Autor Wątek: Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo  (Przeczytany 8594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« dnia: 27 Września 2006, 14:29 »
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode i teraźniejsze żonki !!!
Tak sobie pomyślałam, że miłoby było pogadać o Waszych przygotowaniach do ślubu i wesela. Mój najwspanialszy dzień w życiu planuję na 16.06.2007r - cała uroczystość odbędzie w Pałacu w Maciejewie. Może jest ktoś z forumowiczów, którzy również zdecydowali sie na to piękne miejsce? Jestem ciekawa jak Wasze przygotowania, na jakim są etapie? Może jakieś oryginalne pomysły, a by ten dzień był jeszcze piękniejszy?

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Września 2006, 14:32 »
Witaj!
Z tego co pamiętam to wesele w Maciejewie miały: Kornelia( w 2005r) i Maleńswto (2006).
Może odszukaj ich odliczania i relacje, będzie Ci ławtwiej przygotować swoje wesele w Maciejewie.

pozdrawiam i życzę powodzenia, no i czekamy na szczegóły jak sie poznaliscie, co macie zalatwione, jaka kiecka, no i FOTY  :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Września 2006, 14:34 »
O tak, fotki koniecznie :D  :!:

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Września 2006, 16:09 »
Kames, witaj na forum :D dziel się z nami swoimi przygotowaniami :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Września 2006, 16:17 »
Maciejewo brzmi super!! Pisz kochana co macie jeszcze przygotowane. :lol:

My ślubujemy 23.06.2007 więc tydzień po was :wink: Ślub tutaj w Szczecinie a wesele w Międzyzdrojach w Slavii. Wesele mamy w miarę przygotowane gorzej z kościolem bo tam się jeszcze nie wybraliśmy :| Nie bardzo wiem tylko kiedy za sukienką się oglądac bo teraz chyba jeszcze za wcześnie co o tym sądzicie???

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Września 2006, 23:09 »
Hej Kames
My tez bedziemy miec wesele w Maciejewie 25/08/2007  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Super bedziemy mogly wymieniac pomysly i doswiadczenia :D , ja nie mam jeszcze wiele zaplanowane oprocz tych wiekszych tzn zespolu, fotografa i kamerzysty
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Września 2006, 23:24 »
Cytat: "gibea"
bo teraz chyba jeszcze za wcześnie co o tym sądzicie???

napewno nie zaszkodzi podpatrzec co jest w tym roku w salonach . W przyszlym roku napewno bedzei nowa kolekcja ,ale popatrzec i poprzymiezac mozna bo to fajna sprawa :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Września 2006, 11:00 »
Gibea, jeśli chodzi o sukienkę, to pochodzić zawsze można, chodź na pewno w styczniu wejdą nowe kolekcje i to wtedy zacznie się prawdziwy szał  :lol: i wybieranie ( nie mogę sie doczekać )
Irishania cieszę się, że będziemy mogły powymieniać się uwagami i razem przeżywać nasze święto :D . Ja na razie wybrałam dj-a, i szukam oprawy muzycznej do altanki - bo tam planuję uroczystość zaślubin (przynajmniej na dzień dzisiejszy tam planuję).

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Września 2006, 23:17 »
To tak jak my oczywiscie zalezy od pogody, ja zamowilam sobie Pana Darka ktory sie tu oglasza,(oprawa muzyczna slubu w kosciele czy cos w tym stylu) ponac swietny wykonawca, dziewczyny go tu chwala,mi zalezy na harfie ktora ma w ofercie.
a co robisz na poprawiny(jesli robisz) bo mnie podoba sie bardzo pomysl pieczonego prosiaka itp na zewnatrz taki swego rodzaju grillo-piknik.
za sukienkami jeszcze sie nie rozgladam, tak tylko przegladam magazyny i zdjecia w internecie mysle ze zostawie to gdzies to kwietnia-maja bo obawiam sie ze jak wybiore za wczesnie to sie znudze ta sukienka albo zobacze cos innego kilka miesiecy pozniej i bede zalowac wyboru :?
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Września 2006, 23:47 »
Cytat: "irishania"
za sukienkami jeszcze sie nie rozgladam, tak tylko przegladam magazyny i zdjecia w internecie mysle ze zostawie to gdzies to kwietnia-maja bo obawiam sie ze jak wybiore za wczesnie to sie znudze ta sukienka albo zobacze cos innego kilka miesiecy pozniej i bede zalowac wyboru


Nie radziłabym tak długo zwlekać z wyborem sukni, na niektóre modele czeka się do 5-6 miesięcy. Ja na swoją czekałam 4 miesiące... Lepiej wybrać suknię, a potem spać spokojnie i załatwiać inne rzeczy.

