Autor Wątek: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów  (Przeczytany 1507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aurelka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato.2015
Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« dnia: 11 Stycznia 2014, 14:28 »
Czesc mam pytanie odnosnie dekoracji kosciola, jak to wyglada w praktyce? Jezeli ja np. mam slub na 16.00 a przede mna są jeszcze 3 pary, i po mnie takze....

Offline she2312

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec/sierpień 2014
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2014, 22:14 »
Powiem szczerze, że aż niewiarygodne że tyle ślubów jednego dnia . . .  który kościół taki oblegany? Słyszałam o przypadkach maksymalnie 2 ślubów jednego dnia i w tym akurat wypadku panny młode się wspólnie dogadały co do dekoracji :)

Offline aurelka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato.2015
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2014, 13:36 »
Jezeli chodzi o Msze Św to to byl tylko taki przyklad:)

Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2014, 19:52 »
w życiu nie będzie tylu ślubów jednego dnia. Zapytaj się Księdza czy jakaś para też tego dnia bierze ślub i ewentualnie dogadaj się z nimi.
U mnie to wyglądało w ten sposób, że Pani która mi dekorowała Kościół, po naszej mszy posprzątała po sobie od razu.

Offline Karina
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2005-06-25
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Stycznia 2014, 22:47 »
Różnie to bywa, ale najlepiej , jak Pary Młode ustalą wspólną dekorację :-) Miałam sytuacje takie, że było 10minut na zmianę dekoracji, bo 2 pary się nie dogadały, ale też taką że 4 pary ustaliły wspólna dekorację z lekkimi zmianami  ;)



Offline aurelka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato.2015
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Stycznia 2014, 12:06 »
a czy ksiadz udostepni mi dane tych osob nr telefonu np. az sie boje spytac hahaL)

Offline nicia86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-09-2013
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Stycznia 2014, 12:10 »
Potwierdzam najlepiej dogadać się z 2 parą. W moim przypadku był problem bo miałyśmy z dziewczyną 2 różne wizje odnośnie kolorystyki ale zrezygnowałam ze swojego "widzimisię" i poszłam na ustępstwo. Jeśli masz ślub jako pierwsza to jeszcze pół biedy:P Ale jak już jako 2 to jest to niepotrzebny stres. Między ślubem pary przed nami a naszym była różnica 3 - 5 minut - w życiu Pani dekoratorka by się nie wyrobiła...I zanim znajdziesz dekoratorkę zorientuj się czy w danym kościele nie ma Pani która zajmuje się strojeniem kościoła co prawda jest to wtedy skromne zdobienie (nie licz na jakieś szarfy nad głową itd:P) ale też i tanie - wszystko zależy od Twojej wizji;)
a czy ksiadz udostepni mi dane tych osob nr telefonu np. az sie boje spytac hahaL)
Udostępni - do mnie tak właśnie zadzwoniła dziewczyna. Przecież on nic na tym nie traci;) A jak miałby jakieś obiekcje to powiedz żeby zapisał sobie Twój numer i tamtej parze go udostępnił.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Stycznia 2014, 12:24 »
Cytuj
le też taką że 4 pary ustaliły wspólna dekorację z lekkimi zmianami

u mnie tak było - czasem warto iść na ustępstwa  ;D


Offline EwelinaD
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Dekoracja Kościoła a Wiele Ślubów
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Stycznia 2014, 21:19 »
Jeśli mam być szczera, to po fakcie stwierdzam, że jest to obojętne jaka jest kolorystyka w Kościele, bo to są takie emocje, że nie zwraca się na to uwagi. Gdyby nie zdjęcia, to bym nawet nie wiedziała jak wyglądały moje dekoracje.
Więc uważam, że nie ma się co spinać, tylko jak jest taka możliwość to się porozumieć z inną parą.