Autor Wątek: Sala na wesele !  (Przeczytany 5524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SandraJ
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2015
Sala na wesele !
« dnia: 17 Czerwca 2013, 22:18 »
Hej  ;) Potrzebuję pomocy.  Otóż 07. 08. 2015 odbędzie się mój ślub i mam dylemat co do sali, zastanawiam się pomiędzy salą Dwór Biesiadny w Rojewie i Gościniec nad Gopłem w Kruszwicy.  Bardzo proszę o wszelkie opinie  :)

Offline Bride
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2013, 21:14 »
Hej,

jeśli jeszcze nie wybrałaś, to polecam Rojewo.  Miałam tam własne wesele, a w Kruszwicy byłam na weselu na początku czerwca. 
Ogólnie, to obie sale robią wrażenie, chociaż mają inny styl. 
Z kwestii organizacyjnych, to co na "plus" w Rojewie w porównaniu do Kruszwicy:
* Jedzenie - w Rojewie znacznie więcej, a przez to bardziej różnorodne, większe porcje; smakowało mi również w "Gościńcu. . " i mimo, że głodny nikt raczej nie był, to przy przystawkach nie było za bardzo w czym wybierać. .  wszystko jak dla nie wyglądało tak samo;
* obsługa bardziej sprawna, ładniejsza zastawa;
* większy parkiet do tańczenia i chyba ogólnie większa sala;
* większy teren wokół budynku;
* sam budynek z zewnątrz robi większe wrażenie;

Dodatkowo, piękny pokój dla nowożeńców - gratis;
Cały hotel to ok.  40 miejsc noclegowych - pokoje również ładne, do każdego osobna łazienka, cena za nocleg stosunkowo niska - 50zł/os
Możliwość zorganizowania wesela przy okrągłych stołach;
Duża lodówka na alkohol.

Jakbyś miała jakieś konkretne pytania, to pisz.



Offline Karolina90
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2014, 09:31 »
Jeśli jeszcze szukacie sali na wesele to serdecznie polecam Agrokotlinę Toruńską w Brzozówce.  Niedawno byłam tam na weselu i byłam pod wrażeniem całej organizacji z ich strony.  Lokal pierwsza klasa jak i obsługa i jedzenie.  Naprawdę polecam :)
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2014, 16:48 wysłana przez Sylvi »

Offline missyx
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2015
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipca 2014, 09:38 »
A co myślicie o Hotelu Pod Orłem??
Był ktoś?

Offline natkag89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2015
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lipca 2014, 14:19 »
Byłam w Hotelu pod Orłem wzeszłym roku na weselu kuzynostwa, było super, obsługa bardzo profesjonalna, jedzenie bardzo dobre.

Offline GO
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Sierpnia 2014, 20:45 »
Hej Sandra!
1) Ja idę za 3 tygodnie do Kruszwicy na wesele jako gość - podzielę się z Tobą opinią. 

2) Co do Rojewa, byłam tam na wstępnej rozmowie, właścicielka nie jest zachęcająca :-( Nawet trzeba przynieść swoje kieliszki do tłuczenia po toaście! Szok! Podała listę rzeczy, które trzeba kupić i właściwie dała do zrozumienia, że nie ma dla nas czasu.  Obsługa klienta - dla mnie porażka.  Ale tego goście nie widzą.  A z punktu widzenia gościa, bo byłam tam na weselu, trzeba przyznać, że sala piękna, jedzenie i obsługa też.  Tak więc, jeśli przebrniesz przez przygotowania i kontakt z właścicielką, impreza będzie na pewno ok.

3) Drugim miejscem, do którego się przymierzam, jest Pałacyk w Pakości.  Miejsce ładne, eleganckie, choć skromniejsze niż Rojewo.  Ale to może być nawet in plus - zależy, kto co lubi :) Właścicielka zrobiła bardzo dobre wrażenie.  Poświęciła nam dużo czasu na pierwszej rozmowie, dużo doradzała.  Dzień do nocy w porównaniu z Rojewem.  ALE. . .  nie mam opinii odnośnie jedzenia i obsługi.  Kilka opinii w necie jest, ale dość stare i niestety, nie wszyscy byli zachwyceni.  Ostatnio pojawił się świeży wpis, niestety też nie jest zbyt zachęcający. . .  Sama już nie wiem.  Któraś z Was słyszała o tym miejscu? Zaczynam się naprawdę martwić, bo nie mieszkam w Polsce i nie mam zbyt wiele czasu na zorganizowanie wszystkiego. . . .

Offline mgielka86
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1625
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2014
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Sierpnia 2014, 21:12 »
Co do Rojewa to znajomi byli na weselu rok temu i w tym roku i jedzenia coraz mniej, coraz gorsza organizacja i obsługa...Wygląda na to, że jadą już tylko na opinii.

Offline Ojciec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.10.2014
Odp: Sala na wesele !
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Listopada 2014, 00:04 »
Organizowałem wesele mojego syna, które odbyło się 25.  10.  2014r.   w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.   Pomoc menadżerki p.   Moniki była nieoceniona.   Jej rady i pomocna dłoń w każdej chwili o każdej porze dnia pomogły nam przetrwać ten nerwowy okres.   
W dniu wesela była od rana w hotelu a potem była z nami całą noc pilnując aby wszystko było ok.   
Jedzenie w hotelu Holiday Inn było wspaniałe.   Pięknie podane i pyszne.   Obsługa kelnerów i kelnerek bez zarzutu.   Gdy tylko zauważyli że gdzieś skończyła się jakaś potrawa lub napój , wino , wódka itd.   to od razu donosili aby niczego nie brakowało naszym gościom.   Wszyscy nasi goście mówili że to było najwspanialsze wesele na którym byli.   Ja też uczestniczyłem w kilku weselach i .  .  .  naprawdę wesele syna było najlepsze w którym brałem udział.   Całość dopełniła obecność p.   Jacka Staszaka - DJ Strasky .   Dobrze dobrana muzyka ,, pomysłowe konkursy i całokształt kontaktu z gośćmi to to czego brakuje na niektórych weselach.   Podstawą dobrej zabawy jest : dobre towarzystwo, jedzenie i dobra muzyka :-) To właśnie dostaliśmy w Holidayu w Bydgoszczy.   Szczerze polecam