Autor Wątek: Wesele w namiocie Hotel Brzoza  (Przeczytany 23083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SandraJ
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2015
Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« dnia: 31 Lipca 2013, 14:24 »
Witam Was kochani  :)

Czy miał ktoś z Was wesele w namiocie w hotelu Brzoza? Bardzo mi się tam podoba, ale mam pewne obawy co do kilku rzeczy, a mianowice czy jak wiatr troszeczkę mocniej zawieje to czy coś sie aby przypadkiem nie poruszy w namiocie  :P, no i co z komarami i innymi owadami, czy nie wlecą do namiotu?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  :)

Offline agamiko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipca 2013, 22:21 »
Witaj SandraJ    spokojnie   ten namiot  to super miejsce na wesele  jedzenie też jest  dobre

to połączenie  które tam jest  z naturą  nam sie podobało miła okolica  wybralibyśmy się tam jeszcze kiedyś:)

Dodam że byliśmy  tam na weselu  ok 100 os  dokładnie juz niepamiętam  ale jest tam dosyć sporo miejsca  :)

aga miko

Offline SandraJ
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2015
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Sierpnia 2013, 10:02 »
Dzięki wielkie Aga za odpowiedź  :) , a w jakim miesiącu byłaś tam na weselu? Bo my planujemy wesele na Sierpień i się zastanawiam czy nie jest za gorąco wtedy w namiocie? I czy jest tam jakaś klimatyzacja?

Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpnia 2013, 21:12 »
My też mamy wesele w Brzozie ale po analizie wszystkich + i - wybraliśmy jednak restaurację chociaż namiot bardzo mi sie podobał. Z tego co się orientowałam to wesele tam musi być na ok 100 osób żeby sala nie wyglądała na pustą i żeby zespół miał dobrą akustykę - tak mi powiedziała Pani z zespołu który już tam kilka razy grał. Z robactwem to wydaje mi się że jednak może być problem bo namioty są otwarte i dużo światła. Co do wyjścia na zewnątrz to też zwracałam na to uwagę tylko żeby nie było tak że goście uciekną na zewnątrz na pogaduchy i nie będą się bawaić na sali ;)


Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Września 2013, 16:55 »
My mieliśmy wesele w namiocie wszystko się udało na 100 % . Każdą koleją imprezę też robimy w Brzozie jeśli macie jakieś pytanie i wątpliwości z chęcią Wam odpowiem

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Września 2013, 17:14 »
tak z ciekawości ile takie wesele kosztuje:)? za talerz i ewentualnie jakieś inne koszta?

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Września 2013, 17:31 »
nie wiem jak teraz my mieliśmy wesele w 2011 r. i koszt jest też uzależniony od tego co kto sobie wybierze, nas chyba wyszło około 210 zł od osoby ale to było wszystko bo tak akurat byliśmy umówieni z P. Marylą o nic się nie martwiliśmy alkohol tort ciasta itd.

Offline nolska

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • "Bo jesteś tu i proszę zostań już " <3
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września 2013, 21:10 »
Też miałam mieć wesele w Brzozie. Koszt 180 zł od osoby ale bez alkoholu i napojów. ( z nimi chyba własnie 210 zł ) . Byłam tam na imprezie karnawałowej w tym roku. Wygląd super , jedzenie smaczne aczkolwiek dosyć wymyślne jak dla mnie ( nawet ślimaki były ) ale na wesele samemu się wybiera ;)

Nie polecam natomiast pani manager. Dziwna i według mnie nieprofesjonalna. Umawiała się z nami inaczej a zrobiła co innego. Nie chciałam już z nią współpracować więc zmieniłam salę i termin. Podobne odczucia słyszałam też od kogoś innego ale to tylko nasze zdanie . Być może wy jesteście z niej zadowolone ;)

Plusem jest na pewno "mini park " za namiotem. Super miejsce na jakąś sesyjkę :) Bałam się tylko ,że obcy goście z hotelu mogliby niepostrzeżenie wkręcić się na zabawę :p

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Września 2013, 20:26 »
Każdy ma inne odczucia ale jak dla mnie Pani Maryla rewelacyjnie wszystko załatwia my teraz organizujemy już trzecią imprezę w Brzozie i nigdy nie było żadnych problemów.

