Autor Wątek: film ślubny  (Przeczytany 7489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joanna 25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.07.2014
film ślubny
« dnia: 26 Czerwca 2014, 10:49 »
Witam Wszystkich  :)
Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, więc otwieram nowy.  .  . 
Mam pytanie raczej do osób, które już są po ślubie :)
Chodzi dokładnie o film z wesela/ślubu - przygotowaliscie dla gości kopie na płytach, czy zapraszaliście rodzinami do domu na wspólne ogladanie ? :) Liczymy, ze nasz film będzie rewelacyjny, ale nie uśmiecha sie nam oglądanie go 30 razy :)

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2014, 14:08 »
My przygotowaliśmy dla wszystkich kopie filmu w ładnych opakowaniach z nadrukami + płytka ze zdjęciami i tym co możemy rozsyłamy, tym co możemy zawozimy osobiście i niech sobie sami oglądają hahahah

Offline Joanna 25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.07.2014
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwca 2014, 15:22 »
A co myślicie o zorganizowaniu takiego pokazu np w kinie???? Dla całej rodziny za jednym razem :) Próbował ktoś, kiedyś? Jestem ciekawa czy to wogóle możliwe i ile by kosztowało. . . 

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwca 2014, 15:34 »
Jeżeli masz całą rodzinę na miejscu to bardzo fajny pomysł, kosztuje pewnie nie mało wynajęcie sali kinowej. Trzeba by było znów zebrać wszystkich w jedno miejce, a to nie lada wyczyn :)

Albo możecie zorganizować coś na  świeżym powietrzu i z rzutnika wyświetlić :)

Offline Bolec834
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Września 2014, 13:13 »
Fajną opcją na pamiątkę z wesela jest nie typowe kamerowanie DRON-em.   Naprawdę jest to fajna pamiątka i do tego bardzo nie typowa.  Sam z tego korzystałem i byłem bardzo zadowolony.  Naprawdę serdecznie polecam każdemu.
« Ostatnia zmiana: 4 Września 2014, 13:32 wysłana przez Maja »

Offline kluseczka_85

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Września 2014, 13:18 »
A czy jest sens wynajmować drona na 5 min pod kosciolem? Wszystkie inne rzeczy typu przygotowania, ceremonia i wesele odbywają się  zazwyczaj wewnątrz, a tam już dron sobie nie polata. Chyba,że ktoś ma ślub plenerowy to wtedy może i warto dla kilku ujęć jako fanaberia :)

Offline lis123monika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Skąd:: warszawa
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Marca 2017, 09:46 »
Drony na weselach stają się coraz bardziej popularne, sama jestem zdania, że warto w to zainwestować. My z mężem wypożyczyliśmy drona z firmy z Warszawy robotor Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy,że to była dobra decyzja. Zdjęcia i filmy wyszły cudowne, nie tylko my się nimi zachwycamy, ale także nasi goście :) Warto przeczytać ofertę tej firmy i zastanowić się. Jestem pewna, że nie będziecie żałować.
« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2017, 13:51 wysłana przez zibi »

Offline paulaswietek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Skąd:: Kraków, małopolska
  • Ślub w: Kraków
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Marca 2018, 14:02 »
Cześć!
Bierzemy ślub za rok w sierpniu i zastanawiam się, czy kamerzysty szukać już, czy poczekać do początku roku 2019 na jakieś oferty las minute? Jak to było u Was?
Dodam, że podobają nam się ujęcia z drona - polecacie taką usługę? :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Marca 2018, 14:20 »
myślę, że należy już szukać, wbrew pozorom to nie tak odległy termin,
zwłaszcza, że proces szukania także trochę zajmuje.

Offline paulaswietek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Skąd:: Kraków, małopolska
  • Ślub w: Kraków
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Marca 2018, 08:41 »
A orientujecie się jak kwotowo wychodzi za filmowanie - tak mniej wiecej? Bo co przeglądam to albo nie ma cennika, albo jakieś jak dla mnie ceny z kosmosu... :/
Chciałabym też ujęcia z drona... podobają mi się takie np. jak para wychodzi z kościola i widać to z lotu ptaka. Dużo drożej takie coś wychodzi?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marca 2018, 13:42 »
Ale dużo to ile?
u nas z tego co się orientuję to tak około 4-5 tys.
choć pewnie i taniej się znajdzie.. pytanie o jakość,

Offline Esiek99
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Kielce
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maja 2018, 13:49 »
My chyba kolo 3 tysi dalismy za kamerzyste. Dokladnie nie pamietam ale tak jakos

Offline Adamowski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Skąd:: Żywiec
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Października 2018, 14:19 »
Filmowanie ślubu i ujęcia z wesela z użyciem drona to zdecydowanie popularny kierunek. Sam z tego skorzystałem, choć nie ukrywam, że byłem bardzo sceptyczny.

Przekonało mnie małżeństwo, które prowadzi firmę i kameruje także z drona. Jedno z nich ma licencję do sterowania dronem i polecam to sobie sprawdzić przed podpisaniem umowy. Jest dużo firm, które oferują ujęcia z drona, ale nie mają uprawnień i później może być z tego problem. Zapłacicie za coś, co nie dojdzie do skutku bo np. dron zostanie zarekwirowany przy kamerowaniu wczesniejszego wesela...

Nie mam zamiaru robić reklamy nikomu, ale jak będziesz chcieć to dam znać jak się nazywają ci, z usług których skorzystałem i jestem BARDZO zadowolony :)

Offline marzanna1558
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: film ślubny
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Listopada 2018, 06:57 »
zdecydowanie jestem zwolenniczką zdjęć zwłaszcza jak zobaczyłam zdjęcia z sesji ślubnej mojej przyjaciółki wykonane przez panią Kasię z Ocal Chwile myślę że to jest super pamiątka, tym bardziej, że potem takiego filmu z wesela się w ogóle nie ogląda, a jak pokazujesz zdjęcia to każdy chętnie przejrzy