Autor Wątek: problem z meldunkami:) prosze o radę  (Przeczytany 3116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NIKULA

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
problem z meldunkami:) prosze o radę
« dnia: 7 Października 2006, 20:37 »
Mam mały problem chociaż na razie tylko dla mnie  - miałam dwa adresy zameldowania stały i tymczasowy w kościele obydwa były podane - zostałam uznana za parafiankę tam gdzie mam tymczasowy ale w międzyczasie musiałam się wymeldować ze stałego adresu więc mam tymczasowy do maja 2008, w dowodzie mam przekreslony adres stałego zameldowania - tutaj na razie nie melduje się na stałe bo musiałabym w przeciagu 2 tygodni złożyć wniosek o nowy dowód  a to moim zdaniem jest bez sensu - jak byliśmy po zaświadczenie w uSC to kierowniczka USC powiedziała , że i tak mi wystawi na ten stały adres zameldowania ( i tak zrobiłą ) bo tam mieszkałam od urodzenia i w sumie w zaświadczeniu musi być stały no a ja się boję teraz , ż e w kościele moż e być problem ... ale w sumie przeciez podałam dwa adresy więc nie spada to z nieba a jesli kierownika wystawiła zaswiadczenie to chyba ok - a wiadomo , że po slubie będę tu miała pobyt stały bo od razu jak będę mogła już wystąpić o dowód  ze względu na zmianę nazwiska to i zameldowanie zrobie - pocieszcie i powiedzcie , że ksiądz nie będzie się czepiał

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
problem z meldunkami:) prosze o radę
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Października 2006, 20:57 »
Cytuj
pocieszcie i powiedzcie , że ksiądz nie będzie się czepiał

Pewnie, ze nie powinien sie czepiac. Protokol macie juz spisany :?: Nie, nie powinniscie miec problemu z tym :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
problem z meldunkami:) prosze o radę
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Października 2006, 21:28 »
eeeeeno spokojnie....

nie będzie problemu.. tylko po slubie i odebraniu aktu slubu  idź do urzedyu miasta i złóz o nowy dowód z danymi - meldunek i adres stały..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"