Offline Kozunia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2015
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Listopada 2013, 12:40 »
Witaj Dogma23;) ja też planuję wesele w właśnie w Brzozie w namiocie;) i mam pytania odnośnie tego, co dokłądnie wchodzi w cenę za osobę, jeśli np wybiorę sobie 150 na osobę, to czy tam zawierają się też opłaty za dekoracje sali itp;P i czy opłaca się np.  wnieść swój alkohol czy od nich kupić? Czy przy wnoszeniu swojego nie pobierają tzw.  "korkowych" i ile;P napisz wszytsko co pamietasz, byłabym wdzięczna;) Pozdrawiam

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopada 2013, 17:22 »
My nie zajmowaliśmy się niczym wszystko załatwiała Pani Maryla dekoracje, alkohol, napoje, ciasta itd....przyjechaliśmy dosłownie " na gotowe" i byliśmy z tego bardzo zadowoleni, z tego co wiem to właśnie taka opcja jest najbardziej korzystna!

Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Listopada 2013, 19:18 »
My tez wzięliśmy opcje ze wszystkim myślę że korzystnie wychodzi no i zawsze jakiś problem z głowy gdzie kupic itd a potem jeszcze czy wszystkiego starczy ;)


Offline martazy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.04.2015
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #12 dnia: 2 Stycznia 2014, 19:41 »
my też zastanawiamy się nad opcją z alkoholem w cenie - faktycznie to duży kłopot z głowy a stresu i zajęć przed weselem pewnie będzie i tak dość sporo.

dziewczyny a wiecie ile kosztują tam poprawiny w sobote? i co jest w ich cenie?

Offline Karola19xm
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Stycznia 2014, 15:59 »
u nas prawdopodobnie zmieni sie liczba gosci na wieksza i zastanawiam sie jaka jest maksymalna ilosc ludzi w restauracji w brzozie żeby bylo w miarę luźno i swobodnie przy tańcu


Offline Gronowski

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Lutego 2014, 23:05 »
Witam, miałem okazję  kilka razy tam być  nie tylko jako gość  weselny , jest to doskonały wybór  pod względem  miejsca ,  obsługi i jedzenia.

Offline Miciukenka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30-08-13
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Lutego 2014, 00:48 »
A wiec dziewczyny wypowiem sie, bo jak sama szukalam opinii na temat hotelu brzoza przed moim slubem, nic nie moglam znalezc!
Otoz my juz po, slubowalismy 30. 08. 13, wesele w brzozie mega sie udalo. 
Opcja 210zl z napojami i alkoholem-namiot, 70 osob. 
Piekne dekoracje, pelen profesjonalizm,  duzo ulatwien ze stony managerki dla przyszlej pary mlodej. 
Sala wcale nie wydawala sie pusta dzieki pomyslowi managerki na specjalne ustawienie odwpowiedniej wielkosci stolow. 
Na wszystko reagowali, ze nie ma problemu, ze tak i prosze sie nie martwic.
W namiocie wcale nie bylo goraco, goscie okolo 23 poprosili o zasloniecie scian poniewaz zawiewalo.
Managerka zalatwia nawet tort w imieniu pary mlodej i sama rozlicza sie z cukiernia, takze bardzo to wygodne.
(Siostra miala wesele w namiocie w myslecinku, tort i wodke kupowala sama-jednak to duzo wiecej zachodu. )
Personel bardzo wyrozumialy, mapenagerka rowniez.  Nasi goscie balowali do 8 rano (!) zlego slowa nie powiedzieli, jescze sama musialam namawiac ich zeby jednak sprzatali stoly co by goscie poszli spac.  Potem przy rozliczeniu managerka byla bardzo wyrozumiala co do napojow ktorzy nasi goscie spozyli na drugi dzien rano i nie kazala za nie placic. 
Ogonie same plusy. . . goscie zachwyceni miejscem, same ochy i achy.  Nie dbalam o to specjalnie, gdyz to bylo moje wymarzone miejsce, ale komplementowanie brzozy przez moich gosci naprawde bylo susper mille.
Aha! Tanie pokoje! 4osobowe za 200zl!

