Autor Wątek: Lokal Nowogard i okolice  (Przeczytany 2028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maserti
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Lokal Nowogard i okolice
« dnia: 10 Sierpnia 2014, 21:30 »
Na początku witam wszystkich.
Planuje swoje wesele z narzeczoną na 2016 rok ale już teraz rozglądamy się za lokalem w okolicach Nowogardu. 
Teoretycznie na placu boju została Willa Zbyszko i 15 Południk w Kikorzach.  Może jednak ktoś ma coś jeszcze godnego do polecenia?
Wesele będzie na ok 90-130 osób.
Wyprawiał ktoś swoją uroczystość na ww.  lokalach? Za wszelkie informacje serdecznie dziękuje
Pozdrawiam!

Offline magg_ie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2016
Odp: Lokal Nowogard i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Października 2014, 10:33 »
Witam, również przyłączam się do pytania, z chęcią dowiedziałabym się opinii na temat Zbyszko, co do 15go Południka troche posłuchałam, wszystko fajnie, cenowo nie źle, ale samemu nie ma gdzie ulokować alkoholu, żeby nikt nie miał dostępu, roznosi go obsługa, lub ktoś z rodziny lecz nie jest zamknięty.  Drugim mankamentem jest to, że ponoć po weselu i poprawinach nie zostaje nic jedzenia, no nie wiem byłam na kilku i zawsze coś zostało aby zabrać, nie chce oceniac, podaję tylko info, jak było po kilku weselach.  Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się informacjami związanymi z salą, obsługą, menu, no i kosztami, jakie mogą wyniknąć z upływem czasu i przygotowań:) pozdrawiam

Offline Magdalena16
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2013
Odp: Lokal Nowogard i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudnia 2014, 20:08 »
w czerwcu 2014 mieliśmy wesele w sali weselnej "sarni las" w Nowogardzie; miejsce znane jako Harcówka.  Salę weselną prowadzi pani Ewa Kasprzyk.  Sala duża, jedzenie przepyszne, goście chwalili bardzo jedzenie, obsługa sprawna; nie mamy żadnych zarzutów. 
 strona ze zdjęciami: hxxp: sp3stolowka. pl/galeria - tam też kontakt
jeżeli chodzi o ceny to BARDZO PRZYSTĘPNE :)
jeżeli chciałybyście zdjęcia to proszę na priv. 

NAPRAWDĘ POLECAM

Pozdrawiam