Autor Wątek: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit  (Przeczytany 80441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorota29
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-06-2014
Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit w przyzwoitej Cenie ,tak do  1000 zl ?

Offline Graszka33
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26-04-2014
Witam zwiedziliśmy cały Toruń w poszukiwaniu garnituru slim fit z wąską nogawką do ślubu dla mojego królewicza :-* i  tylko coś  fanego  był w   CENTRUM  HANDLOWE ,ale  nie  było rozmiaru bo  mól kulturysta 92  w klatce  i  74 w pasie to nietypowy model i zaczęliśmy szukać sklepów  w internecie i facebooku znalezliśmy reklamę nowego sklepu chyba  adres to Wielkie  Garbary 21 na przeciwko Empiku na  naszej pięknej starówce :) to na  pewno Vizarro moda męska Pan na  samym wejściu określił  wymiary  mojego  mojego narzeczonego ,  bez  użycia centymetra co   było  dla mnie czymś nowym nigdy  się  z tym nie  spotkałam ,  a  co  do  garniturów  to klasa  sama  w  sobie super  taliowane ,  i   tkanina  extra  za   naprawdę fajną cenę za  cały  komplet  z  koszulą  smokingową  butami muszką  zapłaciliśmy około 1200 zł a  na przeróbki mamy przyjść 2 tygodnie przed ślubem przeróbki oczywiście  darmowe przez  dwa lata od zakupu .   jestem  w  szoku  profesjonalizmem sprzedawcy , polecam vizarro moda męska w  Toruniu naprawdę warto Ps mojego tatę też tam  zaprowadzę .  pozdrawiam wszystkich  nowożeńców  :o

Offline DOROTA32
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-03-20
Garnitury ślubne w Toruniu to nie lada wyzwanie dla Pana młodego ale. . . .  udało się  ::) fajny garnitur  wiedzieliśmy w Cerfur i  CH PLAZA w Bytomiu ale ale nie było naszego rozmiaru  smokingu ,ale  kupiliśmy super garnitur na poprawiny w kolorze blu super obsługa , a garnitur smokingowy slim fit kupiliśmy w Vizarro moda męska  na starówce na garbary21 koło zegara  :D rewelacyjna obsługa ,nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i  fachowością za garnitur zapłaciliśmy 999 zł plus koszula smokingowa 220 i buty , a na przeróbki spodni umówiliśmy się 2 tygodnie przed ślubem ( z tym też spotkaliśmy się po raz pierwszy) Polecam wszystkim nowożeńcom te 2 salony .  teraz odliczamy dni do naszego najpiękniejszego dnia w życiu .  tylko żeby pogoda była  :-*

Offline klapooouszek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.04.2014
jeżeli w Toruniu jest Vistula to idź  właśnie tam! My kupiliśmy garnitur w tym miesiącu (właśnie tego typu tyle, że w Szczecinie) i to jeszcze w promocji za 899 zł zamiast za 1799zł.  Mają tam garnitury slim oraz slim fit. 

Offline AndrzejRogal
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Zakupiłem garnitur w Vizarro.  Byłem pod wrażeniem obsługi tego sklepu.  Zaproponowano mi uszycie go na miarę.  W dodatku moja kobieta nie chciała aby ten garniutur był taki wiecie, standardowy.  Uszyli jak chciałem, dopasowali fason idealnie.  byłem szczęśliwy że nie muszę już nic szukać a moja kobieta dostała co chciała.  Dodam jeszcze że nadal posiadam ten garnitur i jest w idealnym stanie.  jakość materiału bardzo wysoka.  Jak mój syn będzie kiedyś potrzebował garnituru na pewno pójdę z nim do Vizarro.

