Autor Wątek: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014  (Przeczytany 54509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« dnia: 8 Października 2013, 21:52 »
Cześć dziewczyny :) Co prawda mam jeszcze trochę czasu ale chwilami nie mam z kim pogadać o moich pomysłach czy problemach. Rodzice i mój P twierdzą, że do wesela jeszcze kupa czasu  a wiecie jak to jest chcieć wszystkim dookoła opowiedzieć co się wymyśliło. Mam nadzieję, że tutaj będę mogła się wygadać bez żadnych oporów a wy mnie wysłuchacie ! :)

Na początek opowiem Wam jak się poznaliśmy z moim P. Niestety lub stety nasza przygoda zaczęła się od klupu/pubu Kredens. Byłam na imprezie z koleżankami ze studiów. P był na imprezie urodzinowej z kolegami. Podeszli do nas na parkiecie i zaczęli tańczyć. P od razu podszedł do mnie. Do dziś nie potrafię wytłumaczyć dlaczego dałam Mu swój numer telefonu. Pierwszy i ostatni raz mi się to zdarzyło.
Spotkaliśmy się kilka razy po imprezie. Nie wiązałam z Nim żadnej przyszłości. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, że kiedyś będziemy razem ! Do dziś mi wypomina,że na naszym pierwszym spotkaniu bardziej interesowały mnie ciastka niż On :D
Później nasza historia się nieco komplikuje. Zdążyliśmy się pokłócić , zerwać na kilka miesięcy znajomość po czym mnie przeprosił i zaprosiłam Go na moje urodziny.  Od tego czasu z przebojami ale wszystko się zaczęło. Traktowałam Go jak przyjaciela. Wypłakiwałam się w rękaw. Żaliłam na innego chłopaka ( ! ) a On cierpliwie słuchał, pocieszał, tłumaczył i zdobywał moje zaufanie oraz serce.

Oficjalnie jesteśmy ze sobą niedługo bo 2 lata. Nieoficjalnie znamy się 4.  Zaręczyliśmy się w tym roku w Kołobrzegu na plaży przy zachodzie słońca. Było bardzo romantycznie. P tak bardzo był zestresowany i słodki. Nigdy tego nie zapomnę.

Jak na pierwszy post wystraczy. Może przeczytacie ;) Dorzucam nasze zdjęcie. Niestety bez twarzy P bo nie życzy sobie tego ;)

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Października 2013, 23:12 »
Hej Nolska! Będę bacznie obserwować odliczanko i razem z Tobą sprawdzać czy i ja mam wszystko załatwione:) Z kimś zawsze raźniej! A i ja mam ten sam problem, że wszyscy narzekają, że jeszcze kupa czasu.  A tak naprawdę ten wymarzony dzień szybko zleci więc cieszmy się przygotowaniami!;)

PS.  Czyli jesteś jednak przykładem, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje :D

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Października 2013, 09:15 »
Dołączam  :) :) :) :)

Miałaś bardzo romantyczne zaręczyny  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Października 2013, 09:18 »
ja również będe podczytywać :)




Offline Daga91

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.06.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Października 2013, 11:59 »
Ja też się wpraszam :)



Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Października 2013, 17:17 »
Witajcie dziewczyny :) Będzie mi bardzo miło móc Was tu gościć :) Zapomniałam wczoraj w swojej opowieści uwzględnić zdania, które mój P mi kiedyś napisał i które uwielbiam wspominać :

"Drogę jaką przebyłem od naszego pierwszego spotkania, porównałbym do zdobywania jednego z największych szczytów w Himalajach "  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:


Mania88 Przyjaźń damsko-męska ponoć istnieje ale ja w nią nie wierzę  ;) Prędzej czy później któraś ze stron wpadnie  ;D I cieszę się ,że będziesz razem ze mną omawiała wszystko ! Co prawda nie mogę tu pisać o każdej rzeczy bo mama może to podczytywać ale zawsze jest priv ;)


Offline chupacabra88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2013, 09:23 »
Będę podczytywać. Też nie mam się komu wygadać, a bardzo tego potrzebuję :D

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2013, 16:25 »
Nie ma problemu możemy się przenieść na priv:P
Piękne słowa Twojego mężczyzny, to chyba znaczy, że byłaś baaaardzo niedostępna   :skacza:
Ale z doświadczenia wiem, że im bardziej muszą się postarać tym bardziej nas szanują.

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Października 2013, 17:10 »
chupacabra88 Witaj :) Pisz śmiało przemyślenia ! :D

Mania88 Po prostu nie byłam Nim zainteresowana i to chyba facetów najbardziej determinuje do walki  ;D

Dziś na 18 idziemy na spotkanie z kamerzystą ! Został znaleziony przez mojego P (!) Oczywiście wcześniej ja znalazłam też swój faworyt ale P stwierdził,że jest drogi (3200zł ) i jeszcze kawał musi dojechać do BDG bo z Łomży i nie odpowiada mu to..więc w odpowiedzi znalazł swoje propozycje. Oczywiście z kilku zaakceptowałam tylko jedną i od razu umówiłam. Tutaj w tej samej cenie możemy mieć 2 operatorów więc może może... 3majcie kciuki żeby był fajny !