Ps zapewniaja plan stolow, wizytowniki, alkogol na konkursy. . . takze mysla o wszystkim.
Oddaja uczciwie jedzenie i ciasto z tortem.


Co byloby pelnia szczescia:
Przyszykowany szampan w apartamencie nowozencow na noc poslubna
Sniadanie ktore jest w cenie jednak przyniesione do pokoju dla nowozencow, a nie serwowane na dole.
Wygodniejsze lozka tzw.  Dostawki w pokojach 2osobowych

Offline s_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18-06-2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Sierpnia 2014, 19:40 »
Może ja się wypowiem jako gość.   Byłam tam na weselach dwukrotnie i były to najgorsze wesela w jakich uczestniczyłam.  Jedzenie może i dobre ale mało i zrazy sa dzielone na cztery części,  zamiast ryb podają skrawki czegoś co kiedyś było rybą.   Na obiad malo jedzenia. , a potem po północy tylko jedna malutka zupka, wiec od godziny ok 22 do 4 rano umieralam z głodu.   Dodam ze ważę z 50 kg i nie jestem strasznym zarłokiem żeby nie było ze liczylam na góry jedzenia :D deser lodowy był roztopiony.  W polowie wesela zabrakło pepsi. . . . do tego obsługa zachowywala sie skandalicznie- oskarżyła gosci weselnych o kradzież alkoholu i doszlo do tego ze szukali pod stolami buteleki kazali w trakcie wesela pokazywac gościom co mają w torebkach.  Na koniec kazali gościom przynosic wszystkie puste butelki bo inaczej nie wydadzą alkoholu.   Dodam ze to był pakiet all inclusive za 210 zl . . . szczerze byłam na wielu weselach ale czegos takiego to jak żyję nie pamiętam.  . .  standard to ten hotel ma jesli chodzi o obsługę na zero gwiazdek.  Jedynie wystrój jest bardzo ładny i to tyle z pozytywów. 

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sierpnia 2014, 20:16 »
Ciekawe....powyżej same pozytywne opinie, moi rodzice byli tam u mojej kuzynki na weselu i tez byli zadowoleni. ..bez zbędnych ochow i achow,  ale jedzenia dostatecznie, ciepłe,  bardzo smaczne, obsługa grzeczna. ..
Może miałaś (nie)dobry sen?
Jakoś ciężko uwierzyć w takie oskarżenia. ..


Offline s_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18-06-2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Sierpnia 2014, 21:04 »
Cóż mogę napisać,  chciałabym zeby to byl niedobry sen:p niestety to szczera prawda.  Kazdy moze miec inną opinię i odczucia, to oczywiste.  Niestety to jak funcjonuje obsluga w tym hotelu pozostawia wiele do życzenia.   Mam porównanie ponieważ byłam na kilkunastu innych weselach, często w miejscach o niższym standardzie a mimo to jedzenie i obsługa były na wysokim poziomie.  Być może to zasluga szefa który nie pilnuje dobrze swoich pracowników,  nie wiem.  Dodam że nie mam żadnych osobistych powodow żeby tak pisać,  poprostu uznałam ze osoby wyprawiające wesele w tym miejsvu powinny mieć możliwość uzyskania opinii zarowno pozytywnych jak i negatywnych.   Proszę zauważyć ze zwykle pochlebne opinie wystawiają osoby które miały swoje wesele w tamtym miejscu a rzadko goście.   A przecież zwykle nikt nie nspisze o swoim weselu nic złego. 
Ps.  Negatywnych opinii o tym hotelu jest sporo,  nawet podobne zarzuty do moich.  Proszę poszperać w internecie ;)

Offline agamiko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Sierpnia 2014, 00:39 »
w dodatku  nie wiem jak to nazwać kiedyś to sie nazywało " układy"  teraz  "polecenia "  nie raz  słyszeliśmy wciskanie  na siłę grajka , który gra z laptopa i nie zawsze  kończy w dobrym stanie  . . .