Offline JustynaN
  • Młoda żona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Cytat: Graszka33 link=topic=48834. msg2038732#msg2038732 date=1391341222
Vizarro moda męska Pan na  samym wejściu określił  wymiary  mojego  mojego narzeczonego ,  bez  użycia centymetra co   było  dla mnie czymś nowym nigdy  się  z tym nie  spotkałam ,  a  co  do  garniturów  to klasa  sama  w  sobie super  taliowane ,  i   tkanina  extra  za   naprawdę fajną cenę za  cały  komplet  z  koszulą  smokingową  butami muszką  zapłaciliśmy około 1200 zł a  na przeróbki mamy przyjść 2 tygodnie przed ślubem przeróbki oczywiście  darmowe przez  dwa lata od zakupu .    jestem  w  szoku  profesjonalizmem sprzedawcy , polecam vizarro moda męska w  Toruniu naprawdę warto Ps mojego tatę też tam  zaprowadzę .   pozdrawiam wszystkich  nowożeńców  :o
Nic dodać nic ująć.  Sklep naprawdę rewelacyjny z takim podejściem do klienta.  Wybraliśmy z już moim kochanym mężem jeden model, ale nie było jego rozmiaru.  Tu podszyli, tam przerobili i garnitur pierwsza klasa.  o jakości materiałów nie wspomnę bo również z wyższej półki.  Za tę cenę warto.  Nic tylko zaprowadzać tam swoich przyszłych mężów! Pozdrawiam.

Offline Leszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Dokładnie ja również polecam Vizarro.  Kiedy noszę garnitur od nich nie czuje się skrepowany a elegancki.  Dopasowali mi fason taliowany.  gorąco polecam bo ceny nie są takie wysokie. 

Offline Debski

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
jak poszukiwałem garnituru to odwiedziłem dwa polecane mi sklepy.  Vizarro i Lassar.  W Vizarro podobało mi się o wiele bardziej.  Dużo modeli o bardzo nietypowej rozmiarówce tak że każdy znajdzie coś dla siebie.  A z tego co wiem co proponowali mi nawet uszycie garnituru na miarę jeśli mi się nic nie podoba czy nic nie będzie pasować.  Niedługo znów idziemy na ślub i tym razem pójdę tam z synkiem.  Pozdrawiam serdecznie.

Offline pluss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Września 2015, 10:34 »
Vizarro to marka sama w sobie. Mają szeroki wybór garniturów, a jeśli nie znajdzie się odpowiedniego to uszyją na wymiar. W końcu zależy im na zadowoleniu klienta i to widać.

Offline darling
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.08.2014
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Października 2015, 22:33 »
najlepiej uszyć:)

Offline joleczkajola
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Października 2015, 14:25 »
Zdecydowanie proponuję Vizarro, wiem z doświadczenia:) Marka godna uwagi.

Offline panmłodyy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 22.03.2016
  • Skąd:: Toruń
  • Ślub w: Toruń
Ja kupowałem  garnitur na swój ślub w Vizarro. Wiadomo, że na taką okazję nie można kupić byle czego. To było dla mnie ważne żeby za bardzo nie odstawać od swojej pięknej żony:) Udało się, dobrali idealny garnitur dla mnie. Wyglądałem faktycznie dobrze. Poza tym wygodny.

Offline welski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ja również kupowałem swój garnitur w Vizarro na Wielkich Garbarach. Jak dla mnie świetna sprawa i bardzo dobre jakościowo garnitury. Mają wiele rozmiarów, ale nawet jak potrzebna przeróbka to robią je za darmo.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2016, 16:26 wysłana przez zibi »

Offline Czoszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Sierpnia 2016, 19:12 »
Hmmm tutaj chyba zostało już wszystko powiedziane na temat jakości garniturów od Vizarro. Jedyne co chciałbym dodać to to, że zastanawiałem się nad tą marką a Lassar. Jednak ja się zdecydowałem na Vizarro, ale później rozmawiałem z kuzynem na weselu i on wybrał tę drugą. Ja swój garnitur mam nadal jak nie używany, a od czasu wesela założę go do pracy. Natomiast garnitur mojego kuzyna już nie cieszy się taką wytrzymałością. Jednak Vizarro to dobra marka.

Offline Dario
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Skąd:: Polska
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Września 2018, 11:38 »
Co do garniturów Vizzaro mogę potwierdzić to co już zostało napisane...
A od siebie dodać miłą obsługę i to że dają gwarancje na przeróbki krawieckie!
A na promocję też się można załapać,szczególnie jak się kończy dana kolekcja  ;)
Osobiście polecam ich salon w Toruniu na ul.Wielkie Garbary

Offline Kazoo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Ja z kolei mogę polecić inny sklep - prawdopodobnie najnowszy i największy w Toruniu. Chodzi o ten, który otworzyli przy Szosie Lubickiej - Marcus Kerr. Bardzo, ale to bardzo polecam - takiego asortymentu garniturów ślubnych nie widzieliśmy jeszcze nigdzie. Naprawdę! Co więcej - obsługa naprawdę zna się na garniturach i potrafi trafnie doradzić. To nie są osoby, które "pracują w sklepie", ale naprawdę mają na ten temat wiedzę.