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Września 2006, 23:59 »
No to mnie zmartwilas  :shock:
ale bede w Szczecinie w listopadzie to pochodze po salonach i wywiem sie co i jak
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Września 2006, 00:05 »
Cytat: "irishania"
ale bede w Szczecinie w listopadzie to pochodze po salonach i wywiem sie co i jak


myślę, ze tak będzie najlepiej.

ja swoją wędrówkę po salonach rozpoczęłam pod koniec roku, suknię zamówiłam na początku lutego, a dostałam ją w czerwcu. Oczywiście to ile będziesz czekała na suknie zależy tylko i wyłącznie od producenta i modelu.

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Września 2006, 00:16 »
Dzieki za rade Kiki :mrgreen:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Września 2006, 14:05 »
Irishania , jeśli chodzi o oprawę muzyczną w altance to jeszcze nie dokonałam wyboru - o p. Darku słyszałam, ale mam na oku jeszcze pewnych innych wykonawców, więc na razie mocno sie zastanawiam. Jeśli to nie tajemnica to prześłij mi proszę na priv, jakie p. Darek ma ceny?
Odnośnie poprawin to nie robimy ich w Maciejewie lecz planujemy je zrobić na swoim tarasie w mieszkaniu (gdyż takowy mamy):mrgreen:
Najgorsza jest ta niepewność co do pogody... ale w tym roku cały czerwiec był piękny a więc dlaczego miałoby być inaczej w przyszłym roku.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Września 2006, 18:29 »
u mnie też grał pan darek

bodajże 400zł zapłaciłam za 2 instrumenty + sopranistkę...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Października 2006, 13:21 »
również mam 16.06.2007 ślub :lol:

Pytanie brzmi suknie ok do pół roku przed ślubem, a jeśli chodzi o mężczyzn? Czy też tak duze wyprzedzenie jest niezbędne przy zakupie garnituru?

Osobiście nie chciałbym szybciej niż 3 miesiące przed ślubem kupować, ponieważ sport który trenuję powoduje dość znaczne wychylenia wagowo-pomiarowe, co może spowodować ze w dniu ślubu mógłbym nie wejść, lub byłby za luźny garnitur

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #16 dnia: 5 Października 2006, 10:42 »
hmm... Lewar ja osobiście nie mam pojęcia, ale myślę, że powinieneś wybrać sie do sklepu i po propstu zapytać fachowców w tej dziedzinie.

Offline MALENSTWO

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Października 2006, 14:29 »
Lewarku! Z garniturkiem jest tak: że najlepiej zacząc szukać 2 mieisiące, chociaż wybrać fason, kolor itd możesz nawet zamówić ale oni i tak dopasowuja do Ciebie- przynajmniej w tych dobrych salonach, wiec odebrac możesz 2 tyg czy tydzień przed!
Maleństwo dziękuję za pozdrowienia i przeprasza, że nie jest w stanie przejrzeć wszystkich Waszych wątków!

