Autor Wątek: Biustonosze  (Przeczytany 1391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Biustonosze
« dnia: 26 Czerwca 2013, 14:18 »
Hej. Czy możecie doradzić gdzie można kupić dobrze dopasowane biustonosze do ślubu??  Potrzebuje miejsca gdzie Panie znają się na rzeczy i doradzą coś w kwestii biustonosza i jego dopasowania do biustu :)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Biustonosze
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwca 2013, 16:10 »
Skąd jesteś? Jeżeli ze Szczecina do spotkaj się z Martą Płotkowską z Ebras (wejście od ul. Królowej Jadwigi).

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Odp: Biustonosze
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwca 2013, 17:39 »
Skąd jesteś? Jeżeli ze Szczecina do spotkaj się z Martą Płotkowską z Ebras (wejście od ul. Królowej Jadwigi).


...i przygotuj kilka stówek... ;)

Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Biustonosze
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwca 2013, 18:44 »
ja ebras polecam dla kobiety o duzym biuscie.. ale tylko jesli nedzie obslugiwac taka pani troszke tezsza w ciemnych wlosach...
ona jako pierwsza kilka lat temu doradzila mi jaki powinnam nosic stanik... zostawilam 180zl ale... nie zaluje ani zlotowki...

bylam tam kilka miesircy temu.. za lada staly dwie mlode dziewczyny blondynki..  bylam zalamana obsluga i doradztwem owych pan... poniewaz to ja musialam sugerowac co mozemy zaradzic na moj biust ....
75j a pani mi podaje g mowiac ze on wyglada na duzy  :glowa_w_mur:


Offline truelove
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: Biustonosze
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Czerwca 2013, 00:28 »
Dzięki dziewczyny :) zjeżdziłam dziś pół Szczecina i nigdzie na mój biust nie było i te rozmiarówki to jakaś masakra ;/ a w końcu kupiłam biustonosz tam gdzie w życiu bym się nie spodziewała, że to zrobię. Jest fajny sklep w nowym turzynie. Mogę podać nazwę na priv gdyby ktoś kiedyś potrzebował ;)