Autor Wątek: VILLA CALVADOS?  (Przeczytany 5131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adeszet
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2014
VILLA CALVADOS?
« dnia: 6 Października 2013, 01:40 »
Fora świecą pustkami na temat tego miejsca. . . czy ktoś coś wie? Czy są wśród forumowiczów osoby, które były na weselu w tym miejscu? Prooooszę o informacje. . . :)

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: VILLA CALVADOS?
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Października 2013, 13:58 »
Witam

Co prawda nie byłam tam na żadnym weselu, ale interesowałam się tym miejscem. Już na jednym wątku pisałam, że jestem pod wrażeniem Pana, z którym rozmawialiśmy ponad dwie godziny - konkretny, wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde pytanie. Ich kucharz jest zdobywcą wielu nagród, mogą pochwalić się osiągnięciami w kuchni molekularnej. Sam namiot ładny, tylko dla mnie minusem jest to, że no właśnie to jednak namiot, choć jak się jest w środku to tego nie widać. Eleganckie, okrągłe stoły. Myślę, że zmieści się 70 osób. Bogate menu, plus za podgrzewacze, które stoją na dodatkowym stole, więc goście w każdej chwili mogą zjeść coś ciepłego. Toalety bardzo ładne, tylko minus jest taki, że są w restauracji, a nie w namiocie o trzeba do nich dojść. Oczarował mnie ogród - mały, ale fajnie zaaranżowany - kanapy, fotele, światełka. Myślę, że gdyby zamiast namiotu, był wybudowany przeszkolony budynek (ja tak to sobie wyobrażam) to byśmy się zdecydowali, a tak na razie rozważamy. Świetna lokalizacja, w środku miasta, blisko park. Nie mają co prawda parkingu, ale myślę, że jak się stanie na ulicy to nie będzie problemu. Dotarłam do strony, gdzie są zdjęcia z jakiegoś wesela w tym miejscu, jakby co mogę przesłać na priv. Na pewno warto się tam przejść - no chyba, że Wy już byliście. W sumie się dziwię, że jest tak niewiele informacji na temat tego miejsca, bo mimo, że to namiot, to widziałam o wiele mniej ciekawe restauracje. A już w rankingu namiotów, to miejsce u mnie wygrywa (w Myślęcinku straszna podłoga i specyficzne, na dodatek brudne zadaszenie), a tutaj będąc w środku tylko brak okien sugeruje, że to namiot. Będę podczytywać ten wątek, bo sama chętnie dowiem się czegoś więcej.

Offline Pysiaczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: VILLA CALVADOS?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopada 2017, 12:21 »
Cześć,
Chciałam odświeżyć wątek. Rozważamy tę salę i poszukuję opinii. Czy ktoś z Was organizował tam wesele bądź był gościem? Jak oceniacie jedzenie? Ilość, smak itp? Jakieś inne ważne uwagi?
Pozdrawiam