglosci) mysle o skorzystaniu z uslug firmy zajmujacej sie organizacja slubu i wesela. Chcialabym aby rodzice nie musieli sie niczym zajmowac, pilnowac, sprawdzac itp tylko cieszyc sie tym dniem.
Nie znalazlam na forum zadnego watku na ten temat wiec ...
Znacie kogos kto korzystal z tego typu firmy i moze polecic jakas sprawdzona?

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Listopada 2006, 14:55 »
Cytat: "rajdowka"
(miejsce slubu a miejsce przyjecia- odleglosci)

a w jakich okolicach planujesz wesele :?:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Listopada 2006, 15:03 »
Impreza ma byc w okolicach ostrody. Narazie spotkalam sie z 2 firmami z warszawy ale wiadomo co forum to forum :)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Listopada 2006, 16:05 »
z tego co wiem to niektore firmy zajmujące sie tmyi sprawmi nie ograniczaja sie do jedndeego regionu tlyko moga zorganiowac wszedzie..tlyko problem ze spotkaniem moze byc..w krakowie jest kilka dobrych :) no ale to chyba za daleko....

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Listopada 2006, 16:16 »
Vall, moglabys podac mi jakies namiary: stronki www, nazwy itp na priv? Z gory dziekuje. Wiadomo ze z tymi firmami jest roznie maja referencje ale kazdy ma inne wymagania i co innego sie podoba.. Od tego wyboru bardzo duzo zalezy dlatego mam straszne watpliwosci.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Listopada 2006, 19:26 »
taka planer - firma to dobra sprawa jeśli masz kasę.. niemusisz latac, gadac, załatwiać.. ale licz się z tym,ze zapłacisz dużo więcej niz normalnie bys zapłaciła..

poza tym organizowanie własnego wesela to fun.. uwierz mi.. na poczatku przeraża ogrom roboty ale szybko mozna wpaść w rytm ;)

chyba ,że jest tak jak piszesz.. za mało czasu :(
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Listopada 2006, 19:36 »
monia, dzieki za pocieszenie :) chociaz tak jak wlasnie w pracy zalatwiam sto spraw dziennie, wszystko pod presja, decyzje, spotkania itp tak jesli chodzi o ten swoj wymarzony dzien jestem przerazona..  Poza tym chcialabym zeby ktos nad tym czuwal juz w "samym dniu" nad cala ogranizacja, przebiegiem itp. Nie bede miala np takiej swiadkowej "dobrej duszy", a jak pisalam nie chcialabym Rodzicow niczym obarczac.

Offline KAHA

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5295
  • Płeć: Kobieta
  • Denique non omnes eadem mirantur amantque
  • data ślubu: 11.09.1999
Wedding plenerzy
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Listopada 2006, 18:16 »
Cytat: "monia"
taka planer - firma to dobra sprawa jeśli masz kasę.. niemusisz latac, gadac, załatwiać.. ale licz się z tym,ze zapłacisz dużo więcej niz normalnie bys zapłaciła..


Moniu, ja nie wiem, jak jest u Was, ale u mnie za "to" płacą firmy, których usługi się poleciło. Sama młoda para nie odczuwa róznicy finansowej. Róznica polega na tym, że jest łatwiej i szybciej, oszczędza sie duzo czasu i pieniędzy, na chociażby dojazdy.


Rajdówka - koordynacją ślubną zajmują się zazwyczaj firmy dekoratorskie, więc popytaj u siebie, to właśnie takie firmy posiadają bazę firm najlepszych i sprawdzonych.
Życze powodzenia w poszukiwaniach.