Offline GośkaToruń
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Mój facet kupował jakoś tydzień temu właśnie slim fit w Marcus Kerr. W sumie nie ma co dużo gadać, wszystko było okej. Jest z czego wybierać, w czym przebierać i spokojnie można dopytać o poradę u obsługi. Całość wyszła jakoś niezbyt drogo - nie chcieliśmy brać czegoś super na wypasie, bo Tomek praktycznie nie chodzi w garniturze, więc i ten będzie na parę lat. To też nie znaczy, że kupiliśmy jakieś totalne badziewie. W tym sklepie jest fajny stosunek ceny do jakości, nie przepłaca się.

Offline AngelaPomorskie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Duży wybór garniturów slim fit mają na pewno w Marcus Kerr przy Szosie Lubickiej w Toruniu. Ceny są różne - jedne tańsze, inne droższe, ale można znaleźć coś w okolicach tysiąca. Po taki rodzaj raczej na pewno tam, bo w Toruniu może ogólnie być ciężko ze znalezieniem ładnego slim fit - z tego co zauważyłam, gdy mój chłopak szukał dla siebie.

Offline MichałŁawczyk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ja swój kupiłem w Marcus Kerr przy Szosie Lubickiej. Co prawda nie slim fit, bo do takiego to mam z 15kg za dużo, ale też ładny :D Poważnie - nie z moim brzuchem do slima, ale też są i to dużo różnych. Mój starszy też ze mną wtedy kupował, a on jest znacznie chudszy i przebierał w slim fitach. Ostatecznie wziął jakiś w kratę, świetnie to na nim wyglądało ;)

Offline Quazimodooo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Slim fit na ślub to genialny pomysł, o ile masz odpowiednią sylwetkę ;) Jak masz trochę brzucha, to nie będzie taki krój wyglądał na tobie dobrze, więc lepiej skonsultuj to z profesjonalistą, jeśli masz wątpliwości. W takim wypadku najlepiej sprawdź Marcus Kerr, bo w razie czego będziesz miał w czym przebirać - krojach, modelach itp. Obsługa zna się na rzeczy i na pewno Ci pomoże.

Offline Kaclopaw
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ja myślałem jeszcze niedawno, że slim fit to jakiś wymysł dla dzieciaków i w ogóle nie chciałem o tym słyszeć... Tak nadmienię, że sam mam 35 lat i właśnie tydzień temu brałem ślub ;) Wszystko odmieniło mi się, gdy zacząłem przymierzać jeden, drugi, trzeci garnitur i ciągle było coś nie tak. Wtedy poprosiłem o pomoc obsługę i Pani przyniosła mi jakiś model, ja na siebie zarzuciłem, ale jakoś taki inny był - pytam czy nie za mały, a Pani na to "Nie, to model slim-fit i one właśnie tak leżą". Zdziwiłem się, ale spojrzałem jeszcze ze dwa razy w lustro i go wziąłem, bo w żadnym innym nie wyglądałem choćby w połowie tak, jak w tym i też dobrze się w nim czułem. Także jeśli ktoś szuka porządnego sklepu ze świetną obsługą, to zdecydowanie .... w Toruniu. Ja jechałem ponad 100km w jedną stronę do tego sklepu, bo mi kolega polecił ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2019, 17:08 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Kamilqa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Damian, mój przyszły mąż, właśnie wczoraj odebrał w Marcus Kerr garnitur do ślubu. Też model slim fit, o który pytasz i niewiele wykraczający poza założony budżet, bo chyba płacił coś niewiele ponad 1100zł. Jeśli szukasz dużego wyboru to tylko tam. Jakość dobra, ale nie jakaś wiele ponad standard. Plus za kogoś, kto robił poprawki, bo nie ma śladu nawet i wszystko jest równiutko co do milimetra.