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Października 2006, 15:02 »
No Forumki jak tam dalszy ciąg przygotowań???My stoimy w miejscu :oops: Ale obiecaliśmy sobie że weekend w końcu formalności w kościele załatwimy :roll: Mam nadzieję że się uda. W przyszłym tygodniu planuję odwiedzić CMŚ może coś upoluję :wink:

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Października 2006, 16:43 »
No witam
u mnie zawrot glowy,
po tym jak stwierdzilam ze nie chce wybierac sukienki do kwietnia/maja, wlasnie kupilam pierwsza jaka przymierzylam!!! :shock:  
A do wesela jeszcze przeszlo 10 miesiecy!
Siostra mojego A powiedziala ze zatrzyma moja sukienke u siebie w domu do wesela,co bym sie ja nie znudzila. :mrgreen:
Poza tym to chyba zmienimy naszego kamerzyste, nie podpisalismy jeszcze umowy i pan troszke mnie zniechecil podbijajac cene (tylko dla nas). :roll:
Zaproszenia tez juz prawie gotowe-robimy sami
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Października 2006, 18:07 »
Nie no to my jesteśmy strasznie w tyle :oops: Zaproszenia may wybrane ale jeszcze nie zamówione bo nie wiemy o której godzinie będzie ceremonia ślubna, o sukni juz nie wspomnę...
Fajnie że robicie sami zaproszenia :D

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #21 dnia: 9 Października 2006, 16:15 »
A matulu!
To ja chyba jestem najbardziej w tyle :roll: .
Mam na razie wybranego DJa i oprawę muzyczną na ślub w Altance (dziękuję Maleństwo za pomoc  :wink: ). Poza tym za sukienkami jeszcze się nie rozglądałam (Irishania ile płacisz za sukienkę, jeśli to ni etajemnica?), nie mówiąc już o zaproszeniach i kamerzyście.....ojoj

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Października 2006, 09:51 »
Moja sukienka nie uwierzysz kosztowala 220£ (jakies ~1300 zl) i jest zaprojektowna przez Jaspera Conrana :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
zaproszenia musimy wyslac w najblizszym czasie bo nasz slub jest za granica(tzn w Polsce) wiec goscie musza zaplanowac urlop,bilety lotnicze itp. wiec nie wpadajcie w panike 8)  my poprostu pewne rzeczy musimy miec potwierdzone troszke wczesniej
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Października 2006, 10:00 »
Kames pochwal sie ta oprawa muzyczna, ja bardzo chce miec harfe ale nie wiem jak to wyjdzie :?
Moze ktos z was byl na jakiejs uroczystosci gdzie grala harfistka???

A co do zaproszen to kazdemu polecam robienie wlasnych, to swietna zabawa, na pewno beda niepowtarzalne
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Października 2006, 12:12 »
A my wczoraj byliśmy w Kościele żeby zaklepać termin i ustalić godzinę. Więc wszystko już jest załatwione. Możemy pisać zaproszenia. Starsznie się cieszę że mam już tą sprawę załatwioną :lol:


Cytat: "irishania"
Moja sukienka nie uwierzysz kosztowala 220£ (jakies ~1300 zl) i jest zaprojektowna przez Jaspera Conrana      


Wklej fotki please,stasznie jestem ciekawa :lol:

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Października 2006, 02:14 »
wkleje jak dostane sukienke 8)
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Października 2006, 16:43 »
Cytat: "irishania"
wkleje jak dostane sukienke 8)


Bardzo czekamy zatem na fotki sukienki....

Irishania, jeśli chodzi o oprawę muzyczną w altance to my zdecydowaliśy się na kwartet smyczkowy i zespół p.Emili - smyczki są romantycznie i pięknie brzmią  :o

ach... nie mogę się doczekać

Offline Latomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Też mam 16.06.2007 wesele i tez w Maciejewie !!
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Października 2006, 21:16 »
Tylko nie wiem czy z Tobą  :lol:

Offline Kames
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Re: Też mam 16.06.2007 wesele i tez w Maciejewie !!
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Października 2006, 12:25 »
Cytat: "Latomi"
Tylko nie wiem czy z Tobą  :lol:


hmm... to bardzo dziwna sytuacja, bo o ile wiem (i jestem tego pewna) to na pewno Latomi nie jesteś moim wybrankiem serca  :lol:
Coś jest nie tak....ładne rzeczy

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Przyszykowania do ślubu i wesela...Maciejewo
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Października 2006, 12:54 »
Cytat: "Kames"
oś jest nie tak....ładne rzeczy

no to się porobiło....lepiej to szybko wyjaśnić  :roll:
czekam aż szczęście powróci...