Autor Wątek: poczatki od A do Z  (Przeczytany 1884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna0301
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
poczatki od A do Z
« dnia: 21 Lutego 2014, 11:42 »
Witam.  Nazywam sie Ania, zaczynamy przygotowania weselne i dlatego mam kilka pytan.  Moze gdzies juz bylo pisane to o co chce zapytac, ale jest tu tego tyle,ze. .  Nie wiem kiedy preczytalabym wszystko a na jutro chcialabym kilka informacji.
Jestem z Zabrza i slub chcemy wziac w kosciele sw.  ANDRZEJA natomiast wesele - zastanawiamy sie nad dwiema opcjami : Pyskowice.  " energetyk" oraz Niewiesza " laguna" ceny sa bardzo podobne.  Ale zalezy nam zeby bylo  ladnie elegancko ale bez zadnego przepychu.  finansowo chcemy zeby bylo w miare tanio.  I tak sie zastanawiam czy podczas decyzji, ze to wlasnie tu chcemy przyjecie weselne decydujemy jaka bedzie. kwota za. osobe,i jakie bedzie menu?  bylam Juz w jednej z tych sali osobiscie z druga jestem. umowiona na jutro, natomiast dowiedzialam sie,ze ostateczne menu ustalane jest do kilku dni przed weselem. 
Jaka pewnosc mam, ze dzis rozmawiam o cenie, np.  160 zl a kilka dni przed weselem okaze sie,ze jednak cos chca pozmieniac w menu i cena bedzie np.  O 10 zl drozsza.  ? Pomozcie jak rozwiazac ten problem. 
Dziekuje i pozdrawiam.