Offline Milllusiaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2016.09.11
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Lutego 2015, 16:28 »
O ile , panowie , którzy odpowiadają za  ogarnięcie stołów, namiotu nie zapomną "przetrzepać " namiotu to robactwa nie będzie, ja byłem gościem kilkakrotnie i raz w  surówce znalazłem malusieńkiego pajączka.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Lutego 2015, 15:26 »
Byłam tam na weselu dwa lata temu i było super! Wystrój, obsługa, jedzenie - nie mam żadnych zastrzeżeń!
mało tego w przyszłym roku sama tam robię wesele bo bardzo byłam zadowolona!

Offline joaszo
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #22 dnia: 9 Kwietnia 2015, 21:21 »
kurczę tyle opinii mieszanych że nie wiem co mysleć  :o  z pewnością mają atrakcyjną ofertę ale czy nie będzie klapy ? rodzina wymagająca. . . .

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Maja 2015, 12:29 »
Hej,
ja byłam tam na jednym weselu i w przyszłym roku sama robię tam wesele.
Pani Maryla załatwia mi dodatkowo tort i ciasta (ma zniżkę u cukierników poza tym doradza na jaka liczbę osób ile ciasta zamówić). 
Wesele mam w sobotę w namiocie, bez poprawin ale z hotelem i śniadaniem na drugi dzień.
Koszt za osobę 210zł w tym alkohol i napoje do woli.  My dodatkowo bierzemy whisky i nie ma problemu żeby hotel nam to zapewnił a później się rozliczymy za te kilka butelek.  Byłam tam  na weselu jakieś 2/3 lata temu i byłam zadowolona.  Nie miałam robaczków w talerzu, wesele było na 100 osób a stoliki były ustawione w taki sposób że nigdzie pustki nie było.  Ponieważ bardzo spodobało mi się wesele u znajomych sama zdecydowałam się na swoje wesele w tym hotelu.  Co do jedzenia ja byłam mega najedzona aczkolwiek przeszło mi przez myśl że może tego jedzenia będzie za mało (tylko że wydaje mi się że zawsze są takie obawy).
podobno maja jakieś światła teraz tam założyć my z narzeczonym zdecydowaliśmy się na firmę zewnętrzna która będzie dekorowała nam sale światłem.  Z Pania Marylą kilka tyg przed weselem mamy uzgodnić jakie stoliki w jakich kolorach dekoracje i wszystkie szczegóły.
Przy spotkaniu wszystko dokładnie mówi jak wygląda i odpowie na każde pytanie. 
mam nadzieję że wszystko się uda i będzie po mojej myśli. 

Offline joaszo
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Maja 2015, 13:12 »
my też zarezerwowaliśmy namiot w Brzozie :)

Offline agatqa9
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2015
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Maja 2015, 18:57 »
Ja za 3 miesiące będę miała tam swoje wesele to mogę później opowiedzieć co i jak :)

Offline joaszo
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Maja 2015, 19:19 »
agatqa9 czekamy na relacje ;)

Offline lenia08
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Maja 2015, 09:17 »
też tam mam wesele za rok, więc też jestem ciekawa relacji z Twojego wesela:)

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Czerwca 2015, 13:40 »
s_m to że ktoś jest na weselu głodny to wina TYLKOO MŁODYCH bo to oni zamawiają co i ile ma być ! więc nie gadaj głupot, że fakt że między 22-4 rano byłaś głodna to wina restauracji!! to wina osób które nie zamówiły nic do jedzenia od obiadu!!!

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Wesele w namiocie Hotel Brzoza
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwca 2015, 13:27 »
agatqa9 taaak czekamy na relacje, mam nadzieje że będzie pozytywna :)