Autor Wątek: DJ na weselu.  (Przeczytany 1200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GRABOL
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 11.05.2013
DJ na weselu.
« dnia: 13 Maja 2013, 22:05 »
Witam :) Jeżeli ktoś szuka odpowiedniej osoby do po prowadzenia wesela, to mogę z pewnością polecić Michała Starzeckiego ;D.  Nie będę rozpisywał się na temat jaki jest, bo wnioski niech wyciąga sam po pierwszym spotkaniu.  Dla mnie jest MISTRZEM!!! Niech rozkręca imprezy dalej, bo robi to najlepiej na świecie .  Michał jesteś WIELKI!!! Dziękujemy

Offline Iwona30
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.10.2016
Odp: DJ na weselu.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maja 2013, 07:18 »
A my mamy już chyba "rodzinnego" DJ-a.  Pierwsza wynajeła go moja siostra w 2010-ym sa swój ślub.  Wszystkim się tak podobało, że w następnym roku mój kuzyn wynajął go na swoje wesele.  Potem w 2012-ym miałam 2 wesela w rodzinie i też on grał.  I na moje w 2015-ym też juz u niego wstępnie termin zakepałam.  Nie będę pisać kto to, bo to była reklama.  Jak ktoś chce mogę dać namiary na priv, albo napiszcie do mnie na maila to wam przyślę kontakt do niego.  Fajnie facet gra i prowadzi to co mam go nie polecać. . .  Lubię go i tyle.  I dlatego został nazwany naszym rodzinnym DJ-em  ;D

Offline Iwona30
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.10.2016
Odp: DJ na weselu.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maja 2013, 07:20 »
Cytat: Iwona30 link=topic=47002. msg1904793#msg1904793 date=1369372700
A my mamy już chyba "rodzinnego" DJ-a.   Pierwsza wynajeła go moja siostra w 2010-ym sa swój ślub.   Wszystkim się tak podobało, że w następnym roku mój kuzyn wynajął go na swoje wesele.   Potem w 2012-ym miałam 2 wesela w rodzinie i też on grał.   I na moje w 2015-ym też juz u niego wstępnie termin zakepałam.   Nie będę pisać kto to, bo to była reklama.   Jak ktoś chce mogę dać namiary na priv, albo napiszcie do mnie na maila to wam przyślę kontakt do niego.   Fajnie facet gra i prowadzi to co mam go nie polecać.  .  .   Lubię go i tyle.   I dlatego został nazwany naszym rodzinnym DJ-em  ;D

Pomyłka: moje wesele będzie w 2016-ym roku.  Sorki ale sobie źle klinęłam. . .   :D