Autor Wątek: zespoly saxspace lub konkret Band  (Przeczytany 2040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.15
zespoly saxspace lub konkret Band
« dnia: 28 Sierpnia 2014, 21:09 »
 Witajcie ;)

Szukam informacji na temat zespolow Saxspace i Konkret Band .  Zastanawiam sie takze nad Merlinem .  Czy byl ktos na weselu na ktorym grali ? Ma ktos jakas wyrobiona opinie ? Prosze o pomoc . 

Offline Jacek90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespoly saxspace lub konkret Band
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca 2015, 21:48 »
Widzę, że datę wesela masz jeszcze odległą, no może nie aż tak :) Nie wiem czy już znalazłaś jakieś informacje o tych zespołach.  Saxspace nie znam, więc nic tutaj nie doradzę.  Jeżeli chodzi o Konkret Band to miałem okazję ich słuchać.  Podoba mi się różnorodność w ich repertuarze i odpowiednie dopasowanie instrumentów- zmieniają je w zależności od klimatu utworu.  Daje to niezapomniane wrażenie.  Inne zespoły jakie słyszałem na weselu miały właściwie jedno brzmienie przez cały czas a Konkret Band potrafił zaskakiwać zmianą instrumentów, a tym samym brzmienia zespołu.  Czasami miało się wrażenie, że to wyszła druga kapela zagrać :) No i ten wokal.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: zespoly saxspace lub konkret Band
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2015, 22:58 »
Jacek90 jaki wokal? Dziewczyny czy któregoś z Panów?

Blasia, nie słyszałam Konket Band na żywo (pozostałych 2 zespołów też nie) ale póki to Konkret Band jest nr 1 na mojej liście. Na początku jak zobaczyłam filmik znajomej z wesela gdzie oni grali to stwierdziałam - super zespół, widać, że świetna zabawa, fajne piosenki, 3 osoby tak jak chcialam w tym miedzane wokale, napisałam do tej znajomej z prośbą o opinię, pisałam w samych superlatywach, że potrafia nawet najwieszego gbura wyrwać na parkiet, że są nietuzinkowe zabawy, jakieś wspólne tance z pokazem prościutkich układów, typu noga w prawo reka w góre, klaskanie. Pisała, że lepszego zespołu nei słyszała i wszystkim ich poleca, co chciała to zagrali. No ogólnie super, super - nie pili, byli symatyczni, profesjonalni itd., ale mój narzeczony się "dosłuchał" na filmiku, że ta dziewczyna troche wyje i przy kanikułach troche fałszuje i zaczelismy szukac innego zespołu, przeczytałam tez opinie tu na forum, że ta wokalistka slyszana na zywo rzeczywiście troche fałszuje. No i stwierdzilismy ze szukamy kogos innego. Później nasz kamerzysta pokazał nam filmik gdzie oni grali i bardzo ich chwalil, że zabawa na serio super, no i nas przekonał (razem z filmikiem) i znowu zaczeliśmy o nich myslec jako o nr 1 - a jeszcze rozmawialam z 2 czy 3 osobami i ogolnie polecaja, zespol jest bardzo rozchwytywany, jak pytałam sie o wrzesien 2016 to 2 soboty mieli zajete.
Mysle, że wezmiemy ich bo juz nam się nie chce szukać (zawsze jest albo za wysoka cena, albo nie grają diso-polo i biesiadnych, albo jacys sztywni itd) widac, że sa bardzo rozrywkowi i zapewnią dobrą zabawe wiec nawet jak dziewczynie zdarzy sie zafałszować to chyba warto za taka fajna impreze i zaanagazowanie ich wziąc.

Offline violiza

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
Odp: zespoly saxspace lub konkret Band
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marca 2015, 12:19 »
Potwierdzam że zespół potrafi rozruszać każdego do zabawy. My przez chwilę też o nich myśleliśmy, ale terminy nie zgrały to jedno a drugie niestety faktycznie dziewczyna trochę fałszuję a ja z zawodu muzyk....i nie chcę fałszów po prostu.
 Ale  szczerze powiem że fałszuje tak prawie niesłyszalnie :D jakby po prostu z powodu ZMĘCZONEGO głosu, a to jest naturalne i myślę że sporo kapel tak już ma dlatego my zdecydowaliśmy się na dj'a....
ale konkret band to na pewno konkretna zabawa, jeden z panów to znajomy wujka. Wujek opowiadał nam że potrafią rozkręcić imprezę emerytów BEZ alkoholu.
jestem forumową skrzypaczką,->
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)


Offline Jacek90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespoly saxspace lub konkret Band
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marca 2015, 11:46 »
Cytat: violiza link=topic=49527. msg2180560#msg2180560 date=1426159174
(. . . )Wujek opowiadał nam że potrafią rozkręcić imprezę emerytów BEZ alkoholu.


Bardzo fajne stwierdzenie.  sugeruje, że zespół muzyczny Konkret Band potrafi nawet zabawić niezbyt "ruchawe" towarzystwo.  To bardzo dobrze o nich świadczy.  W końcu wesele to ma być zabawa dla wszystkich a nie podpieranie ścian i nudzenie się gości.

Offline violiza

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
Odp: zespoly saxspace lub konkret Band
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca 2015, 21:39 »
Dokładnie!:)
jestem forumową skrzypaczką,->
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)