Offline hty61095
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Byłam przy okazji z kolegą w Marcus Kerr i tak oglądałam te garnitury na wystawie - ładne, naprawdę ładne. On już odbieral tylko po poprawkach, więc jakoś długo tam nie chodziłam, ale trochę obejrzałam. Ogólnie nawet na stronie mają świetne propozycje. Na przkład w czymś takim można z pewnością iść do ślubu ;)

Offline Gasnica-piwnica
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Byłam przy okazji z kolegą w Marcus Kerr i tak oglądałam te garnitury na wystawie - ładne, naprawdę ładne.

No jeśli by wszyscy wyglądali w nich jak ten model to świat byłby lepszy :) Ale co prawda, to prawda - sklep godny polecenia. Tak moim zdaniem to chyba wyciął reszte sklepików z garniturami, bo nawet mój mąż, brat i ojciec przerzucili się do Marcus Kerr, a od lat kupowali garnitury do pracy w tym samym, jednym sklepie. To o czymś świadczy ;)

Offline KucysLLB
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ja przed weselem stwierdziłem, że trochę o siebie zadbam - dieta, siłownia i poleciało 10kg w dół - ma to swoje plusy i minusy. Wszystko fajnie, ale nie przewidziałem jednego - garnitur, który kupiłem pół roku wcześniej okazał się po prostu o wiele za duży :D Na kilka dni przed ślubem musiałem czegoś szukać, bo na oddanie do krawca nie było już czasu. Ja mam do Torunia jakieś 80km w jedną stronę i pojechałem właśnie do Marcus Kerr, bo stwierdziłem, że tam najpewniej coś znajdę. Znalazłem bardzo elegancki garnitur - właśnie w typie slim fit - za jakieś 950zł chyba. Ten sklep naprawdę mnie uratował :D

Offline DrhBoruch
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Ale chcesz kupić slim fit, bo jesteś po prostu szczupły, czy góra szeroka, a dół wąski? Bo to dwa różne typu garnituru są ;) Ja się jeszcze w jakiś zmieściłem i marynarka pasowała bez przeróbek, ale mój kumpel, z którym chodzę na siłownię, tylko i wyłącznie marynarka plus koszula na wymiar. Inaczej nie ma nic dobrego dla niego tak z wieszaka. Po prostu jest za szeroki w barkach i plecach, a mocno się zwęża do pasa i jest problem. Obaj braliśmy w Marcus Kerr w Toruniu, tylko że ja gotowy + poprawki spodni, a jemu ściągali wymiary i brał na zamówienie, bo innej opcji nie było. Tak to jest, jak trzeba pierwszy raz od 5 lat wskoczyć w garnitur na wesele wspólnego przyjaciela, a trochę się przybrało na masie :D

Offline Turuniuniu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #26 dnia: 1 Sierpnia 2019, 12:20 »
Jeszcze warto podskoczyć do Vizzaro - niedaleko krzywej wieży. Ja od dawna tylko tam chodzę po garnitury i nigdy się nie zawiodłem ;) Jeszcze nie dane mi było odwiedzić tego nowego sklepu polecanego wyżej, nie po drodze mam,  Vizzaro bliziutko ;)

Offline Byfcek2221
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #27 dnia: 7 Sierpnia 2019, 12:43 »
W Toruniu nie jest trudno kupić dobry garnitur w niskiej cenie. Problemem jest wybór odpowiedniego, jeśli się na tym nie zna, a nie każdy sklep oferuje dobrą obsługę, która potrafi dobrze doradzić w kwestii dopasowania. Czasami wciskają byle sprzedać, a jednak nie o to chodzi w kupnie garnituru. Jak ktoś mnie pyta o poradę odnośnie wyboru dobrego garnituru, to zwykle kieruje go do Vizarro właśnie.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #28 dnia: 7 Sierpnia 2019, 12:59 »
Widzę, że to szersza akcja propagandowa dla Vizarro i Markus Kerr. :) Słabe to jest.....

Offline Dagmara001
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Ślub w: Olsztyn
Odp: Mam pytanie gdzie w Toruniu kupić fajny garnitur do ślubu slim fit
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sierpnia 2021, 09:36 »
może nie pod Toruniem, ale w stronę Gdańska w Skurczu jest super salon  zgarniturami, ma 3 piętra i spoko ceny. Opłaca się pojechać kawałek ;)