Dorzucam zdjęcie z tegorocznego spektaklu Teatru Witryna, z którym się tak bawię od 10 lat :) fot. Michał Betlejewski - mam nadzieję,że się dużo nie zniekształci przez ten rozmiar  ;)

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Października 2013, 17:56 »
Trzymam kciuki w takim razie! Daj znać jak poszło! My też mamy tak samo- 3200 i dwóch operatorów, tyle, że ja wzięłam firmę z Poznania.  Nawet nie byliśmy z nimi na spotkaniu.  Wszystko załatwiliśmy przez internet.  Mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę. . .

Zazdroszczę Ci artystycznej duszy.  Ja sztukę mogę tylko podziwiać.  Zupełnie nie mam np.  słuchu muzycznego, a jeśli chodzi o zdolności plastyczne też u mnie z tym na bakier.  Za to w szkole wygrywałam konkursy recytatorskie - to się liczy?  ;D No i zazdroszczę Ci jeszcze tych długich włosów! Mnie ślub zmobilizował do zapuszczania fryzurki i mam nadzieję, że za rok będę miała takie jak TY:)

Offline SarCia11122

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 396
  • Płeć: Kobieta
  • ' ..Z Tobą przez świat za rękę iść..
  • data ślubu: 29.09.2012
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Października 2013, 18:37 »
Witam :) moża dołączyć  ? :))

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Października 2013, 21:03 »
SarCia11122 Pewnie,że możesz dołączyć, witaj :)

Mania88Włosy zapuszczam 2 albo 3 rok po feralnym incydencie na pokazie fryzjerskim gdzie ścieli mi włosy mega krótko i pofarbowali grzywkę na niebiesko ! :boje_sie: Na szczęście mam super fryzjera teraz , który odwodzi mnie od ścinania :D Chociaż po weselu i tak pewnie zrobię sobie boba  ;D Co do talentów to konkursy recytatorskie też się liczą ! Trzeba mieć dobrą dykcję żeby je wygrywać :) Mi też się kiedyś zdarzyło coś wygrać na takim konkursie  :D

Jesteśmy po spotkaniu z kamerzystą. Bardzo miły i sympatyczny. Fajny sposób kręcenia. Nowocześnie i z klasą. Cena 3000zł za dwóch operatorów, 2500zł za 1 operatora.
Teraz zrodził się inny problem. Ja chcę dwóch a mój P jednego operatora. I bądź tu mądry  :urwanie_glowy:

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Października 2013, 21:28 »
Najważniejsze, że przypadli Wam do gustu. W kwestii wyboru to już dojdziecie do porozumienia ;) Zastosuj jakieś babskie sztuczki ;D Ja nawet nie miałam opcji z jednym operatorem.

Jak można komuś pofarbować włosy na niebiesko, no nawet grzywkę!!! :o  Chociaż mi dwa lata temu na zimę zrobili takie niby refleksy to do dziś się przebiją przez moje ciemne włosy;/ Ja mam fazy - jak mam krótkie to chcę długie i na odwrót. Dobrze, że jest ten ślub przynajmniej mam motywację:) No bo łatwiej chyba fajną fryzurkę z długich włosów zrobić.

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Października 2013, 21:35 »
Kochana i ja dołączę!

Jeśli oczywiście przyjmiesz takiego wapniaka po ślubie;) może co nieco doradzę ?

Z tego co pamiętam byłaś na naszym ślubie prawda? Czy pomyliłam forumkę?

Co do operatorów... Powiedz Narzeczonemu, że to tylko 500 zł różnicy, które oczywiście można dorzucić do czegoś innego ale mając dwóch operatorów to jakość filmu lepsza- bo więcej ujęć.

U nas był jeden operator ale na 3 kamery jechał. Super sprawa. Bo mamy ujęcia od tyłu z boku no i od niego z ręki. To pamiątka na całe życie. Myśle że warto dorzucić te 500 zł :)

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Października 2013, 21:50 »
AlicjaEwa Witaj ;) Każda rada jest na wagę złota  ;D

Mówiłam P ,że to tylko 500zł różnicy i nie warto się o to spierać. Wydaje mi się,że chce po prostu postawić na swoim bo do tej pory się nie udzielał i miałam Mu to za złe...Sama jestem sobie winna  :P I tak postawię na swoim ale miło by było gdyby P to wcześniej zaakceptował  ;D

Niebieska grzywka to był mój koszmar senny  :P Po 2 tygodniach przefarbowałam na brązowo ale to i tak przez jakiś czas nie był mój kochany blond  :serce:

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Października 2013, 22:59 »
AlicjaEwa Zapomniałam się odnieść do pytania. Bylam u Ciebie na ślubie,owszem  :) Nie składałam życzeń bo na tyle się nie udzielałam w wątku i i tak byś mnie nie kojarzyła :p

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Października 2013, 08:39 »
ale na zdjęciach Cie mam :D

:D

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Października 2013, 11:07 »
Dziewczyny teoretycznie 500zł tu 200zl tam i ta sumka się zbiera, ale z drugiej strony zdjęcia czy video są na całe życie. Jak mi się coś podoba i jakościowo jest dobre to nie żal mi kasy, ale oczywiście trzeba zachowywać rozsądek. 

