Autor Wątek: tort na wieczór panieński  (Przeczytany 3793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline małgosia_89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.08.2013
tort na wieczór panieński
« dnia: 29 Czerwca 2013, 20:09 »
cześc dziewczyny:) wiecie może gdzie w Stargardzie albo w Szczecinie można zamówic fajny tort na wieczór panieński? Wiecie... w niegrzecznym klimacie;)

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: tort na wieczór panieński
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwca 2013, 00:30 »
Szczerze to nie słyszałam, ale podejrzewam, że jak popytasz po cukierniach to Ci spokojnie zrobią, w końcu na wesela też oferują różne kształty :P u mnie jak organizowałam panieńśki to siostra robiła..ptaszka :P

Offline Madinex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: tort na wieczór panieński
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwca 2013, 16:32 »
Ja polecam cukiernię "Różowa" wprawdzie cukiernia z Polic, ale za drobną opłatą dowożą torty do miejsca wskazanego przez klienta, mają w swojej ofercie torty na panieński, ja zamawiałam tort dla męża na urodziny i jestem zadowolona zarówno cenowo, wizualnie jak i smakowo z tortu.  Tort dowieźli mi do domu do Szczecina na wskazaną godzinę i datę, załatwiałam wszystko przez e-mail i jestem zadowolona.  Podobają mi się też tory które robi Pani Ania, ma swoją stronę na Facebooku, musisz w wyszukiwarkę wpisać "lukierkowo szczecin", chciałam u niej zamówić tort dla męża, ale niestety miała tyle zamówień, że nie dała rady go zrobić, polecam zajrzeć.

Offline netgirl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • data ślubu: niedawno
Odp: tort na wieczór panieński
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipca 2013, 13:50 »
Na pewno w ofercie torty na wieczór panieński mają Izybar i cukiernia Woźniak.  Obie firmy polecam.  Mieliśmy na ślubie tort z Izybara - był pyszny.  Na wieczór panieński świadkowa kupiła mi tort u Woźniaka i był również bardzo dobry (i niegrzeczny rzecz jasna ;-))