Autor Wątek: makijaż.  (Przeczytany 2308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna0301
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
makijaż.
« dnia: 23 Lutego 2014, 16:39 »
A ja zastanawiam sie nad zrobieniem makijazu sama. pracuje w firmie kosmetycznej Yves Rocher.  Jestem po szkoleniu z makijazu a takze bylam tez na profesionalnym kursie.  Do slubu mam jeszcze duzo czasu,ale zastanawialam sie czy nie zrobic kilka makijazy,porobic ich zdjecia a pozniej wybrac jeden ze swiadkowa i trenowqc go do perfekcji.  No chyba,ze nie wyjdzie to tak jak chce to wtedy zastanowic sie nad makijazystka? 

Offline olgapasiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2014r.
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lutego 2014, 12:52 »
Bardziej polecam udac sie do salonu niz samemu mimo ze pewnie umiesz bardzo dobrze to jednak widzisz to z innej perspektywy i odbicie w lusterku nie da tego co jak ktos widzi Ciebie wprost :) Jesli chodzi o salon  to polecam hxxp: dream-factory. pl/makijaz-slubny
Zabiegi depilacji w Krakowie

Offline stobejczyk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Kwietnia 2014, 14:43 »
O ile wiem, to powinno się robić makijaż próbny.  Nie brak dobrych gabinetów w których to można zrobić, żeby potem wybrać ten najlepszy.  Zajrzyj na LadyTime. pl, tam znajdziesz mnóstwo propozycji makijażu w największych miastach w całej Polsce. ,także z dużymi rabatami.  Makijaże w Warszawie LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2017, 18:34 wysłana przez zibi »

Offline agnieleczka13

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • co przyniesie nowy dzień:)
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Maja 2014, 14:48 »
ja na pewno nie zaryzykuje makijazu sama:)
carpe diem

Offline magdusia77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.02.2010.
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maja 2014, 15:14 »
myślę, że możesz spróbować sobie porobić makijaż, w końcu skończyłaś kurs itp.  ale wydaje mi się, że ostatecznie pownnaś mimo wszystko udać się do profesjonalistki, która już ma na swoim koncie robienie panien młodych na bóstwo :)

_____________________________________________________________________

Najlepsze baleriny tommy hilfiger

Offline aniajbk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2015
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja 2014, 16:05 »
Ja również udam się najpierw do profesjonalnego salonu.  Jeśli mi się nie spodoba to wtedy zrobię makijaż sama.  Troszkę się na tym znam, ale wolę najpierw spróbować u profesjonalistki.   ;)

Offline Jadziab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.05.2014
Odp: makijaż.
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Lipca 2014, 22:50 »
Witajcie,
dziewczyny polecam przed ślubem zrobieni sobie samej prezentu i udanie się na makijaż permanentny.  Będziecie miały wtedy pełen komfort, że na ślubie nie zostaniecie na pewno bez makijażu i będziecie się o wiele później jako żony czuły! Moja przyjaciółka doradziła mi abym zrobiła sobie taki prezent i jestem jej bardzo wdzięczna.  Przed ślubem wykonałam makijaż permanentny ust, brwi i kreskę i muszę przyznać, że na zdjęciach nawet o 5 rano wyglądałam super.  Zauważyłam, że chyba najważniejsze (bo najbardziej widoczne) w makijażu są usta!! Odpowiedni ich kolor potrafi naprawdę niewiarygodnie rozświetlić twarz.  Fundując sobie taki prezent dokładnie sprawdźcie komu powierzacie swoją twarz, ponieważ nieprawidłowo wykonany makijaż może Was naprawdę oszpecić, dlatego polecam profesjonalne gabinety.  Ja swój makijaż wykonałam w Klinice Urody firmy Szwedo Group i jestem bardzo zadowolona.  Makijaż wygląda w 100% naturalnie a twarz świeżo i promiennie, Az miło przeglądać się w lustrze o poranku.  Przyznam szczerze, że dawno nie czułam się tak dobrze we własnej skórze.  Dla zainteresowanych poniżej podaje namiary na Klinikę Szwedo Group: www. klinikaurody. net. pl.  Proponuje zadzwonić i uzgodnić z nimi najpierw telefonicznie swoje oczekiwania, termin itp.
To naprawdę prawdziwi profesjonaliści i można im zaufać!