Swoją drogą fajnie, że chodzicie do siebie na śluby:) W sumie na forum można się zżyć:)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Października 2013, 11:10 »
jak będziecie grzeczne to do Was też przyjde ;)

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Października 2013, 11:41 »
Oszczędzamy na wielu rzeczach ale oszczędzania na filmie czy zdjęciach dziewczyny naprawdę nie polecam, ostatnio oglądałam film z wesela który był właśnie robiony po taniości, tragedia, nakręcony wiatrak, sąsiad myjący samochód (pół nagi), pies szczekający przy budzie....  :-\ :-\ :-\
To jest tylko raz a zdjęcia będziemy oglądać zawsze i pokazywać całej rodzinie, nie ma co potem się wstydu najeść tylko

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Października 2013, 22:00 »
AlicjaEwanaprawdę nie wiem jak to się stało ;p Kamerzystę starałam się unikać ale fotografa w pobliżu nie zauważyłam  :P

Właśnie dlatego,że to pamiątka na całe życie , nie chce oszczędzać akurat na tym.. Tymbardziej, że przez wygraną dekorację kościoła zaoszczędzimy przybliżoną sumkę  ;D


Co już mamy :
- sala : Magnolia Kruszyn
- zespół : ATUT Włocławek
- fotograf : InstantImages
- kamerzysta : FilmEfekt ( pozostaje tylko kwestia ilu operatorów ale zostaniemy przy nim)
- kościół : Chrystusa Króla na Błoniu
- dekoracja kościoła : Alejki Ślubne ( wygrane na targach  :) )

To chyba póki co najważniejsze sprawy. Teraz zostaną mi już tylko bibelotki bo alkoholem zajmuje się teść ;)

Wstawiam  zdjęcie z P z wesela koleżanki z 13-07-2013 gdzieś bliżej Warszawy  ;)


Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Października 2013, 22:13 »
Teraz to na bank będę. To moja parafia i mam 5 min spacerem :)

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Października 2013, 22:22 »
Bardzo mi miło  :) To parafia mojego P ale ja miałam tam komunię św i ten kościół jest mi tak samo bliski  :) Czyli mieszkamy niedaleko siebie  ;)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Października 2013, 22:32 »
Tak by z tego wynikalo:-P

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Października 2013, 17:07 »
heh.. to jesteśmy na tym samym etapie przygotowań:) Ja upatrzyłam sobie sukienkę, pierwsza przymierzona i chyba będzie już ostatnią i wódkę chcemy kupić niedługo zanim akcyza pójdzie w górę po Nowym Roku... No i mi w sumie też odpada duży koszt strojenia kościoła, bo ślub mam w Św. Trójcy, a tam jest Pani od strojenia, poza tym są tego dnia dwa śluby więc i koszta będą bardzo niskie co mnie niezmiernie cieszy:)

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Października 2013, 20:41 »
Ja też już byłam na 2-óch przymiarkach ale pierwsza suknia , którą przymierzyłam to chyba będzie ta jedyna.. Jestem w niej zakochana po uszy :)

Jeżeli pojawi się inna para na nasz termin to będę chciała żeby się dołożyli do dekoracji to sobie wybierzemy droższą :) Marzy mi się biały dywan ( +150zł ) i dekoracja ze srebrem a to niestety koszt jeszcze raz taki jak wygraliśmy...

Spróbuje dodać zdjęcie z przymiarki w sukni, która się podobała mojej mamie ;) Ja chcę typową księżniczkę ;)

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Października 2013, 13:17 »
w tej wyglądasz obłędnie :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka: ::) ::) ::)

ja też chciałam biały dywan, a najlepiej w ogóle.

ale wyszło jak wyszło  ::)

Offline Mania88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Dreams come true
  • data ślubu: 04.10.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Października 2013, 22:05 »
No fakt- pięknie Ci w tej sukni!!!Jak będziesz miała fotkę w princessie to wstaw dla porównania;-) a w jakich salonach byłaś? Jak wrażenia? Ja chcę z długim rękawem z koronki... :D

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Października 2013, 08:41 »
nolska ale z Ciebie laska!  ;D

a suknia skąd?



Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: Moja ślubna gorączka ! 06-09-2014
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Października 2013, 09:14 »
Piękna suknia, naprawdę super w niej wyglądasz  :o :o :o

O białym dywanie ja nawet nie pomyślałam  :) :) z ciekawości zobaczyłabym jak to wyglada